کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
دوشنبه, 11 اسفند 1399   Monday 1 March 2021
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 02 خرداد 1394

صفحه خبر: سیاسی

خطیب نماز جمعه این هفته تهران با بیان اینکه مسئله زنده امروز ما مسئله هسته‌ای است، آن را مسئله‌ای سرنوشت‌ساز دانست.
آیت الله احمد جنتی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه تهران گفت:‌ برخی در رابطه با مسئله هسته‌ای ساده‌اندیشند و بسیاری نمی دانند که این مسئله چه سرنوشتی را در آینده برای ما دارد. برخی نیز بی تفاوتند و خیال می‌کنند مسئله آنقدرها هم مهم نیست.
وی ادامه داد: برخی خیال می‌کنند با انجام توافق و برداشته شدن تحریم‌ها، دشمن دست از دشمنی بر می‌دارد و ما اگر قبول کنیم او هم با ما کنار می‌آید و امیدهایی به شیطان بزرگ و شیاطین دیگر دارند و حقیقت امر را آنطور که باید
درنمی‌یابند.
خطیب نماز جمعه این هفته تهران با بیان اینکه کسی نباید فکر کند مردم نمی توانند سختی‌ها و مشکلات را تحمل کرده و به این فکر باشند که به هر قیمتی نان و آب مردم را تامین کنند، تصریح کرد: چیزی که می‌خواهم بگویم فکر می‌کنم تا به حال گفته نشده و اینکه هر چه ما در راه هسته‌ای مقاومت و صبر داشته باشیم ارزش دارد. مسئله اصلی این است که آمریکا سی و چند سال توسری، سیلی، پس گردنی و تو دهنی خورده و همه را از چشم اسلام و یاران اسلام می‌بیند و برای انتقام گرفتن کمر بسته است.
به گزارش ایسنا، دبیر شورای نگهبان در ادامه بیان کرد:‌ به فرض محال که ما در بحث هسته‌ای عقب بشینیم که خیلی خامی می‌خواهد که فکر کنیم که آن‌ها تحریم ها را بر می‌دارند و اقتصاد فعال می‌شود،‌این خیلی ساده اندیشی است چرا که مسئله این است که آمریکا می‌خواهد سلطه زمان شاه را ده برابر و صد برابر در این کشور پیاده کند.
جنتی افزود:‌ آن‌ها می‌خواهند مجددا نبض مسائل سیاسی و اقتصادی کشورمان را در دست بگیرند و قوای کشور در اختیارشان باشد و قدرتی بیشتر از زمان شاه داشته باشند. چون می‌خواهند از همه نیروهای انقلابی، از بچه بسیجی تا رهبری انتقام بگیرند.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام