کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
چهارشنبه, 01 بهمن 1399   Wednesday 20 January 2021
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 01 آذر 1399

صفحه خبر: صفحه آخر

امیر حسین ذاکری - همکار "اجنبی دوست" ما که دائم با همکار اجنبی ستیز مان سر جنگ دارد برای اینکه کفر همکار "اجنبی ستیز" را در آورد به طنز از قول رئیس جمهور گفت: مردم ثمره مذاکره با دنیا را در سال 95 و 96 دیدند. دربهترین شرایط بودیم، مردم طعم شیرین برجام را نوشیدند. مزه آن هنوز زیر دندانهاست. یادش بخیر آن دو سال رویایی و تورم تک رقمی. مردم غرق در عشق و حال بودند. دریغ از تند باد مصائب. حالا مردم منتظر بازگشت عطر و طعم برجامی اند. احیای برجام احیای طعم دلنشین سالهای 95 و 96 است. بر چشم بد و "برجام ستیز" لعنت! همه خندیدند.
جناب اجنبی ستیز با غیظ و اخم و ترشرویی گفت: بیچارگان واداده چشمتان به برجامیست که قرارداد مفتضحی بود و پوچ بود؟ اجنبی دوست گفت: تو نمیری لحن‌اش با ترامپ یکیه کپی برابر اصل ترامپه. همین باعث مشاجره بیشتر آنها شد. یکی از دوستان گفت: به قول یزدی‌ها و شیرازی‌ها "جنگ نکنید، جر نکنید" مشکلی نیست با هم تعامل کنید. اجنبی ستیز گفت: اسم تعامل نیار که حالم بد میشه؟
همه خندیدند.
یکی از دوستان که او هم خواست حرص اجنبی ستیز را در آورد با ژستی خاص گفت: اصولا من چون آدم بین‌المللی هستم، دنیا هم مرا قبول دارد در این برهه حساس برای حضوردر تیم دیپلماسی اعلام آمادگی می‌کنم. به جون شما یه زبونی دارم نگو و نپرس. همه خندیدند جز جناب اجنبی ستیز.
یکی از دوستان به طنز از قول آقای روحانی گفت: برخی تا سخن از بهبود می‌آید حرف مذاکره را پیش می‌کشند. حرف تعامل می‌شود حالشان بد می‌شود غش می‌کنند نیاز به آب قند پیدا می‌کنند نفس تنگی می‌گیرند یعنی "کرونای برجامی" می‌گیرند در واقع نفس‌تنگی به علت احیای برجام. همه خندیدند.
شاعر باشی هم در حمایت از برجام گفت: به جهنم که برخی حالشان بد شود. مهم این است با برجام حال مردم خوب میشه. شاعر در مورد برجام می‌گوید: "کاین کیمیای "برجام" قارون کند گدارا" یعنی چنان رونقی شکل گیرد که همه قارون می‌شویم. حتی شاعر می‌گوید: "مرا جام برجام‌اید به دست – تو گویی جهان به کام منست"! هر چند شوخی کردم برجام و حال خوش مردم کیلو چند؟ همه خندیدند حتی اجنبی ستیز!


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام