کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
دوشنبه, 10 آذر 1399   Monday 30 November 2020
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 14 اردیبهشت 1395

صفحه خبر: اقتصادی

مقرر شده به نانوایی‌های آزادپز و صنایع مرتبط با آرد نیز گندم به قیمت دولتی ارائه شود، اما رئیس انجمن صنفی صنایع بیسکویت، شیرینی و شکلات می‌گوید تغییر خاصی در این زمینه صورت نگرفته و شرایط فقط به حال قبل برگشته است، لذا قرار نیست کاهش قیمتی در محصولات این بخش داشته باشیم و در عین حال افزایش قیمت هم نداریم.
به گزارش ایسنا، جمشید مغازه‌ای درباره کاهش قیمت گندم برای صنایع مرتبط با این ماده غذایی، اظهارکرد: در حقیقت تغییر قیمت خاصی در این بخش اتفاق نیفتاده و تنها ما با
دو ماه تلاش موفق شدیم که قیمت را به روال سابق بازگردانیم.
وی با بیان اینکه قیمت گندم از 850 تومان برای این صنعت به 1260 تومان رسید، ادامه داد: به این ترتیب قیمت آرد مصرفی در صنایع ما به بیش از 1500 تومان افزایش یافت که برای ما مشکل ایجاد می‌کرد. رئیس انجمن صنفی صنایع بیسکویت، شیرینی و شکلات افزود: با پیگیری‌هایی که در دو ماه اخیر انجام دادیم موفق شدیم، مسئولان را قانع کنیم که گندم با قیمت 900 تومان در اختیارمان قرار گیرد که به این ترتیب شرایط برای این صنعت همانند قبل می‌شود. به گفته مغازه‌ای، به این ترتیب صنایع تولیدکننده بیسکویت و شیرینی بار دیگر می‌توانند آرد را با همان قیمت 1150 تومان خریداری کنند. وی با بیان اینکه قرار نیست کاهش قیمتی در این حوزه اتفاق بیفتد، گفت: در عین حال رکود حاکم بر صنایع سبب می‌شود که برنامه‌ای برای افزایش قیمت هم نداشته باشیم، چراکه افزایش قیمت در این شرایط خودزنی است. رئیس انجمن صنفی صنایع بیسکویت، شیرینی و شکلات تصریح کرد: این در حالی است که قیمت سایر موارد دخیل در تولید در سال جاری با افزایش همراه بوده است؛ به طوری که قیمت شکر از 2150 تومان به 2500 تومان رسیده است و شکر 2150 تومانی دیگر پیدا نمی‌شود.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام