کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
یکشنبه, 15 تیر 1399   Sunday 5 July 2020
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 31 فروردین 1394

صفحه خبر: ورزشی

وزیر ورزش در واکنش به برکناری رئیس فدراسیون اتومبیلرانی گفت: این تصمیم فردی و شخصی نبود و به صورت جمعی اتخاذ شد. محمود گودرزی در گفتگو با ایلنا، درباره برکناری رئیس فدراسیون‌اتومبیلرانی اظهار داشت: این تصمیم به صورت جمعی گرفته شد و این‌گونه نبود که بنده بخواهم در این موضوع، شخصی تصمیم بگیرم. گودرزی در پاسخ به این سوال که حمیدرضا مهرعلی عنوان کرده به دلیل انتصاب محمد رویانیان به عنوان مشاور فدراسیون از سمتش برکنار شده، گفت: ورزش نباید به محملی برای فعالیت‌های سیاسی تبدیل شود. ورزش باید همواره به دور از مسائل‌سیاسی باشد. همانطور که گفتم این تصمیم جمعی اتخاذ شد و با جمع‌بندی نظرات معاونین وزارتخانه به این تصمیم رسیدیم.رئیس فدراسیون اتومبیلرانی و موتورسواری صبح دیروز با حکم وزیر ورزش و پس از 13 ماه از برگزاری مجمع انتخاباتی و ریاستش بر این فدراسیون از سوی وزیر ورزش برکنار شد.
طرح سوال از وزیر ورزش درباره حضور نمایندگان در فدراسیون‌ها
سخنگوی فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی از طرح سوال جمعی از نمایندگان از وزیر ورزش در مورد حضور نمایندگان در فدراسیون‌های ورزشی خبر داد. سیدهادی حسینی در گفتگو با ایسنا، اظهار کرد: آقای گودرزی اخیرا در مورد حضور نمایندگان در فدراسیون‌ها مطلبی گفته بودند و این موضوع را مطرح کرده بودند که 156 نماینده در فدراسیون‌های ورزشی مسئولیت دارند که اگر جایشان را به جوان‌ها بدهند بخشی از مشکلات بیکاری حل می‌شود. سخنگوی فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی افزود: در همین رابطه جمعی از نمایندگان سوالی را از وزیر ورزش و جوانان مطرح کردند و این سوال تقدیم هیئت رییسه شده تا در نوبت بررسی قرار گیرد. وی خاطرنشان کرد: اگر آقای گودرزی مدعی است که این حرف را نزده باید رسما این موضوع را تکذیب و از نمایندگان عذرخواهی کند.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام