کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
شنبه, 29 شهریور 1399   Saturday 19 September 2020
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 16 خرداد 1394

صفحه خبر: روی خط آفتاب

روی خط آفتاب
زمانی شخصی مسئول بود ولی حالا نیست ولی اموال دولت و مردم را پس نمی‌دهد. اسلام و قانون‌اسلام استفاده از بیت‌المال توسط اشخاص فاقد سمت را حرام می‌داند.
...0910
عده‌ای که در صورت توافق هسته‌ای در انتخابات آینده منافع خود را در خطر پیش‌بینی می‌نماید، به انواع مختلف در این راه سنگ‌اندازی می‌نمایند.
…0910
هزارآفرین به آن عکاس که از فریاد کوچک‌زاده عکس گرفته است.
...0918
شجاعت، با بی ادبی و هتاکی فرق دارد، مردم این را می‌دانند.
...0918
باعرض سلام وادب واحترام وارادت فراوان و خداقوت. اگر گران شدن اجناس و کالاها به بهانه تک‌نرخی شدن بنزین، بدون حساب وکتاب و خودسرانه انجام شود یا همراه احتکار کالاها باشد، درآمد حاصله حرام یا مخلوط به حرام است و به خاطر اخلال درنظم و امنیت، جرم دیگری محسوب می‌شود.
...0938
حافظ: بنشین و آهسته سخن‌گوی که فریادکشیدن کار بی‌خردان است!
...0918
باسلام و خسته نباشید، می‌خواستم بگویم در صفحه آخر روزنامه نوشته‌ای با نام «دولخ‌نامه» از فردی با نام مستعار «ریزگرد» چاپ می‌کنید که بسیار بی‌محتوا و سطح پایین است. قبلا نیز در این باره به شما پیام داده بودم ولی متاسفانه توجهی نکردید و به چاپ آن ادامه دادید، اگر اینگونه پیش بروید خوانندگانتان را از دست می‌دهید.
...0911
دبیرشورای‌عالی امنیت ملی به تجربه می‌گوید، روس‌ها سر بزنگاه ما را رها می‌کنند.
...0910
سلام علیکم. در رابطه با استخدام 5000نیرو در آموزش و پرورش می‌خواستم از دانش‌آموختگان رشته فقه وحقوق اسلامی جهت کارشناس حقوقی یا تدریس درس قانون کار و دروس دیگر استفاده شود. با تقدیم احترام
...0913
سلام، خسته نباشید روزنامه دوست‌داشتنى آفتاب‌یزد. خدا را شکر که این اصولگراها هرروز خودشان را در مقابل مردم ضعیف‌تر می‌کنند. با حرکتى که در مجلس برابر دکتر ظریف انجام دادند مردم زده شدند. از آن آقاى بزرگى که این موضوع را رسانه‌اى کرد تشکر می‌کنیم.
...0917
سلام، تاسف! بسیار ناباورانه بود حذف یارانه سوخت خودروهای حمل ونقل عمومی. ما ز یاران انتظار یاری داشتیم.
...0915
قبل از دولتمردی که رفت، ایران با کشورهای همسایه روابط نزدیکی داشت، ولی متاسفانه سیاست خارجی کشور هنوز گروگان 8سال سیاست اشتباه دولت احمدی‌نژاد است.
...0910
برای تامین کسری بودجه آیا باید دست در جیب مستضعفین کرد یا جلوی فسادهای بزرگ اقتصادی را گرفت؟!
...0915
در هیچ جای ایران، هیچ میوه‌فروشی یخچال ندارد. این خود یکی از دلایل خرابی و گرانی است. اکثرا جواز کسب ندارند.
...0911
سلام آفتاب. در بعضی از موارد وقتی موضوعی پیش می‌آید بعضی ازافراد می‌گویند من خودم قانونم. حال با توجه به این همه بی‌قانونی که یک عده دلواپس که حتی از توافق هیچ اطلاعی ندارند و اگر سوال می‌کنید جواب می‌دهند، نمی‌دانیم گفتند...؟
...0912
پیام‌های مردمی در صفحات2-6-13
1437- گفته‌های جناب هادی خامنه‌ای را در آفتاب‌یزد روز یکشنبه خواندم. بسیار دلنشین بود. در زمان آقای احمدی‌نژاد قدرت دست عده‌ای میدان‌دار بود که برای مدیریت ساخته نشده بودند برای میدان‌داری ساخته شده بودند که بیشتر ادعای خودمحوری داشتند. (3/3)
1445- آقای احمدی‌نژاد مراقب باشند جیب ایشان سوراخ نباشد تا اسامی مفسدین از جیب ایشان نیفتد! تا شرمنده مردم نشوند تا حالا‌ که شرمنده نشدند. باغ و ویلا‌ به مردم دادند آنچه خواستند انجام دادند. اقتصاد کشور هم به این روز افتاد. (3/3)
1741- از مازندران شهرستان نور تماس می‌گیرم. ما ایثارگران هرچه از مسئولان می‌شنویم فقط شعار است اصلا‌ توجهی به ایثارگران ندارند. لایحه خدمات ایثارگران را چرا اجرا نمی‌کنند؟ آقایان می‌گویند بار مالی دارد ما ایثارگران بار مالی نداریم بار مالی فساد اقتصادی دارد که برخی‌ها میلیاردی خوردند و پس هم نمی‌دهند. لایحه خدمات ایثارگران باید اجرا شود. (3/3)
1754- الان روبه‌روی تلویزیون هستم که جلسه علنی مجلس در صبح را نشان می‌دهد خیلی خشن بود صورت کسی که به طرف ظریف رفته بود و با او صحبت می‌کرد بسیار معلوم بود که چگونه صحبت می‌کند. ادب نشانه انسان است این پیام را لطفا چاپ کنید اینها باید بفهمند مردم در مورد اینها چه فکر می‌کنند. (3/3)
1740- خداوند قلب‌ها را آن قدر روشن کند که از سیاهی پاک شود. آن وقت شاید آنقدر برخی‌ها نسبت به دیگران حرف نادرست نزنند، تهمت نزنند و آن قدر آخرت خود را خراب نکنند. مگر فعالیت جناحی و سیاسی چه قدر ارزشی دارد که آن قدر دنبال تخریب شخصیت‌های ارزشمند انقلاب هستند؟ (3/3)
1759- خواستم بگویم تا زمانی که قانون حرف اول را بزند هیچ کسی رفتاری خلاف قانون نمی‌تواند بکند. هیچ فرد و گروهی برتر از قانون نیست. پس هیچ تجمع، برنامه سخنرانی یا کنسرتی که مجوز قانونی دارد نباید با شعارهای چند نفر آدم معلوم‌الحال لغو گردد. این لغو قانون است. (3/3)
2255- اینکه بازیگر فیلم ناهید توضیحاتی در مورد شلوار خود در جشنواره کن داده و گفته است این چند سانتی‌متر تغییرات در قد شلوار چیزی نیست، خواستم بگویم اتفاقا 5 سانت هم چیزی است وگرنه آن را انتخاب نمی‌کردید. می‌توان به گلوله سربی گفت چیزی نیست فقط چند گرم مس بوده است؟ (3/3)
آفتاب یزد: نیت و مقصودتان البته خیر و نیکوست اما در تمثیل خود اغراق نکردید؟!
2249- از بهشهر تماس می‌گیرم. 2 یا 3 ماه پیش قول داده بودید زین پس پیگیر شکایات و مطالبات پیام ‌گیرندگان هستید. آیا می‌شود روی قول و قرار شما حساب باز کرد؟ اگر چنین است همسرم حدود 18 سال است که از گزینش آموزش و پرورش بهشهر و ساری شکایت دارد. لطفا به شکایت 18 ساله همسرم رسیدگی شود. (3/3)
آفتاب یزد: آموزش و پرورش مازندران، ساری و بهشهر! این پیام سالهاست که به این روزنامه ارسال می شود لطفا در صورت امکان رسیدگی کنید.
0932- چه تحولی پیش آمده ... تورم آن قدر بالا‌ رفته که مسجدالرسول (ص) سعادت آباد برای یک ختم یک میلیون و پانصد هزار تومان پول می‌گیرد. بدون اینکه پول مالیات بدهد. آیا این منصفانه است؟ سال گذشته یک میلیون بود. آیا کسی نیست به این موضوع رسیدگی کند. (4/3)
0835- عکس محاصره آقای ظریف توسط برخی نمایندگان مایه تاسف است. (4/3)
0843- چرا پیام من را در مورد خانم دکتر رضوان کاظمی در ساختمان پزشکان آتیه چاپ نمی‌کنید؟ من هر روز اول پیام را می‌خوانم حتما باید پارتی داشته باشیم با تشکر لطفا چاپ کنید. (4/3)
آفتاب یزد: به دلیل حجم زیاد تماس‌ها، پیام‌ها گاهی با تاخیر به چاپ می‌رسد شما به تاریخ پیام‌ها توجه بفرمایید.
پیام های مردمی در صفحات2-6-13


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام