کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
پنج شنبه, 06 آذر 1399   Thursday 26 November 2020
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 05 اردیبهشت 1394

صفحه خبر: شبکه

علی‌اکبر فرهنگی استاد ارتباطات - حسین قندی مرد بسیار دقیق و زحمتکشی بود ، بی شک و تردید ایشان در زمینه روزنامه نگاری دارای تبحر فوق العاده ای بودند به نحوی که افراد بسیار اندکی نظیر ایشان با تخصص و دانش آکادمیکی که داشتند در زمینه روزنامه نگاری وجود دارد. متاسفانه مرگ ایشان ضایعه بزرگ و غیرقابل جبرانی برای جامعه مطبوعاتی کشور قلمداد می شود. ایشان در دوران حیات نسبتا کوتاهی که داشتند مظهر خدمات بسیاری بودند و افراد زیادی را در این زمینه پرورش دادند . یکی از بزرگترین هنرهای ایشان انتخاب تیتر بود. بیراه نیست اگر بگوییم ایشان در انتخاب تیتر از ذوق و قریحه
بی نظیری برخوردار بودند به نحوی که نظیر ایشان چه در گذشته و چه در زمان حال بسیار اندک بوده و هستند. خوش ذوقی استاد قندی در انتخاب تیترهای خاص نیز به وسعت دید و تجربه و تخصص و دقت ایشان برمی گردد.
یک روزنامه نگار خوب کسی است که این توانایی را داشته باشد که بتواند مسائل را به هم پیوند دهد و از دل این مسائل بتواند آن چیزی که مطلوب اوست را بیرون بیاورد. مرحوم قندی متخصص چنین کاری بود و اتفاقا به بهترین شکل ممکن هم این کار را انجام می‌داد. متاسفانه ما مردی با این ویژگی‌ها را از دست دادیم. امیدوارم شاگردان و دانشجویان ایشان بتوانند راه ایشان را به نحو احسن ادامه بدهند.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام