کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
شنبه, 27 شهریور 1400   Saturday 18 September 2021
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 25 خرداد 1399

صفحه خبر: خبر

1418- مدیران لایق تشویق و نالایق برکنار شوند. بعضی ها وقتی از آنان انتقاد می شود تحمل یادداشت های انتقادی را ندارند و به جای این که سعی کنند انتقادپذیر باشند و نسبت به رفع مسائل عنوان شده اقدام کنند خشمگین می شوند. قدرت و میز و صندلی ریاست به کسی رحم نمی کند و روزی همه را زمینگیر می کند. چرا در ابتدا نظارتی بر اعمال و رفتار مدیران نمی شود که از موقعیت شغلی شان سوءاستفاده نکنند. یک نمونه آن دعوت به کار بازنشستگانی است که حاضر نیستند از کارشان کنار بروند تا جوانان بیکار به جای
آن ها استخدام شوند. به راستی تفاوت مدیران لایق و نالایق در چیست؟ یکی پاسخگوست دیگری نیست؟ علی اکبر از تهران(21/3)
0857- از اینکه از اتهامات آقای طبری در دادگاه شفاف‌سازی صورت گرفته، خرسندیم. (21/3)
1533- چون فرزند من توان ازدواج ندارد بنا به دستور آقای ادریسی مجبور به پرداخت مالیات شدیم! البته خدا خیرشان بدهد مالیات را قسطی کردند که در 10 ماه باید قسط را پرداخت کند. امیدوارم وضع پسرم خوب شود و ازدواج کند که نخواهد مالیات بدهد. (21/3)
آفتاب یزد: از طنز شما خرسندیم.
2135- آقای طبری! برخی امثال شما که با رابطه سرکار آمده‌اید کسانی مثل شما مشکلات اقتصادی ایجاد کردند. شما بیش از این خود را توجیه نکنید خودتان را بیش از این خراب نکنید. مردم متوجه‌اند و درک دارند. (22/3)
1331- آقای امیر برادران نویسنده می‌گوید صدا و سیمایی که محتاط است باید عوض شود. عرض می‌کنم صدا و سیما محتاط نیست خیلی هم شجاع است خصوصا در بی‌اعتنایی به مخاطبان و هنرمندان. (22/3)
1317- کیفیت برنامه‌های صدا و سیما تا زمانی که رقیب نداشته باشد و شبکه‌های خصوصی راه‌اندازی نشوند به همین شکل باقی می‌ماند. (22/3)
1309- چرا صدا و سیما سر برخی مسائل که قابل اغماض هم هست یک کارمند خود را کنار می‌گذارد؟ (22/3)
1215- ما از وزیر جوان ارتباطات توقعاتی داشتیم برخی از این توقعات برآورده نشده است. (22/3)
1027- وزیر راه در مجلس از اجرای
3 هزار کیلومتر آسفالت راه روستایی تا پایان عمر دولت خبر داده است. یکی نیست سوال کند در سال گذشته رونمایی از برخی طرح‌ها را ریاست جمهوری تا پایان خرداد 99 قول دادند که به گفته خود مسئولان تنها 500 کیلومتر آن عملیاتی شده است. حال چگونه تا پایان دولت 3 هزار کیلومتر آسفالت ایجاد
کنند؟ (22/3)
0859- از اینکه مسئولان برای پیام‌های مردمی روزنامه شما تره خرد نمی‌کنند علت این است شما نام پیام‌دهنده را ذکر نمی‌کنید! (22/3)
1502- این روزها ما مردم نمی‌دانیم چه کنیم. یک جا گرانی و تورم و افزایش قیمت‌ها، یک جا کرونا ما را تهدید می‌کند؟ اصولا نمی‌دانیم به چه دلخوش باشیم. این ویروس گرانی کمتر از ویروس کرونا نیست! (23/3)
1457- کنترل قیمت‌ها و مهار گرانی نیاز به عزم جدی مسئولان و به مدیران کارآمد و نظارت‌های مستمر دارد. چیزی که حداقل تا حال چندان دیده نشده! (23/3)
1442- بهتر است مسئولان برای آرامش بازار خودرو فکر دیگری بکنند، فروش فوری و قرعه‌کشی خودروسازان هم فقط یک یا دو روز باعث کاهش نسبی قیمت بازار شد اما این کفایت نمی‌کند، بهتر است فکر بهتری کنند یکی از آنها اجازه واردات است. (23/3)
1410- این افزایش‌های قیمت مسکن تا کی باید ادامه داشته باشد؟ مردم حتی قدرت اجاره کردن خانه را هم ندارند چه برسد به خرید خانه. این دلال‌بازی‌ها چه به روز مردم آورد و کسی هم جلودار آنها
نیست. (23/3)
پیام‌های مردمی در صفحات 3-6-8


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام