کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
جمعه, 09 آبان 1399   Friday 30 October 2020
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 05 تیر 1395

صفحه خبر: ورزشی

بازی دوم دور دوم با جدال پرتغال در برابر کرواسی کلید خواهد خورد.کروات‌ها که در دور اول محشر به پا کردند و تمام حریفان را از دم تیغ گذراندند، امشب بالکان را به سرخوش ترین حوزه جهان بدل می‌کنند، اگر از پرتغال متزلزل یک شکست خورده بسازند و جواز صعود در جمع هشت تیم را دریافت کنند
آفتاب یزد-هیوا یادگاری: زمان گذشت و ساعت بارها نواخت تا به دور دوم جام پانزدهم برسیم.جایی که نبرد شانزده تیم می‌تواند به حسادت‌ها پایان دهد و فریاد لیاقت آنها که هنر بیشتری دارند را به گوش‌ها برساند.بی تعارف بازی‌های حذفی حکم مرگ و زندگی را برای مدعیان دارند و سرنوشت تیم‌ها از این پس به تار مویی بسته است.
امشب سوییس در اولین بازی مرحله دوم، لهستان را ملاقات می‌کند.ولادیمیر پتکوویچ که با رساندن سوییس به این مرحله کاری کرد کارستان، برای آنکه انگشت نمای سکوها نشود گریزی ندارد،جز آنکه لهستان را به منظومه‌های تاریک تبعید کند.امشب وقتی ماه از خواب برخیزد، تیم هجومی پتکوویچ با مثلث تاثیرگذار خود در قلب میدان شلاق‌ها را بر کالبد توپچی‌های ورشو فرود می‌آورد.گرانیت ژاکا،گوخان اینلر و والون می‌توانند با محکم کردن کمربند قرمزها، لهستان را در دست انداز بیاندازند.امشب اگر سوییسی‌ها به شعار ملی خود وقعی نهند و مردن به عشق پرچم را غایت رویاهای خود بدانند، برن همیشه روشن غرق در شور و شادی خواهد شد و در زوریخ فرانک دوآتشه‌ها خرج فشفشه و ترقه و بادبادک می‌شود.
برای مردان کوه‌های آلپ پیروزی در این نبرد می‌تواند به گشودن درها بینجامد. حتی اگر تمام کلیدها زنگ زده باشد.
بازی دوم دور دوم با جدال پرتغال در برابر کرواسی کلید خواهد خورد.کروات‌ها که در دور اول محشر به پا کردند و تمام حریفان را از دم تیغ گذراندند، امشب بالکان را به سرخوش ترین حوزه جهان بدل می‌کنند، اگر از پرتغال متزلزل یک شکست خورده بسازند و جواز صعود در جمع هشت تیم را دریافت کنند.همسایه‌های خونگرم دریای آدریاتیک، جدال سختی را برابر لیسبونی‌ها برگزار خواهند کرد.
رونالدو و یارانش که به هر جان کندنی بود از خاکریز اول گذشتند، خوب می‌دانند اگر کمی کوتاه بیایند و دچار غرور شوند، چاره‌ای جز غرق شدن در طغیان کرواسی نخواهند داشت. فرناندو سانتوس که دیوار دفاعی تیمش به پاشنه آشیل بدل شده، برای آنکه امشب جامه رستگاری به تن کند باید از مهره‌های کلیدی اش بخواهد با اتکا به سیستم سنتی ۳-۴-۴ دست به یال اسب خسته کرواسی برند و از ثانیه‌ها برای رسیدن به گل استفاده کند.نابغه‌هایی که اگر هزار سال هم بگذرد، ناخن کوچک اوزه بیوی اسطوره نخواهند شد،مادامی که با نانی،دنی و رافا سیلوا نتیجه نگیرند از فرودگاه پاریس تا لیسبون سر بر شانه اندوه می‌گذارند.
آخرین بازی امشب را ولز در برابر ایرلندشمالی برگزار خواهد کرد.دو همسایه بریتانیایی نود دقیقه به پای هم می‌پیچند تا برنده ضیافت پرسرو صدا، با کل و هلهله به جمع هشت تیم بپیوندد.
امشب در بلفاست حتی ملکه الیزابت پلک نخواهد زد و دو میلیون ایرلندی به جعبه جادو چشم می‌دوزند تا پرچم مقدس "یونیون جک" افراشته شود و گل کتان به عنوان نشان ملی ایرلند شکوفه دهد.
آنسوتر اما کاردیف به موازات عرق ریزان سربازان خود در سنت اتین، نفس را در سینه حبس خواهد کرد تا شاید خواب‌های پریشان به در چشم ایرلندی‌ها راه یابند.ولزی‌ها که از آغوش بریتانیا برخا سته اند اگر با ستاره درخشان خود گرت بیل، اوج بگیرند و فرامین تاکتیکی کریس کولمن را در مخمل سبز اجرا کنند، به حتم اژدهای سرخ همه را خواهد بلعید و رنگین کمان پس از باران، در شمال کاردیف رنگ خواهد گرفت.
تا شب چیزی نمانده. وقتی قرار است سه تیم راهی خانه شوند و به استقبال سیب‌های گندیده در فرودگاه‌های سرزمین خود بشتابند،حتما پیله پروانه خواهد شد و شفیره آرزوها، یخ نخواهد بست.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام