کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
شنبه, 25 مرداد 1399   Saturday 15 August 2020
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 04 مرداد 1399

صفحه خبر: روی خط آفتاب

2210- متاسفانه در این شرایط سخت کرونایی و گرانی برخی مردم هم نسبت به هم رحم ندارند. برخی موجرین خیلی بی‌انصاف شده‌اند. برخی صاحبخانه‌ها یا صاحب مغازه‌ها کرایه‌های وحشتناک تعیین می‌کنند. پس انصاف کجا رفته است؟ (29/4)
2155- نمایندگان و مسئولان به فکر مردم باشند گرانی‌ها دارد مردم را خفه می‌کند. مردم چه کار کنند؟ ما جلوی خانواده شرمنده هستیم. به فکر مردم باشید. (29/4)
2151- من نمی‌دانم این نماینده‌های مجلس هنوز کارشان شروع نشده دنبال استیضاح رئیس‌مجلس هستند. اینها که همه از یک حزب و گروه هستند که به جان هم افتادند. (29/4)
1601- دولت باید بداند در کنترل قیمت‌ها ناتوان بوده و ثبات در بازار برقرار نشد. آقایان حداقل اعتراف کنند. همچنین از کارشناسان برای حل مشکل دعوت کنند شاید گره‌گشا
شد. (30/4)
1541- آقای مظفری! ما سال‌های سختی را گذرانده‌ایم. گرانی‌ها و نوسانات قیمت‌ها را خیلی تجربه کردیم اما گرانی‌های اخیر و نوسانات ارزی واقعا بی‌سابقه است. برای مردم قابل تحمل نیست. دست مردم هم به جایی بند نیست. (30/4)
1531- چرا برخی آقایان مسئول هم که مثلا یک طرح برای حل مشکلات اقتصادی می‌دهند فقط کلی صحبت می‌کنند هیچ آنالیز و بررسی‌ای در حرف‌‌هایشان وجود ندارد. راهکار جدی وجود ندارد. (30/4)
1526- روز دوشنبه 30 تیر بعد از سالها روزنامه خریدم. روزنامه شما را خواندم. در مورد دلالی و نقد فاجعه‌ای که بر سر مردم ما آمده مطلب خواندم. نمودار یکسری عدد و ارقام گذاشتید من که سردرنیاوردم. در صفحه 10 نوشته‌اید کارگزاری صبا در میان 10 کارگزاری بدتر و... من متوجه
نشدم. (30/4)
1457- واکسن کرونا آیا در روسیه ساخته شده یا در آمریکا؟ تولید انبوه آن چقدر زمان می‌برد؟ (30/4)
1441- آقای زنگنه وزیر نفت هم که آب پاکی روی دست ما می‌ریزد و می‌گوید هیچ کشوری حاضر به همکاری با ما برای قرارداد نفتی نیست. واقعا برای این شرایط چه باید کرد؟ (30/4)
1421- چطور احتمال دارد زمان بازگشایی مدارس و دانشگاهها تغییر کند اما زمان برگزاری کنکور تغییر نکند؟ اگر شرایط مناسب نیست برگزار نکنند. هرگونه تجمعی باید ممنوع باشد. (30/4)
1410- آیا مجلسی‌ها می‌خواهند دوباره کوپن را برگردانند؟ اصلا این کار شدنی است؟ (30/4)
1321- آقای روحانی! شما که می‌گویید توان گذر از شرایط سخت فعلی را داریم بدانید که ما مردم خیلی سختی‌ها را تحمل کردیم دائم در سختی هستیم. شما چقدر شرایط سخت ما را درک می‌کنید؟ (30/4)
1304- بازار ارز، سکه و طلا باید به ثبات برسد کاهش موقتی قیمت‌ها هم دردی را دوا نمی‌کند باید حباب قیمت‌ها بترکد و قیمت‌ها ثبات
یابند. (30/4)
1258- خدا را شاکرم اکثریت مردم ما طالب آرامش هستند. با بی‌نظمی و قانون‌گریزی مخالفند. اما خود مسئولان توجه کنند چقدر در قیمت‌ها و بازار ثبات ایجاد کردند؟ مسئولان چه قدمی برداشتند؟ مردم ما صبور
هستند. (30/4)
0840- باور کنید از این زندگی خسته شدیم. یک طرف کرونا یک طرف گرانی و بی‌پولی و بی‌برنامگی. ما بازنشستگان چه کار کنیم؟ دکتر مغز و اعصاب رفتیم ویزیت آن صدهزار تومان شده است. خدا را خوش می‌آید؟ (30/4)
پیام‌های مردمی در صفحات 3-6-8
1519- روزهای گذشته اینترنتی و از طریق اینستاگرام یک جفت کفش خریدم و پول آن را به حساب فروشنده که در بانک پارسیان حساب داشت، کارت به کارت کردم. قرار شد سه روز بعد کفش خریداری شده به نشانی‌ام ارسال شود که هزینه آن هم برداخت کردم. با گذشت یک هفته خبری از کفش نشد و کلاهبردار من را بلاک کرد. با قسمت بازرسی بانک سامان تماس گرفتم، موضوع را اعلام کردم، یکی از کارمندان بازرسی بانک گفت باید از طریق دادگاه پیگیری کنم. در حالی که بانک می‌توانست به جای این که من را به دادگاه راهنمایی کند، برای پیشگیری از کلاهبرداری بیشتر با صاحب حساب تلفنی صحبت و این که معترضانی دارد، زیر سوال ببرد، اما بانک که هدفش مشتری مداری است، کاری به اخاذی و‌ کلاهبرداری مشتریانش ندارد! علی از تهران (30/4)
آفتاب یزد: وظیفه بانک درخواستی که شما دارید، نمی‌باشد.
1711- توسعه فضای سبز و درخت کاری در شهری مانند تهران، کمک می‌کند آلودگی هوا کمتر باعث ریه سوزی شود. (30/4)
1425- خانواده‌های پرجمعیت و‌ کم درآمد زیر خط فقر قرار دارند. چرا مسئولان به گرانی‌ها رسیدگی نمی‌کنند؟(30/4)
1219- نبود پل مکانیزه در میدان شهدا، ابتدای خیابان پیروزی برای عابران و مسافران مترو ایستگاه شهدا مشکل ساز شده است. از مسئولان سازمان ترافیک شهرداری تقاضای ساخت و نصب پل مکانیزه داریم. (30/4)
1327- چرا از سوی دولت ماسک رایگان توزیع نمی‌کنند تا مردم بیشتر نکات بهداشتی را رعایت کنند؟ (29/4)
2311- می گویند قبل از این که عرق کارگر خشک شود باید حقوقش از سوی کارفرما پرداخت شود. تاخیر در پرداخت حقوق با این اوضاع و احوال گرانی چه توجیهی دارد؟ عرفان(29/4)
1121- ٩ بوستان در منطقه سه تهران ویژه معلولان و توان یابان تا سال ۱۴۰۰۱ مناسب‌سازی می‌شود.
بوستان‌های محصل، آفتاب، صبا، آرارات، سئول، شمس تبریزی، شریعتی، ارغوان و سپیدار در این منطقه برای استفاده این قشر از جامعه در حال مناسب‌سازی هستند که تعدادی از بوستان‌ها هم به اتمام رسیده و‌ ساخت آبخوری‌هایی با ارتفاع کم، رمپ‌های ویژه تردد معلولان، تجهیز معابر بوستان‌ها به موزائیک‌های ویژه رفت و آمد نابینایان، نصب نیمکت برای معلولان، سرویس بهداشتی ویژه معلولان و نصب دستگاه‌های بدنسازی ویژه توان یابان از جمله اقدامات مناسب‌سازی در این 9 بوستان است که جای قدردانی دارد. علی اکبر فرقانی
(29/4)
2314- از مسئولان مربوطه خواهشمندیم حداقل حقوق کارگرانی مثل پاکبان‌ها یا نظافت‌چی‌های ساده را همسان‌ با تورم و نرخ روز جامعه پرداخت کنند تا فشارهای تورم و گرانی بر آنها بیش از پیش موجب آزار آنها نشود. (30/4)
1609- مردم به قدری درگیر مشکلات زندگی شده‌اند که دیگر هیچ توجهی به فعالیت‌های حزبی و مسائل حزبی ندارند. برای آنها دیگر فرق ندارد در مجلس کدام فراکسیون هست یا نیست. مردم فقط دنبال امرار معاش هستند که آن هم به مشکل خورده! (31/4)
1552- واقعا این برای ما مردم هم یک سوال است درست که برخی افراد پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نکردند اما اوج گرفتن دوباره کرونا به این شدت واقعا حیرت‌انگیز است. (31/4)
1541- آقای صادق زیباکلام استاد دانشگاه گاهی حرف‌هایی می‌زند که آب پاکی را روی دست همه می‌ریزد. ایشان اخیرا گفتند مردم حتی به آقای ظریف هم رای نمی‌دهند. ایشان مردم را خیلی مایوس فرض کردند. شاید هم همین باشد! (31/4)
1520- آقای جهانگیری معاون رئیس جمهوری شما می‌گویید شرمنده مردم هستیم. این شرمندگی و این حرف‌ها کفایت نمی‌کند. فکری به حال مردم بکنید. ما هم شرمنده زن و بچه
هستیم. (31/4)
1512- می‌گویند محققان آملی یک شربت ضدکرونایی ساخته‌اند که در بهبود حال بیماران موثر است و منتظر تایید وزارت بهداشت است. زودتر بررسی کنند شاید به دردبخور باشد. (31/4)
1501- مردم به اندازه کافی مشکل دارند مجلس اگر می‌خواهد کاری برای مردم بکند دنبال کارهای ضروری برود. خروج از پروتکل الحاقی مشکلی از مردم حل نمی‌کند. (31/4)
1441- گفتگو با روس‌ها برای حفظ برجام چه تاثیری داشته؟ بارها خبر از گفتگو با آنها داده شده اما هیچ اتفاق خوبی نیفتاد. نه اروپا و نه روس‌ها کاری برای حفظ برجام نکردند. (31/4)
1420- چرا با وجود هشدارهای وزارت بهداشت برخی‌ بی‌توجه هستند؟ در برخی شهرها کودکان در کانال‌های آب، آب‌تنی می‌کنند که این خیلی وحشتناک است احتمال سرایت بیماری و ابتلای آنان وجود دارد. (31/4)
1412- متاسفانه باز هم کرونا در گرفتن قربانی‌ها رکورد زده. 229 نفر در 24 ساعت گذشته جان باختند. واقعا نگران هستیم. مردم هم تا حد امکان رعایت می‌کنند این ویروس خیلی نامرد است. (31/4)
1402- تقاضای کاذب برای سود بیشتر باعث افزایش قیمت خودرو می‌باشد. اگر قیمت‌ها افزایش نداشتند همین خودروها در انبارها خاک می‌خوردند. خیلی از کسانی که دنبال خرید خودرو هستند فقط برای فروش با قیمت بیشتر هستند و نیازی به خودرو ندارند. (31/4)
1352- چرا برخلاف وعده مسئولان وزارت صنعت قیمت خودرو در بازار کاهش نداشت و برعکس افزایش داشت؟ تکلیف مردم با این نابسامانی‌ها چیست؟ (31/4)
پیامهای مردمی‌در صفحات3-6-8


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام