کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
پنج شنبه, 06 آذر 1399   Thursday 26 November 2020
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 20 تیر 1395

صفحه خبر: سیاسی

حجت‌الاسلام مجید انصاری معاون پارلمانی رئیس جمهوری در نشست خبری خود درباره اتاق فکر تخریب دولت گفت: گاهی از علت به معلول و گاهی از معلول به علت پی به حقیقت می‌بریم. متاسفانه کانون برنامه‌ریزی و سازمان یافته‌ای علیه دولت تدبیر و امید تشکیل شده است که به قول شما اتاق فکری علیه دولت هر هفته برای تخریب اقدامات و دستاوردهای آقای روحانیایجاد شده است.
وی در ادامه افزود: اقدامات اتاق فکر تخریب دولت دارای اعضای مشخصی است چراکه ادبیات، لحن و رویکردهای واحدی از سوی برخی افراد و رسانه‌ها مشاهده می‌کنیم. حتی تیتر و متن این رسانه‌ها و روزنامه با یکدیگر تفاوتی ندارد.
انصاری با تاکید بر اینکه رفتارهای مشترک و یکپارچه رسانه‌های مخالف روحانی نسبت به تخریب دولت تصادفی و اتفاقی نیست، تصریح کرد: اقدامات اتاق فکر تخریب دولت غیرقانونی و غیراخلاقی است.
معاون پارلمانی رئیس جمهوری ادامه داد: اعضای اتاق فکر علیه دولت با دروغ پردازی و تخریب و ناامید کردن مردم در حال بالا رفتن از نردبان گناه هستند.
او عنوان کرد: مخالفان با اقداماتشان می‌خواهند دولت و آقای روحانی را عصبانی کنند تا به مباحث مبارزه با مفاسد اقتصادی و مسائلی از این دست ورود پیدا نکنند.
اگر دستاوردهای آقای روحانی و دولت وی برای مردم اعلام شود، قطعا باعث امید در کشور و مردم خواهد شد. متاسفانه به دلیل ضعف تیم رسانه‌ای آقای روحانی برخی تصور می‌کنند که دولت تدبیر و امید در طول این 3 سال هیچ دستاوردی نداشته است.
معاون پارلمانی رئیس جمهوری درباره ملاقات‌های خصوصی خود با مینو خالقی و اینکه گفته می‌شود قرار است خالقی در دولت تدبیر و امید سمتی دریافت کند گفت: خانم خالقی در زمانی که موضوع اعتبارنامه وی مطرح بود نزد من آمدند و مشورت‌های حقوقی از من خواستند و بنده نیز ایشان را راهنمایی کردم.
انصاری به دلایل عدم امضای اعتبارنامه مینو خالقی توسط رحمانی فضلی اشاره کرد و افزود: هیات اجرایی و شورای نظارت اعتبارنامه خانم خالقی را امضاء نکردند و به همین دلیل وزیرکشور هم زیربار امضاء نرفت. اما همانطور که گفتم باید اعتبار نامه وی امضاء می‌شد و من نظر حقوقی خودم را به آقای وزیرکشور اعلام کردم.
به گزارش ایسنا، انصاری در ادامه به فیش‌های حقوقی نامتعارف برای تخریب دولت اشاره کرد و در این‌باره گفت: ما به افشای فیش‌های حقوقی نجومی‌نگاه منتقدانه‌ای نداریم که بگوییم چرا رسانه‌ها این فیش‌ها را افشا کردند و مهم‌تر اینکه ما از رسانه‌های افشاکننده تشکر و قدردانی می‌کنیم.
انصاری در این‌باره تاکید کرد: متاسفانه عده‌ای افشای فیش‌های حقوقی نامتعارف را برای تخریب دولت تدبیر و امید علم کردند تا پرونده‌های فساد عظیم و ده‌ها هزار میلیارد اختلاس و فسادی که در نهادهای مختلف صورت گرفته بود، فراموش شوند. در حالی‌که دولت و مردم نمی‌توانند فسادهای گذشته را فراموش کنند.
انصاری همچنین گفت: از رسانه‌هایی که مسئولانه موضوع فیش‌های حقوقی غیرمتعارف را افشا کردند تشکر می‌کنم نه از رسانه‌های فرصت‌طلب و افرادی که این موضوع را برای تخریب دولت علم کردند. من از مردم ایران می‌خواهم که در این موضوع مانند گذشته هوشیارانه رفتار کنند و فریب تخریب‌کنندگان را نخورند، چرا که رئیس دولت اصلاحات هر 9 روز یکبار با بحران روبه‌رو می‌شد، اما امروزه تخریب‌کنندگان آقای روحانی را هر روز با یک بحران روبه‌رو می‌کنند. ضمن اینکه مردم ایران باید بدانند که آقای روحانی با هیچ کسی عقد اخوت نبسته و با هیچ فردی هم تعارف ندارد و مانند رئیس دولت‌های نهم و دهم نیست که بگوید خط قرمزش کابینه و مدیرانش است، اصلا آقای روحانی هیچ فردی را خط‌قرمز خود نمی‌داند که با آنها برخورد نکند.
معاون پارلمانی رئیس‌جمهوری درباره یکی از سوالات خبرنگاران مبنی‌بر ضعف تیم رسانه‌ای دولت تدبیر و امید تصریح کرد: از نظر من تیم رسانه‌ای آقای روحانی دارای ضعف‌هایی هست و من با دلسوزان و منتقدان آقای روحانی در این زمینه موافقم و باید درباره تیم رسانه‌ای دولت روحانی اصلاحاتی صورت بگیرد. متاسفانه برخی در داخل کادر رسانه‌ای دولت می‌گویند دستاوردها و اقدامات مهم آقای روحانی را اطلاع‌رسانی نمی‌کنیم، چرا که ممکن است ریا شود. در حالی‌که این موضوع هیچ ربطی به ریا و تزویر ندارد.
انصاری با تاکید بر اینکه برخی از رسانه‌های داخلی به همراه رسانه‌های خارجی علیه دولت رفتار می‌کنند، گفت: خیلی جالب است تا دیروز هر رسانه‌ خارجی و بیگانه‌ای که ضد کشور، ملت و دولت حرف می‌زد می‌گفتند اینها وابسته به رژیم‌صهیونیستی و آمریکای شکست‌خورده هستند، اما اگر یک اسرائیلی چند خطی از برجام انتقاد کند، عده‌ای در داخل همراه رسانه‌ و عوامل بیگانه می‌شوند و حرف‌های او را در داخل تکرار می‌کنند و از همه مهم‌تر آن سخنان را مستندی علیه حرف‌های آقایان ظریف و روحانی به کار می‌برند.
او در پایان گفت: ده‌ها رسانه از پول بیت‌المال در کشور تاسیس شده‌ است و ضددولت کار می‌کنند و من از رسانه‌های حامی‌دولت که بدون هیچ چشم‌داشتی از آقای روحانی و اقدامات وی حمایت می‌کنند، تشکر و قدردانی می‌کنم.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام