کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
شنبه, 27 شهریور 1400   Saturday 18 September 2021
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 31 فروردین 1399

صفحه خبر: سیاسی

روی خط آفتاب
2012- از نیروهای بسیج پایگاهها که در محله‌ها و خیابان‌ها اقدام به ضدعفونی کردن ماشین‌ها و معابر می‌کنند، صمیمانه سپاسگزاریم. بسیج به عنوان یک نهاد مردمی در این زمینه بسیار فعال و پویا بود که جای تشکر دارد. (26/12)
2210- قرار بود به خاطر کسادی مشاغل حاصل از بیماری کرونا بانک‌ها مدتی سررسید اقساط خود را عقب بیندازند اما برای من سر ماه چند پیامک متوالی از بانک‌هایی که وام دریافت کرده بودم ارسال شد که عنوان شده بود اقساط خود را بپردازم. آیا این حرف‌ها فقط وعده بود؟ (26/12)
2241- کارشناسان، جامعه‌شناسان و روانشناسان از طریق رسانه‌های عمومی سعی کنند توصیه‌هایی درباره کنترل رفتارها و مدیریت رفتاری در خانواده‌ها داشته باشند چرا که در روزهای قرنطینه خانگی برای خانواده‌ها دچار مشکل شده‌اند و اختلاف‌هایی بین آنها ایجاد شده که باید سعی در رفع آنها بشود. این اختلاف‌ها، مشکلات این روزهای کرونایی را بیشتر می‌کند. (26/12)
2251- دولت ظالم آمریکا بی‌توجه به توصیه تمام بزرگان، اندیشمندان و دلسوزان جامعه بشری دست از تحریم‌ها برنداشت و نشان داد خوی وحشی‌گری دارد. اما ظلم پایدار نمی‌ماند. (26/12)
2312- چرا بسیاری از نمایندگان مجلس در این مدت که ویروس کرونا باعث وحشت مردم شده است هیچ خبری از آنها نیست. چرا فعالیتی برای کمک به مردم در حوزه‌های انتخابیه خود نکردند؟ (26/12)
2412- با وجود عوارض بد ناشی از ویروس کرونا اما این ویروس می‌تواند منشاء یک صلح جهانی باشد که متاسفانه آمریکا و چند کشور مثل اسرائیل مانع از این صلح جهانی می‌شوند و نشان دادند صلح و ثبات برای آنها معنی ندارد. (26/12)
2320- همکاری نهادهای مردمی و همچنین ارتش، سپاه و بسیج و سایر نیروهای خادم مردم در مقابله با کرونا و کمک به مردم تقریبا در جهان بی‌سابقه و ستودنی است و جای تقدیر فراوان دارد. (26/12)
0841- متاسفانه همان طور که عده‌ای در دوران تحریم کاسبان تحریم بودند در مدت بروز بیماری کرونا هم کاسب کرونا شده‌اند و برای خود سود کلان جمع کردند کالای بهداشتی احتکار کردند که به قیمت گزاف بفروشند. اینها باید شناسایی و مجازات شوند. باید نزد مردم رسوا شوند. وجدان هم چیز خوبی است که بعضی‌ها ندارند. (26/12)
0912- چرا پس از چند ماه از شیوع کرونا هنوز اطلاع دقیقی از اینکه این بیماری چه موقع از بین می‌روند وجود ندارد، چرا برخی اعلام‌ها با هم تناقض دارد؟ برخی می‌گفتند با تغییر فصل، این ویروس از بین می‌رود. حالا می‌گویند در پاییز هم وجود دارد. در تابستان هم هست. یعنی این ویروس از بین رفتنی نیست؟ (27/12)
1021- واقعا دولت باید برای کسب و کارهایی که در این ایام آسیب دیدند فکر جدی بکند. برخی از اینها در خطر ورشکستگی هستند. (27/12)
1121- به نظر من اگر طرح فاصله‌گذاری اجتماعی خوب رعایت شود مردم از ماسک، دستکش و مواد ضدعفونی کننده در ترددها و بازارها استفاده کنند بازگشایی کسب و کارها و مغازه‌ها چندان اشکالی ندارد. مهم رعایت نکات بهداشتی است. (27/12)
1210- از دولت به خاطر ارائه وام یک میلیونی به یارانه‌بگیران تشکر می‌کنیم. مسلما در این شرایط خاص همین کمک‌ها موجب دلگرمی مردم می‌شود. (27/12)
1212- تا عادی شدن اوضاع باید واگن‌های مترو و اتوبوس‌ها با حداقل مسافر حرکت کنند. ازدحام جمعیت عامل شیوع کروناست. (27/12)
1221- دولت باید در بازگشایی کسب و کارها پلکانی عمل کند. حتی‌المقدور هم از ورود خودروهای غیربومی به استان‌ها جلوگیری شود. (27/12)
1321- انصافا آدم ای والله می‌آورد. درد گرانی‌ها و سختی‌های روزگار کم بود حالا این درد ویروس کرونا هم باید به آن اضافه شود. خدایا خودت سایه هر چه غم و محنت را از سر مردم کم کن. (27/12)
پیام‌های مردمی در صفحات 8و3
1021- مدتهاست به خاطر ویروس منحوس کرونا زندگی عادی نداریم. هیچ‌کسی را هم نمی‌توان مقصر دانست فقط باید اصول بهداشتی را رعایت کنیم و تحمل پیشه کنیم. خداوند به ما صبر بیشتر عنایت کند تا این روزهای سخت هم بگذرد. (26/12)
1051- چرا با وجود توصیه‌های وزارت بهداشت برخی از هموطنان رعایت اصول بهداشتی را نمی‌کنند چرا از ماسک و دستکش در مکان‌های تردد عمومی استفاده نمی‌کنند. (26/12)
1110- ما تحریم‌های ظالمانه آمریکا که حتی در این شرایط کرونایی هم لغو نشد و پابرجاست را قویا محکوم می‌کنیم. لغو تحریم‌ها از سوی آمریکا فرصتی بود که دولت آمریکا می‌توانست تا حدودی بخشی از ظلم‌های خود را جبران کند. فرصتی که از دست رفت. ملت ما هیچ‌گاه این ظلم‌ها را فراموش نمی‌کند. (26/12)
1151- واقعا کسانی که در این شرایط که مردم دچار ترس و دلهره هستند با ارسال پیام‌ها و مطالب‌ جعلی باعث تشویش مردم می‌شوند از انسانیت بویی نبردند. اینها از ایجاد دلشوره از مردم لذت می‌برند. کاش خجالت بکشند و وجدان داشته باشند. (26/12)
1221- از طریق روزنامه وزین آفتاب یزد فوت جمعی از هموطنان عزیز خود را به علت ابتلا به بیماری کرونا تسلیت عرض کرده و برای خانواده آنها صبر عظیم از خداوند مسئلت دارم. (26/12)
1201- از مردم عزیز کشورمان درخواست دارم به اخبار و فضای مجازی خصوصا اخبار کذب توجه نکنند اخبار را فقط از منابع موثق و رسمی دنبال کنند. چون بسیاری از اخبار در فضای مجازی کاملا جعلی و نادرست است. (26/12)
1310- ما اخبار مغرضانه و یکسویه شبکه‌های ماهواره‌ای خارج از کشور مثل بی‌بی‌سی یا من و تو را محکوم می‌کنیم. عملکرد آنها در این مدت بر همه آشکار شد که دلسوز مردم ایران نیستند. اینها فقط دنبال ایجاد تنش و آشوب هستند. اینها سر سپرده بیگانگان هستند. (26/12)
1410- مردم ما بیش از هر مردمی در دنیا برای مقابله با بیماری کرونا با مشکلات متعددی روبرو هستند چون کشور ما در تحریم است مردم باید هم دغدغه گرانی‌ها را داشته باشند هم خطرات این بیماری خطرناک را باید تحمل کنند. رنج مردم ایران رنج مضاعف است. (26/12)
0910- آقای مظفری! من به عنوان یک شهروند از تمام کادر درمانی کشور و پرستاران، پزشکان و نیروهای اورژانس و امدادی به خاطر تلاش شبانه‌روزی آنها در مقابله با ویروس کووید 19 نهایت تشکر و قدردانی را دارم. امیدواریم آنها هم به زندگی عادی برگردند. (26/12)
0841- هیچ دولتی در کشورمان به اندازه دولت آقای روحانی با این همه مشکلات متعدد روبرو نشده بود. باید انصاف داشت در نقدهایمان به دولت جانب انصاف را رعایت کنیم. این دولت با وجود تحریم‌ها حتی در مقابله با کرونا بد عمل نکرده است. (26/12)
0810- ما روزهای خیلی سختی را گذراندیم از تحریم گرفته تا سیل و زلزله، از گرانی‌ها خیلی اذیت شدیم و حالا هم این ویروس کرونا زندگی ما را به هم زده است. از خداوند می‌خواهم عنایت کند و این روزگار سخت را از ما دور کند. غم و اندوه از همه دور باد. امیدوارم سال خوبی پیش روی همه باشد. (26/12)
1530- امیدواریم با توجه به جانفشانی‌ها و ایثارهایی که پرستاران در این ایام کرونایی از خود نشان دادند وزارت بهداشت نسبت به ارتقای حقوق آنها که سال‌هاست از آن ناراضی هستند باعث جلب رضایت این عزیزان زحمتکش شود. (26/12)
1640- مرگ و ننگ و نفرین ما بر این دولت سفاک و ستمگر آمریکا باد که حتی در این دوران سخت هم دست از تحریم‌ها برنداشت. امیدواریم به زودی شاهد سرنگونی این حاکم ستمگر دولت آمریکا باشیم. (26/12)
1710- ما ویروس‌های متعددی را شاهد بودیم اما هیچ‌کدام به اندازه کووید 19 این همه قدرت سرایت و ابتلا نداشته‌اند آیا این موضوع برای ویروس شناسان عجیب نیست؟ (26/12)
1910- آفتاب یزد! وقتی اعلام کردند فعلا روزنامه‌ها منتشر نمی‌شوند خیلی دلگیر شدیم و دلمان برای روزنامه تنگ شده بود اما با انتشار مجدد روزنامه، موجی از امیدواری در ما ایجاد شد. پاینده باشید و سال خوبی را پیش رو داشته باشید. (26/12)


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام