کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
شنبه, 25 مرداد 1399   Saturday 15 August 2020
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 28 تیر 1399

صفحه خبر: روی خط آفتاب

1017- فرصت طلبی؛ برخی دلالان و واسطه ها باعث افزایش قیمت ها شده اند. مردم نباید تاوان این گونه سهل انگاری ها
را بدهند. (23/4)
1512- شرایط اضطراری کرونا باعث
سخت گیری مسئولان برای بسته شدن قهوه خانه ها شده است. کار خوبی است. چرا این قوانین فقط برای خیابان های پیروزی و شکوفه قابل اجرا است، اما قهوه خانه های نازی آباد، خانی آباد، یاغچی آباد و کیانشهر باز هستند و به راحتی به مشتریان قلیان
می دهند! اجرای مقررات باید به طور یکسان باشد. علی اکبر از تهران(23/4)
1849- فرخی پور: مسئولانی که خود را حامی مردم می دانند، لطفا فهرستی از کارهای خوب شان را یادداشت کنند و برای روشن شدن افکار عمومی به مطبوعات
ارسال کنند. (23/4)
1311- سید محمد علوی: خانواده هایی که در مسکن مهر پردیس ثبت نام کرده اند کی کلیددار و صاحبخانه می شوند؟(23/4)
1925- هر روز که ستون پیام های مردمی را مطالعه می کنم به بی توجهی مسئولان نسبت به عدم پیگیری گرانی و مشکلات اقتصادی مردم متاثر می شوم. چرا هیچ کس به داد مردم نمی رسد؟ عرفان(23/4)
2009- شنیدم آقای فاطمی‌زاده خزانه‌دار کل کشور که بازنشست شده‌اند هزار سکه پاداش به او داده‌اند. اگر این حرف صحت دارد چرا به من هم که یک کارمند دارایی بودم یک پتو دادند؟ (22/4)
1755- من خیلی ناراحت بودم چرا برخی در مجلس به آقای ظریف توهین کردند و به او دروغگو گفتند. من هم قصد توهین به ایشان را ندارم اما هر قراردادی که وزارت خارجه امضاء می‌کند باید به اطلاع مردم برسد. چگونه می‌شود 25 سال با یک کشور قرارداد امضا کرد. (22/4)
پیام‌های مردمی‌در صفحات 3-6-8
1611- دانشگاه‌ها، مدارس، تالارها و کافی‌شاپ‌ها که تقریبا بسته بودند اینکه می‌گویند با محدودیت‌های حداقلی این مکان‌ها یک هفته بسته است چیز جدیدی نیست برای مقابله با شیوع ویروس باید محدودیت‌های گسترده اعمال کرد. چاره‌ای هم نیست. (23/4)
1609- آیا دانشمندان نمی‌توانند به این سوال پاسخ بدهند چرا این ویروس آنقدر ماندگار است و از بین نمی‌رود؟ هیچ ویروسی آنقدر ماندگار نبوده. (23/4)
1557- واقعا آدم این ماجرای رشوه‌های کلان بانکی را می‌شنود از تعجب شاخ درمی‌آورد. این رشوه پاشی‌ها همه نتیجه سوءمدیریت‌ و عدم نظارت است. (23/4)
1541- امروز رعایت حق شهروندی را با زدن ماسک به جا آوریم. به حقوق یکدیگر احترام بگذاریم. لطفا ماسک
بزنیم! (23/4)
1521- چرا برخی از نمایندگان به جای مردم و از قول مردم حرف می‌زنند؟ چرا امیال خود را به مردم نسبت می‌دهند درحالی که حرف مردم با آنها خیلی فرق دارد. تا کی اینها خودشان را گول می‌زنند؟ مردم هر چقدر ناراضی باشند موافق کناره‌گیری آقای روحانی
نیستند. (23/4)
1502- هواشناسی اعلام کرده امکان وقوع سیل در برخی استان‌ها از جمله تهران وجود دارد آیا مگر سابقه دارد در تابستان باران سیل آسا ببارد؟
چقدر این روزها چیزهای عجیب باید بشنویم. (23/4)
1441- واقعا تصور اینکه دلار به
22 هزار و پانصد یا سکه به 10 میلیون و
هشتصد برسد را نمی‌کردیم فکر این همه تورم و گرانی را نمی‌کردیم. قیمت همه چیز هم تحت تاثیر دلار و سکه افزایش می‌یابد. یکی نیست این وضعیت را کنترل
کند؟ (23/4)
آفتاب یزد: تا این لحظه از چاپ پیام افزایش بیشتری هم داشته است.
1420- دولت باید در این شرایط سخت برای حمایت از پرستاران بسته‌های حمایتی ویژه در نظر بگیرد تا آنها دلگرم‌تر نسبت به کار خود ادامه دهند. پرستاران همیشه نسبت به مطالبات خود انتقادهایی دارند که گاهی توجه به آن نشده است. (23/4)
1401- آیا آزمون‌های لغو شده دوباره برگزار می‌شوند؟ تکلیف آنها کی مشخص می‌شود؟ (23/4)
آفتاب یزد: آزمون ارشد و دکتری در وهله اول مردادماه برگزار می‌شود.
1321- آیا برخی از کسانی که علت مرگ آنها سکه قلبی اعلام شده آنها هم به علت کرونا فوت کرده‌اند؟ چون می‌گویند از علائم جدید کرونا، ناراحتی قلبی یا سکته قلبی است. (23/4)
1310- به دولت محترم عرض می‌کنم حالا که مردم مجبورند در این ایام سخت کرونایی فشارهای اقتصادی را هم تحمل کنند بهتر است کلیه مسئولان به فکر چاره باشند حداقل شرایط اقتصادی جامعه بهتر شود فشارهای مالی روی دوش مردم کمتر شود. ضرورت مهار تورم کم از مهار کرونا نیست. (23/4)
1235- خدا به فریاد مردم برسد روز به روز
هم این کرونا شدیدتر می‌شود. آمار
فوتی‌ها هم افزایش یافته. مردم نمی‌دانند با کرونا چه کار کنند با گرانی‌ها چه کنند؟ خدا به خیر کند. (23/4)
1217- آقای مظفری! در این ایام کرونایی با توجه به کسادی خیلی از بازارها، ورشکستگی بسیاری از کسبه را تهدید می‌کند. خدا کند راهی مناسب پیدا شود با رعایت پروتکل‌ها بازارها هم رونق بگیرند، البته کسادی بازار فقط به خاطر کرونا نیست مردم قدرت خرید
ندارند. (23/4)
1210- این بیماری جدید طاعون خیارکی چیست؟ آیا صحت دارد خیلی کشنده و خطرناک است؟ چرا این روزها
آنقدر ویروس‌های متعدد کشف
می‌شوند؟ (23/4)
آفتاب یزد: اخبار در خصوص بیماری‌ها و کرونا را بهتر است از سایت وزارت بهداشت بگیرید.
پیام‌های مردمی‌در صفحات 3-6-8
این چه بازی بی‌مزه‌ای است که کانون‌های بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی در مراکز و شعبات خود در سراسر کشور به راه انداخته اند، به طوری که بازنشستگان را فقط در ماه‌های آبان و آذر و دی تا بهمن ماه برای بیمه تکمیلی آنهم فقط برای بیمه آتیه که امکانات محدودی دارد ثبت نام می‌کنند و بقیه طول سال به هیچ وجه این عزیزان بازنشسته نمی‌توانند در هیچ شرکت بیمه‌ای بشوند که موجب تحمیل ضرر و زیان‌های زیادی به بازنشستگان و مُستمری بگیران بیمه‌های سازمان تامین اجتماعی که صرفاً از طریق کانون بازنشستگان و باشگاه‌های خانه‌های کارگران انجام می‌شود.
...0913
با عرض سلام و آرزوی سلامتی و نشاط، کاهش60درصدی رعایت نکات بهداشتی درباره کرونا زنگ خطر جدی برای همه است چون کسانی که همیشه عامل توصیه‌های بهداشتی در عرصه مبارزه با کرونا هستند احتمال زیاد دارد در آتش بی‌مبالاتی این گروه بسوزند.
...0938
مسئولان کشور از ثروتمندان، انبوه‌سازان، بسازبفروشها و مشاوران املاک مالیات سنگین بگیرند اینها خون مردم را در شیشه کرده اند.
...0912
7 سال به فکر اشتغال نبودید حالا با شعار اشتغال تحریک می‌کنید.
...0915
بدیهی است کرونا نمی‌تواند خللی به اهداف و مقاصد سال جهش تولید وارد کند، اگر هموطنان عزیز پروتکل بهداشتی را رعایت کنند. همه ما با اطاعت بی‌چون و چرا از توصیه‌های همگانی عزیزان دلسوز ستاد ملی مبارزه با کرونا اجازه ندهیم که این ویروس منحوس در وهله اول به جانمان و بعد به اقتصادمان آسیب برساند.
...0938
روزنامه باید در چاپخانه در نایلکس دربسته شود و هزینه آن را ستاد کرونا بدهد نه مردم.
...0918
آفتاب یزد: خواسته ما هم همین است ولی دولت برنامه‌ای برای معیشت و خدمات‌دهی به مردم در ایام کرونا ندارد و یا ما خبر نداریم!
نمایندگان مجلس یازدهم حتی قبل از اینکه مستقر شوند برای دولت خط و نشان می‌کشیدند و تمام برنامه‌ها، عملکرد و کارآمدی دولت را در تمامی جنبه‌ها زیر سوال بردند ولی موضوع اصلی اینجاست که الان ریش و قیچی دست خود مجلسیان است و می‌توانند با تصویب قوانین دیدگاه‌های خود را در موارد اقتصادی اشتغال، سیاست داخلی و خارجی و خلاصه در تمام موارد برای دولت مشخص کنند و در اجرای آنها نظارت دقیق داشته باشند. ان‌شاءالله که مشکلات را حل کنند.
...0912
متاسفانه شما در مورد حرف‌های صادقانه و جذاب آقای احمدی‌نژاد با آقای جوادی حصار مصاحبه کردین که کینه زیادی از احمدی‌نژاد داره ایشون حتی آنقدر از طرفداران احمدی‌نژاد اطلاع نداره که میگه حرف‌های احمدی‌نژاد نمی‌تونه تاثیرگذار باشه توی جامعه! البته ایشون آرزوی خودشو گفته وگرنه هرکسی که یه مقدار سواد سیاسی داشته باشه میدونه احمدی‌نژاد محبوبترین چهره سیاسی کشوره خدا کنه فقط شورای نگهبان نظر مردم براش مهم باشه و صلاحیت احمدی‌نژاد تایید بشه بعد اون وقت طرفداران احمدی‌نژاد رو میشه دید بدون شک رئیس جمهور خواهد شد با اختلاف بالا. بهزاد از گیلان
...0911
با عرض سلام بی‌پایان. قرآن کریم نوری است که با هدایت‌های جامع و کاملش، مانع از سقوط و انحراف بنی‌آدم می‌شود.
...0938
پیام‌های مردمی در صفحات 3-8-11


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام