کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
یکشنبه, 28 شهریور 1400   Sunday 19 September 2021
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 24 اردیبهشت 1399

صفحه خبر: سیاسی

2251- متاسفانه نصف مردم تهران از ماسک در رفت و آمدها استفاده نمی‌کنند. این خیلی خطرناک است چرا برخی‌ها رعایت نمی‌کنند؟ بی‌توجه به سلامتی خود و مردم هستند. یعنی یک ماسک زدن آنقدر برای برخی‌ها سخت است؟ (21/2)
2241- آیا این صحت دارد که چاقی برای ابتلا به کرونا خطرناک است؟ لطفا در صفحه سلامتی در این مورد مطلبی چاپ کنید. (21/2)
آفتاب یزد: هر اظهارنظری در خصوص کرونا در حد گمانه‌زنی است البته چاقی برای انسان مفید نیست.
2217- کارگران روزمزد همیشه در مشکل زندگی کردند بعد از شیوع کرونا مشکلات آنها بیشتر شد، خیلی از آنها بیکار شدند حتی از نان روزمزدی هم افتادند. (21/2)
2145- لطفا توضیح دهید آیا مردم می‌توانند سهام نفتی‌ها را در بورس خریداری کنند؟ (21/2)
2110- اینکه برخی مردم در ایام کرونایی به سایت‌های شرط‌بندی روی آوردند و دنبال درآمدزایی از این راه هستند واقعا تاسف آور است. (21/2)
1941- همین چند ماه پیش بود وقتی قیمت پراید به 50 میلیون رسید همه از تعجب حیرت کردیم. حتی در رادیو و برنامه طنز آن مجری می‌گفت خب به سلامتی پراید هم 50 میلیون شد. حالا 90 میلیونی‌اش‌ را هم باید ببینیم و حیرت کنیم. (21/2)
1931- به سلامتی و مبارکی سکه هم
6 میلیون و 200 هزار تومان شد. خدا به داد آنهایی برسد که مهریه را باید با قیمت سکه پرداخت کنند. (21/2)
آفتاب یزد: ظاهرا قیمت‌های جدید را ندارید.
1930- همه هم می‌دانند در شرایط فعلی میان گزینه‌های موجود برای ریاست مجلس چهره‌ای شناخته‌تر از آقای حاجی بابایی وجود ندارد. (21/2)
1920- این حذف صفر از پول ملی فقط بازی با اعداد است به نظر من هیچ فایده‌ای ندارد. (21/2)
1554- به خاطر حادثه شناور کنارک عمیقا ناراحت و متاسف شدیم. به خانواده‌های شهدای این حادثه هم تسلیت عرض می‌کنیم. از خداوند صبر عظیم برای آنها مسئلت داریم. اما دقیقا علت این حادثه چه بود؟ (22/2)
1550- آیا برخی رستوران‌ها با رعایت فاصله‌گذاری مجوز بازگشایی گرفتند؟ (22/2)
1541- اگر زمان تحویل خودرو به مشتریان از سوی کارخانه‌ها اندک بود با این همه سردرگمی در بازار و افزایش قیمت و دلال‌بازی روبرو نبودیم. (22/2)
1521- فشار آب خانه ما دچار مشکل شده بود تقریبا قطع شده بود. با فوریت‌های سازمان آب تماس گرفتم آدرس گرفتند و گفتند مامور برای رسیدگی می‌فرستیم. به فاصله اندکی از تماس من مامورین آب آمدند مشکل که گرفتگی لوله‌ها بود را برطرف کردند. لذا بدینوسیله از سازمان آب منطقه همچنین از جناب آقای تابان و همکارانشان به خاطر رسیدگی سریع و حسن برخورد با مشترکین کمال و تشکر را دارم. امیدوارم در زندگی‌شان همیشه موفق و پاینده باشند. (22/2)
1517- ترافیک این روزهای تهران خصوصا تا قبل از ساعت افطار سرسام آور است. این همه ترافیک و تجمع در شرایط کرونایی خودش مشکل‌زاست. هیچ جای پارکی هم پیدا نمی‌شود. (22/2)
1501- سرعت اینترنت هنوز مشکل دارد. حتی به دوران قبل از شیوع کرونا نرسیده است. وزارت ارتباطات لطفا رسیدگی کند. (22/2)
1457- گل بود به سبزه نیز آراسته شد. ظاهرا هوای تهران برای گروههای حساس ناسالم اعلام شده است. انگار تهران از هر نظر در وضعیت قرمز است. (22/2)
پیام‌های مردمی در صفحات 3-6-8
گمان نمی‌رود از کارگران روزمزد که به ازای هر ساعت و هر روز بدون بیمه و مزایا و عیدی و سنوات خدمت می‌کنند ضعیف‌تر و مستاصل‌تر وجود داشته باشد. این قشر آبرودار هیچ رغبتی به دریافت کمک‌های بلاعوض نهادهایی مثل کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) و... ندارند اما واقعا روا نیست که با سیلی صورتشان را سرخ نگه دارند. حق مسلم شان است که از مزایای قانونی وزارت کار و سازمان تامین اجتماعی برخوردار باشند.
...0938
پروردگارا، اگر فقط همین درخت روبروی پنجره اتاقم را آفریده بودی، باز هم ترا می‌پرستیدم. حال که میلیاردها میلیارد کهکشان عظیم را آفریدی، چگونه مدح و ثنای تو را گویم. زبانم از توصیف قدرت و علم و دانش و حکمت و عدالت نامحدود تو قاصر است. فقط تو لایق مدح و ثنا و پرستشی.
...0915
از روزنامه وزین آفتاب یزد انتظار دارم این پیام را جهت اطلاع بزرگان علوم پزشکی بابل چاپ فرمایند و آن اینکه مرکز بهداشت 22 بهمن این شهر داخل کوچه محل مسکونی مستقر و متاسفانه خیل عظیم مراجعه کنندگان به آن مرکز خودرو‌های خود را روبروی درب منازل مردم پارک می‌کنند و بارها شده که همین امر منجر به درگیری لفظی و... می‌گردد و با اینکه به مسئولین ذیربط اعلام اما اقدامی صورت نگرفته و لذا از مدیریت علوم پزشکی بابل و... می‌پرسم آیا خدمت به مردم باید مسبب اذیت و آزار ساکنین باشد و چرا به مکان مناسب انتقال نمی‌یابند تا هم خدمت و هم نارضایتی و اذیت دیگران نگردند و چنانچه در این بین اتفاق ناگوار رخ بدهد چه کسی باید پاسخگوی آن باشد؟ حوادث از اینگونه معضل‌ها شکل می‌گیرد. گوهریان از بابل
...0911
هدف از ساخت فیلم و سریال‌ها به غیر از خنداندن بایستی جنبه فایده‌رسانی اخلاقی و اجتماعی داشته باشد تا به نوعی نقش هدایت پذیری در جامعه داشته باشد، متاسفانه بعضی از فیلم و سریال‌ها ضمن آنکه از این حقیقت دور هستند بلکه نقش تخریب و ضربه به ایمان و نظم و قانون را دارند.
...0938
حضرت امام جعفرصادق(ع) می‌فرمایند: برترین عبادت، شناخت خدا و فروتنی در برابر اوست.
...0938
«جهش تولید»، شعار بسیار ارزشمندی است که در آن حمایت از تولیدات داخلی به صورت همه جانبه محسوس و قابل درک است. لذا امید و انتظار می‌رود مراکز و نهادهای تبلیغاتی در صدر آنها صداوسیما حتی‌المقدور از پخش پیام‌های بازرگانی با تبلیغات تولیدات خارجی خودداری نمایند.
...0938
از تمامی ارکان تصمیم‌گیر در نظام مقدس و محبوب جمهوری اسلامی عاجزانه تقاضا دارم با هر سیاست، تدبیر و... که می‌توانند موجبات کاهش تحریم‌ها و فشارهای بین‌المللی را فراهم بیاورند تا با تقویت اوضاع اقتصادی و ارزش پول ملی از فشار بر قشر متوسط و ضعیف جامعه ایران کاسته شود.
...0911
با سلام. بنده راننده سرویس مدرسه بودم و الان بیکارم و تومنی درآمد ندارم مجبور شدم فرش خونه را بفروشم و به ارگان خیریه‌ای وابسته نیستم و در این اوضاع کسی کمکم نکرده خدا شاهده دیگر بریده‌ام. لطفا کمک کنید. ج احمدی
...0914
جذب نیرو و استفاده از پتانسیل جوانان در شرف کار از مطالبات اصلی سال جهش تولید است. یقیناً بیکاری هر چقدر محدود و ریشه‌کن شده باشد به همان اندازه جهش تولید به مراحل ترقی و کمال خودش نزدیک تر خواهد شد.
...0938
پیام‌های مردمی در صفحات 3-6-8
0533- چالش گرانی خودرو اگر اصلاح نشود عوارض جدی دارد. این گرانی‌ها روی قیمت اجناس دیگر هم تاثیر می‌گذارد قدرت خرید مردم خصوصا در خرید خودرو کاهش می‌یابد. (22/2)
0521- طبق تحقیقات مشخص شد گرانی‌های اخیر خودرو به دست چند نفر رقم می‌خورد. گروه صنعت خودروسازی و شورای رقابت و ... از این گرانی‌ها
بی‌اطلاع بودند. امیدواریم وضع بازار خودرو سر و سامان گیرد. (22/2)
0510- از شورای سیاستگذاری سلامت صدا و سیما به خاطر پخش برنامه‌های اطلاع‌رسانی‌ مکرر توام با توصیه‌های بهداشتی در مورد بیکاری کرونا تقدیر و تشکر داریم. (22/2)
0124- همسایه ما دارای یک دستگاه پراید است . قبل از گرانی خودرو خیلی آهسته درب پارکینگ را باز میکرد اما حالا که پراید گران شده خیلی با سر و صدا و شاید با غرور وارد خانه میشود. (20/2)
0036- جناب پزشکیان فرمودند دهک صاحب سهام عدالت شناسایی شوند. باید عرض کنم سهامهایی که سالهاست از آنها میگذرد و سهامداران نمیدانند با آن چکار کنند. بفرمایند تکلیف آن چیست؟ (20/2)
0850- روزنامه یکشنبه را که می‌خوانم باید بگویم مطمئن باشید آقای قالیباف رئیس مجلس می‌شود. من می‌گویم بدون شک او انتخاب می‌شود. من به عنوان یک زن خانه‌دار اطمینان دارم آقای قالیباف انتخاب می‌شود. (21/2)
0057- زلزله 1/5 ریشتری در استان تهران و استان‌های مجاور که شبانه رخ داد و باعث شد مردم بسیاری از مناطق به خیابان‌ها بیایند تلنگری بود به شهرداری تا خانه‌های فرسوده را تشویق به نوسازی کند. (21/2)
0049- مسئولان کاری نکنند که اعتماد مردم به آنها کم شود. مگر کشور ما مدیر و ناظر ندارد که خودرویی مثل پراید در عرض چند روز 25 تا 40 میلیون گران شود؟ چرا کنترل و نظارت نیست؟ (21/2)
1339- سید حسن میرنبوی از تهران: میدان بهارستان که سال های قبل سلیقه ای سنگفرش شده عبور خودروها به سختی انجام می شود. از اعضای شورای شهر و شهرداری تقاضا داریم نسبت به آسفالت میدان اقدام کنند. (21/2)
پیام‌های مردمی در صفحات 3-6-8


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام