کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
دوشنبه, 06 بهمن 1399   Monday 25 January 2021
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 13 مهر 1399

صفحه خبر: سیاسی

دولت محترم، مجلس معزز! آیا می دانید هر دوی قوا انتخابی هستید نه انتصابی؟ آیا می دانید چندین و چند اصل در قانون اساسی، مستقیم شماها را خطاب قرار داده؟ اصلا می دانید با اختیار و دانش و آگاهی قدم در بهارستان و پاستور گذاشتید؟ مردم انتخاب کردند نیمی از داستان بود، آیا می دانید شما نیز بخشی از داستان اید؟ می دانید خود و خویش را یک جا در معرض انتخاب و امتحان قرار دادید؟ مردم خطا کردند و درست انتخاب نکردند، قبول! شما که با مطالعه و برای خدمت آمده اید، نیامدید؟ پس بازگردید به همان قانون اساسی، به سوگند ریاست جمهوری و نمایندگی مجلس بازگردید اصلا به وجدان به ایمان و به اعتقادات خاص و خالص مذهبی تان.
مردم گیر کرده اند وسط این به هم پریدن ها و پاسکاری کردن ها، باور کنید مردم از خسته، خسته تر اند و از ناامید ناامید تر، می دانید به هم که می رسند چه می گویند:«از این بدتر، بهتر نمی شود!»
دولت محترم، مجلس معزز حق با هر دوی شما، گناه کمبودها گردن ما رسانه ای ها، بینی و بین الله شانه بگذارید زیر بار، کمی، اندکی، ذره ای، لحظه ای به فکر مردم و برای مردم باشید.
باور کنید از این بهتر و مهربان تر و قدرشناس تر مردمی در همه
کره ی خاکی پیدا نمی کنید. دعوا و شاخ و شانه کشیدن و توهین و تهدید و این جور مسائل را بگذارید به وقتش حالا و در این روزهای سخت و تلخ، کمی، اندکی، ذره ای، لحظه ای به فکر مردم و برای مردم باشید. بگذارید صاف و پوست کنده بگویم تا شاید به خود آیید که این مردم اگر سکوت کرده اند، راضی نیستند و در خلوت از خود می‌پرسند چرا؟ و چرا؟ و چرا؟ دعوا باشد برای وقتی دیگر؛ مجلس، دولت! حالا فقط
مردم!


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام