کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
یکشنبه, 17 اسفند 1399   Sunday 7 March 2021
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 10 مهر 1399

صفحه خبر: صفحه آخر

امیر حسین ذاکری ‪-‬ با توجه به اینکه یک عضو شورای مرکزی کارگزاران گفته: همه ما باید از مردم عذرخواهی کنیم مشکلات فقط به گردن دولت روحانی و اصلاح‌طلبان نیست، در شورای ما هم روی این موضوع بحث شد.
یکی از دوستان گفت: آری قصور به گردن همه است. همه باید عذر خواهی کنند.اگه فقط بار مشکلات را به گردن دولت بیاندازیم که دولت می‌گوید:" این بارو از روی گردنم بردارید نفسم دارد بند می‌آید". همه خندیدند یکی از همکاران به نیابت از مخالفین دولت گفت: خب بهتر! باز همه خندیدند.
دیگری گفت:. بنده حتی در اعترافی جانانه که در تمام فضای رسانه‌ای پیچید اعلام کردم من به سبب وعده‌هایی که به مردم دادم عذرخواهی می‌کنم. چون پس از وعده‌های برخی مسئولین به طنز نوشتم: "خوشبختی نزدیک است". از فرداش هی به دفتر روزنامه زنگ می‌زدند می‌پرسیدند میشه بگی کی؟ می‌گفتم وقت گل نی! آنها هم می‌گفتند: حیا کنید این شورا رو رها کنید وعده به مردم ندهید. ما هم با شهامت عذرخواهی کردیم. کنار هم رفتیم ولی چون اساسا مقامی نداشتیم که کنار برویم در جای خود ماندیم! باز همه خندیدند.
جناب نفس کش فریاد زد: آهای نفس‌کش، نفس‌کش نمی‌طلبم، عذرخواهی‌کننده می‌طلبم. کی حاضراست بخاطر قیمت پراید و هزار کالا و کوفت دیگر عذرخواهی کند؟ مردم کمپین" خداحافظ پراید -ارابه مرگ" راه انداخته اند؟
یکی از دوستان که سابقه بستری در بخش روانپریشی دارد گفت: طبق فرمول "همه ما مقصریم" پس مردم هم باید عذرخواهی کنند فقط به گردن دولت یا غیر دولتی‌ها نیاندازید! به نظر من همانطور که بیشترین فشارها روی مردم است بیشترین عذرخواهی را هم مردم باید بکنند! همه خندیدند.
دیگری گفت: چقدر ما طنز نویسان نوشتیم:
به جای زد وخوردها و جناح بازی "یه حالی" به مردم بدهید " بیچاره ملت بی‌حال شده از بس مرد"! گفتند: طنزنویسان دیالوگ فیلم "مادر" ساخته مرحوم علی حاتمی را تحریف کردند و ازآن استفاده ابزاری می‌کنند.
دیگری گفت: بنده به پدر خوانده‌های راستی‌ها و چپی‌ها عرض می‌کنم برای ما حتی در حد یک ناپدری هم کاری نکردید. چنان وعده‌هایی به ما دادند و امیدوار شدیم که ترانه "شاید فردا طلوع خوشبختی من باشه" را می‌خواندیم. لذا به نظر من عذر خواهی مذرخواهی فایده نداره باید بدهی شونو با مردم صاف کنند.به مردمی که هم خیلی بدهکارند هم خیلی طلبکارند اما بعضیا فقط طلبکارند!
همه خندیدند.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام