کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
پنج شنبه, 19 تیر 1399   Thursday 9 July 2020
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 20 شهریور 1395

صفحه خبر: حوادث

مردی که به دلیل آزار و خوردن یک مار، توسط ماموران حفاظت محیط زیست استان گیلان در خردادماه امسال دستگیر شده بود، به شلاق و همکاری در حفاظت از محیط زیست محکوم شد. به گزارش ایرنا، در پی دستگیری مردی که در خردادماه گذشته با صید یک مار و کندن پوست حیوان زنده با دندان و خوردن آن و انتشار فیلم آن در فضای مجازی، موجب جریحه‌دار شدن احساسات مردم شده بود، در شعبه 105 دادگاه
کیفری 2 رشت بدواً به 74 ضربه شلاق و همکاری با ماموران حفاظت محیط زیست در امر حفاظت و جلوگیری از شکار و پاکسازی تالاب‌ها از گونه‌های مهاجم محکوم شد. رئیس اداره حفاظت محیط زیست رشت در این ارتباط اظهار کرد: این مرد 48 ساله، به‌دلیل این رفتار ناشایست و غیرانسانی، به اتهام جریحه دار کردن عفت عمومی‌و ارتکاب فعل حرام، طبق گزارش یگان حفاظت محیط زیست این شهرستان و عدم دفاع موثر به 74 ضربه شلاق محکوم شده است.اصغر خودکار ادامه داد: این متهم علاوه بر این حکم تعلیقی مراقبتی، به همکاری با ماموران یگان حفاظت محیط زیست نیز محکوم شده است. وی افزود: به‌دلیل تعلیقی بودن حکم شلاق، این فرد متخلف باید در زمینه‌های مختلف در امر حفاظت و بهسازی محیط زیست مانند جمع آوری گونه‌های مهاجم از تالاب‌ها و همچنین جلوگیری از شکار و صید با ماموران حفاظت محیط زیست در طول مدت تعلیق حکم شلاق همکاری کند.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام