کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
دوشنبه, 23 فروردین 1400   Monday 12 April 2021
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 16 فروردین 1394

صفحه خبر: اقتصادی

رئیس اتحادیه باغداران گفت: عده‌ای می‌خواستند بازار شب عید را تحریک کنند تا پرتقال وارد کنند. مجتبی شادلو گفت: قیمت پرتقال به زودی کاهش می‌یابد. هنوز هم مقدار قابل توجهی پرتقال در انبارهای باغداران هست که حتی از مصرف یکی دو ماه آینده نیز بیشتر است.شادلو گفت: در ایام عید و پیش از آن عده ای سعی کردند تا این جو را به بازار حاکم کنند که پرتقال به اندازه کافی وجود ندارد.
در صورتی که حتی در ظرف 15 روز گذشته با وجود ترافیک‌ها و بارش‌های زیادی که در جاده‌ها صورت گرفته بود باز هم پرتقال به اندازه کافی در دسترس تمامی شهرها بود.او ادامه داد: در این میان متاسفانه برخی هدفشان این بود تا بتوانند خودشان سود کافی کسب کنند و عده ای نیز قصدشان این بود تا بار دیگر واردات پرتقال انجام شود.که اگر این اتفاق صورت می گرفت مسلما بار دیگر تیشه به ریشه تولیدات داخلی زده می‌شد.اما خوشبختانه این اتفاق صورت نگرفت.رئیس اتحادیه باغداران با بیان این مطلب که ما پرتقال به اندازه لازم داشتیم اما طرح این موضوع که پرتقال موجود نیست باعث شد تا بازار تحریک شود، گفت: عده ای که در انتظار واردات بودند منتظر بودند تا وضعیت بازار پرتقال و مرکبات بدتر از این هم بشود تا بتوانند از آب گل آلود ماهی بگیرند اما با تمهیداتی که سیستم تنظیم بازار انجام داد خواسته هایشان محقق نشد.او در پایان گفت: هنوز هم مقدار قابل توجهی پرتقال در انبارهای باغداران هست که حتی از مصرف یکی دو ماه آینده نیز بیشتر است. هفته گذشته قیمت پرتقال نسبت به روزهای قبل از آن نزدیک به 1000 تومان افت قیمت داشت و من به شما اطمینان می دهم که به زودی نیز قیمت پرتقال بسیار کم خواهد شد.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام