کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
جمعه, 20 تیر 1399   Friday 10 July 2020
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 21 اردیبهشت 1395

صفحه خبر: فرهنگی

«کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی» جدیدترین محصول استودیو مارول فروش خود را پس از تنها 12 روز نمایش به مرز 700 میلیون دلار رساند. محصول جدید و ابرقهرمانی استودیو مارول دیزنی با فروش 220 میلیون دلاری از محل سینماهای 55 کشور جهان به مجموعه فروش خارجی و جهانی به ترتیب 496 و 678 میلیون دلار دست یافت. «کاپیتان آمریکا» این هفته اکران آغازین قدرتمندی را در سینماهای چین تجربه کرد و در طول مدت 3 روز اول نمایش 95/8 میلیون دلار فروخت و همچنین با فروش 53/9میلیون دلاری نام خود را به عنوان هفتمین فیلم پرفروش تاریخ سینمای کره جنوبی ثبت کرد. انگلیس (40میلیون دلار)، مکزیک (34/3میلیون دلار)، برزیل (25/2میلیون دلار) به همراه کره جنوبی و چین تاکنون پنج بازار پرفروش فیلم ابرقهرمانی «کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی»
بوده‌اند. کمپانی دیزنی نیز به لطف فروش خوب این فیلم توانست فروش آمریکای شمالی خود را از مرز یک میلیون دلار و فروش بین‌المللی خود را از مرز دو میلیارد دلار عبور دهد تا در پنجمین ماه میلادی سال 2016 به مجموع فروش جهانی سه میلیارد دلار دست یافته باشد تا اولین کمپانی فیلمسازی باشد که به این رکورد فروش در این مدت زمان می‌رسد. «کتاب جنگل» دیگر محصول دیزنی به فروش فوق‌العاده خود ادامه داد و با فروش 46میلیون دلاری این هفته خود تاکنون بیش از 776میلیون دلار در گیشه جهانی فروش داشته است. همان طور که
انتظار می‌رود سینمای چین همچنان بهترین بازار فروش فیلم- انیمیشن «کتاب جنگل» است و تا به امروز فروش بالغ بر 147 میلیون دلار را به ثبت رسانده‌ است و انیمیشن «یوتوپیا» دیگر فیلم پرفروش این روزهای سینمای جهان با فروش 5/7 میلیون دلاری در 36 کشور در گیشه بین‌الملل و جهانی به ترتیب به فروش بیش از 628 میلیون دلار و 956 میلیون دلار دست یافته است. اما محصولات کمپانی یونیورسال در سایه درخشش فیلم‌های دیزنی هفته متوسطی را تجربه کردند و فیلم «مرد شکارچی: جنگ زمستانی» با فروش 4/2 میلیون دلاری از 63 بازار بین‌المللی مجموع فروش خارجی و جهانی به ترتیب 105 و 146 میلیون دلار ثبت شده است. کمپانی فیلمسازی یونیورسال در سال گذشته میلادی توانست بهترین
عملکرد تمام ادوار فعالیت خود و هر استودیو فیلمسازی دیگر را با فروش 2/44 میلیارد دلاری درگیشه آمریکای شمالی و 4/44 میلیارد دلاری در گیشه بین المللی ماندگار کرد اما به نظر می‌رسد امسال، سال کمپانی دیزنی است و حتی می‌تواند از فروش سال گذشته یونیورسال نیز پیشی بگیرد. به گزارش ایسنا، همچنین قسمت سوم انیمیشن «پاندای کونگفوکار» و فیلم «بازگشته» که کمپانی فاکس مسئولیت توزیع بین‌المللی آن‌ها را بر عهده دارد تاکنون به ترتیب 375 و 345 میلیون دلار فروش داشته‌اند.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام