کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
یکشنبه, 28 شهریور 1400   Sunday 19 September 2021
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 23 بهمن 1398

صفحه خبر: سیاسی

روی خط آفتاب
1318- فضای داخلی اتوبوس‌های B.R.T طوری طراحی و ساخته شده‌اند که مسافران به راحتی نمی‌توانند بنشینند یا بایستند و هنگام پیاده و سوارشدن با مشکل مواجه‌اند. ابتدای اتوبوس که به خانم‌ها اختصاص دارد فضای مناسب دارد، اما تعداد صندلی‌ها کم است. پیشنهاد می‌شود صندلی‌ها را به طور ردیفی مانند مترو نصب کنند تا مسافران بیشتری بنشینند و برای پیاده یا سوارشدن مشکلی نداشته باشند. (5/11)
2219- مسئولان در برابر مشکلات مردم مسئول‌اند. چرا افرادی که زیرمجموعه کمیته امداد هستند به سختی زندگی می‌کنند. پرداخت قبوض آب، برق و گاز برای آنان مشکل ساز است. باید خانواده‌هایی که زیرمجموعه کمیته امداد هستند از پرداخت هزینه‌های آب، برق و گاز معاف شوند. به نظر نمی‌رسد این کار لطمه‌ای به شرکت‌های آب، برق و گاز وارد کند. (5/11)
1945- پارک اتوبوس‌های شرکت واحد در لاین کندرو بزرگراه امام علی(ع) شمال به جنوب حدفاصل بلوار نیکنام ـ پارک امام علی(ع) و روی پل مقابل بلوار نیکنام چه مفهومی دارد؟ مگر جای پارک اتوبوس‌های شرکت واحد در خیابان‌ها و بزرگراه‌ها است؟(5/11)
1322- کمبود کاغذ باعث شده حروف مطالب روزنامه ریزتر و مطالعه برای چشم‌های مخاطبان که ضعیف است، سخت‌تر شود! (5/11)
1220- بدینوسیله از طریق روزنامه وزین آفتاب یزد از پرسنل بانک پارسیان شعبه نامجو خصوصا جناب آقای قره‌خانی و همچنین مدیریت این بانک به خاطر حسن رفتار و برخورد دلسوزانه و مشتری‌مدار آنها تشکر و قدردانی می‌کنیم. امید است که در بیشتر ادارات و بانک‌ها شاهد چنین حسن رفتارهایی با ارباب رجوع باشیم. (5/11)
1301- من خودم به صدا و سیما انتقادات زیادی دارم اما برخی از هنرمندان و سلبریتی‌ها باید بدانند از طریق همین رسانه معروف و سلبریتی شدند. حالا ژست می‌گیرند و با تلویزیون قهر می‌کنند. (5/11)
1307- ما مردم مشکلی با برچسب یا لیبل قیمت کالاها نداریم. همه مغازه‌ها و فروشگاه‌ها هم کالا را براساس همان قیمت لیبل عرضه می‌کنند مشکل ما گرانی خود کالاست نه گرانفروشی کاسبان. (5/11)
1310- بالاخره تکلیف جشنواره فیلم فجر امسال چه می‌شود؟ آیا کسانی که گفته‌اند انصراف می‌دهند حضور خواهند یافت یا واقعا کنار کشیدند؟ جشنواره فیلم فجر یک رویداد مهم هنری است نباید دچار حاشیه بشود. (5/11)
1321- اینکه برخی به بهانه مشکلات مردم و معیشت آنها قصد تخریب دولت یا جناح مقابل خود را داشته باشند کار درستی نیست. هر کسی نظری دارد کارشناسانه ارائه بدهد. (5/11)
1331- برخی به خاطر افزایش نرخ دلار و تعرفه خروج از کشور توان رفتن به خارج از کشور را ندارند اما اکثریت مردم به خاطر مشکلات اقتصادی توان انجام سفرهای تفریحی در داخل کشور هم ندارند. خرید بلیت هواپیما برای بسیاری از مردم یک رویا شده است. (5/11)
1348- من از دولت این سوال را دارم چرا برخی که صاحبخانه هستند و وضع معیشتی خوبی دارند یارانه معیشتی به آنها تعلق گرفته اما به من مستاجر با درآمد کم یارانه تعلق نگرفته؟ براساس چه محاسباتی دولت یارانه معیشتی پرداخته؟ (5/11)
1401- آقای ربیعی سخنگوی محترم دولت! زیاد سخت نگیرید کسی راه رضایت مردم در انتخابات مین‌گذاری نکرده فقط عده‌ای به خاطر فساد مالی ردصلاحیت شده‌اند. همین! (5/11)
1412- برخی‌ها دوست دارند رقیب وجود نداشته باشد تنها خودشان در مجلس حضور داشته باشند. (5/11)
پیام‌های مردمی در صفحات 2-6-11
1034- چرا فلان آقا که گرین‌کارت آمریکا دارد تائید صلاحیت می‌شود اما خانم مولاوردی که در راس امور هم هستند فعالیت‌های زیادی دارند تایید صلاحیت نشده‌اند؟ برخی اصلاح‌طلبان هم که فاسد از آب درآمدند که تایید نشدند! (14/11)
0859- می‌خواستم در مورد مقاله و یادداشت طنز آقای ذاکری نوشته بودند به ایشان تبریک بگویم. آقای ذاکری گل کاشتید. مطلبی که در مورد خانم‌ها در آمریکا نوشتید و از کمپینی که راه انداختند از دوستی با ایران و مخالفت با ترامپ خبر دادند واقعا جالب بود. حالا هم پیشنهادی برای شما دارم همین کار را هم برای دانشگاهیان آمریکا انجام دهید. من اطلاعات شخصی دقیق از دانشگاهیان آنجا دارم. آقای ذاکری! با همان روش‌های معمول خود مثل تله‌پاتی یاهر روش دیگری که صلاح می‌دانید با دانشگاهیان آمریکایی ارتباط بگیرید چون آنها خصوصا در کالیفرنیا با ترامپ مخالف هستند با دروغگویی‌های ایشان و جنگ‌طلبی وی مخالف هستند. شما تله‌پاتی‌ات را راه بینداز آنها هم حاضرند کمپین مشابه راه بیندازند. (14/11)
0145- در سفری که به ژاپن داشتم سوار اتوبوس بودم مشاهده کردم نه تنها کسانی که روی صندلی نشسته بودند کتاب می‌خواندند بلکه کسانی هم که سراپا ایستاده بودند با یک دست میله سقف اتوبوس را گرفته بودند و در دست دیگر کتاب و روزنامه گرفته بودند و می‌خواندند. (14/11)
0116- ما باید مراقب مفاخر ادبی و تاریخی خود باشیم تا دیگران از آنها سوءاستفاده نکنند و برای خود مصادره نکنند. (14/11)
1630- آیا با ایجاد کانال مالی ایران – سوئیس می‌توان امیدوار بود که بهبودی در وضعیت قیمت‌ها و بازار به وجود‌اید؟ آیا این کانال راه‌اندازی شده؟ (14/11)
1641- اخیرا چند برنامه پخش زنده از صدا و سیما حذف شده علت آن چیست؟ آیا برخی مجریان شیطنت می‌کنند؟ (14/11)
آفتاب یزد: توضیحات معاون سیما را در صفحه آخر روزنامه مورخ 15/11/98 بخوانید.
1651- این آقای عباسی چرا هرجا می‌رود هر شهری می‌رود فقط بلد است به دولت و مجلس حمله کند؟ ایشان چرا آرام و قرار ندارد؟ چرا آنقدر توهین می‌کند؟ ایشان دنبال چه چیزی است؟ (14/11)
1703- از مسئولان خواهشمندیم مسافرینی که از چین می‌آیند حتی اگر در تست‌های اولیه نشان از علائم بیماری کرونا در آنها مشاهده نشد به حال خود رها نکنند. حداقل 2 هفته زمان می‌برد تا بیماری خود را نشان دهد. لذا مسافرانی که از چین به کشور می‌آیند حداقل 2 هفته باید قرنطینه باشند. (14/11)
1707- امیدواریم برخی تلقی‌ها از تایید یا ردصلاحیت‌ها درست نباشد خصوصا آن تلقی که می‌گوید مخالفان برجام تایید صلاحیت می‌شوند یا موافقان آن ردصلاحیت می‌شوند. حتما این تلقی و برداشت غلطی است. (14/11)
1720- کانال مالی ایران – سوئیس به هیچ وجه نشانه حسن نیت آمریکا حتی اروپا نیست. مردم ایران ظلم‌هایی را که در دوران تحریم‌ها بر آنها روا شده فراموش نمی‌کنند. این کانال هم برای گول زدن افکار عمومی است. (14/11)
پیام‌های مردمی در صفحات 2-6-11
1615- ارسلان صباحی: دوازدهم بهمن از گرگان به مقصد تهران بلیت قطار داشتم. در بین راه یکی از مسافران به دلیل این که درِ واگنی به سختی باز و بسته می‌شد مجبور به زورآزمایی و خارج شدن از ریل شد و ما تا صبح از سرما لرزیدیم. دم دمای صبح رئیس قطار
به جای این که زودتر سرکشی کند و در را سرویسکار بسپارد می‌خواست مسافران را جریمه کند! (15/11)
1714- توصیه دندانپزشکان به مردم، مراجعه فصلی به مطب و رسیدگی به دندان‌هاست. متاسفانه هزینه‌های بالای دندانپزشکی باعث شده خانواده‌ها کمتر در مهلت تعیین شده به توصیه‌های پزشکان عمل کنند و تا زمانی که درد به سراغ شان نیاید از مراجعه به دندانپزشکان خودداری می‌کنند. وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نباید به این موضوع پُر اهمیت بی‌تفاوت باشد بلکه باید شرایطی فراهم کنند تا مردم به راحتی بتوانند برای معالجه دندان‌های شان با تعرفه‌های دولتی و ارزان قیمت مراجعه کنند. (15/11)
1319- سوغات چین! چینی‌ها بدون این که ارزش غذایی آن چیزی را که می‌خورند، بدانند، فقط به فکر خوردن هستند و عوارض بی احتیاطی آن یقه دیگر کشورها را می‌گیرد از جمله ایران. منظورم شیوع بیماری کرونا است که توسط این افراد در حال سرایت جهانی‌ است و هر لحظه ممکن است مانند ویروس آنفلوانزای مرغی شود که باعث مرگ عده‌ای از هموطنان شده بود. (15/11)
1211- وعده‌های بیهوده؛ شهرداری منطقه چهارده نباید با تعلل نسبت به انتقال محل پسماند زباله واقع در پارک سوار شهید محلاتی برای ساکنان مزاحمت ایجاد کند. به دلیل این که ساکنان به تنفس در هوای پاک نیاز دارند نه در هوای آلوده‌ای که سال‌ها آن‌ها را آزار می‌دهد. وعده‌های بیهوده برای انتقال از سال‌های گذشته موجب بدبینی اهالی به شهردار منطقه چهارده تهران شده است. (15/11)
2014- دوچرخه‌هایی که در تهران با نام بیدود فعالیت دارند متاسفانه تا به حال شرایط استفاده از آن‌ها به مردم اطلاع‌رسانی نشده است. (15/11)
2056- هوای مه آلود و گرگ و میش در برخی جاده‌های کشور و بی توجهی برخی رانندگان به هشدارهای پلیس نسبت به تجهیزات لازم برای سفر موجب حوادث ناگوار رانندگی یا مشکلات دیگر می‌شود. به ویژه خانواده‌هایی که برای کارهای ضروری به سفر می‌روند، بارها اتفاق افتاده در جاده‌های برفگیر به دلیل نداشتن زنجیر چرخ یا ترافیک، ساعت‌ها وقت‌شان گرفته شده است. امید است با رعایت اصول و مقررات راهنمایی و رانندگی و هشدارهای پلیسی سفر بی خطری به همراه داشته باشید. (15/11)
1431- آقای زیباکلام! شما می‌گویید شاید آقاتهرانی یا آقای ذوالنور رئیس مجلس آینده شوند. اگر چنین شود با شناختی که از آنها داریم چه مجلسی بشود؟ باید منتظر چه نطق‌های آتشین از سوی‌شان باشیم؟ (5/11)
1507- من نمی‌دانم چرا با وجود سرمای زمستان برخی از کارتن‌خواب‌ها علاقه‌ای به رفتن به گرمخانه‌های شهرداری را ندارند؟ چرا خیابان سرد را به یک جای گرم ترجیح می‌دهند؟
علت چیست؟ (5/11)
1521- چرا باید یک فرد یک کتاب علمی پزشکی را که مرجع پزشکی جهانی هم هست آتش بزند؟ آیا به بهانه برخورد با طب شیمیایی و طرفداری از طب سنتی این کارها جایز است؟ (5/11)
1541- سازمان‌های به اصطلاح حقوق بشری چرا سکوت کردند؟ حال شیخ زکزاکی در زندان نیجریه رو به وخامت گذاشته چرا نسبت به این بی‌عدالتی‌ها سکوت می‌کنند؟ (5/11)
1601- عده‌ای خواسته یا ناخواسته با حرفها یا رفتاری عجیب باعث ایجاد شائبه نزد افکار عمومی و جهان می‌شوند. مثل موضوع آتش زدن یک کتاب پزشکی توسط یک فرد. (5/11)


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام