کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
یکشنبه, 30 خرداد 1400   Sunday 20 June 2021
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 15 دی 1398

صفحه خبر: صفحه آخر

آفتاب یزد – گروه شبکه: در جریان حمله به کاروان الحشدالشعبی در نزدیکی فرودگاه بغداد، سردار سرلشکر قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه به همراه ابومهدی المهندس معاون الحشد الشعبی و چند نفر از اعضای این سازمان به شهادت رسیدند. خبر شهادت حاج قاسم سلیمانی ضمن عزادار کردن تمام ایران با بازتاب‌های گسترده‌ای چه در فضای مجازی و چه در رسانه‌های داخلی و خارجی همراه بود. نقطه مشترک تمام بازتاب‌ها و واکنش‌ها، یک صدا بودنشان بعد از شهادت قاسم سلیمانی بود. به ویژه در روزنامه‌های سراسری ایران. اتفاقی که کمتر شاهد آن بودیم. روزنامه‌ها چه اصولگرا و چه اصلاح‌طلب، پا به پای مردم ایران به سوگ شهادت سردار سلیمانی نشسته‌اند و عکس یک خود را به سردار شجاع اسلام اختصاص داده‌اند. بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر «انتقام سخت» از آمریکا محور اغلب خبرهایشان بود و انتصاب سردارقاآنی به فرماندهی نیروی قدس سپاه دیگر خبری بود که در مطبوعات پررنگ بود.
*روزنامه جوان به «خونخواهی سلیمانی»
به پا خواسته است. همچنین «انتقامی سخت می‌گیریم» از بیانات مقام معظم رهبری را محور مطالب بعدی خود قرار داده است. این روزنامه در مطلبی دیگر به خروج نیروهای امریکایی از عراق اشاره کرده است.
*«جانم فدای ایران» تیتر یک روزنامه وطن امروز است. این روزنامه همچنین به بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر «انتقام سخت برای جنایتکاران» اشاره‌ای داشته است.
*روزنامه کیهان با انتشار عکسی از شهید سپهبد قاسم سلیمانی جمله «انتقام سخت‌ در راه است» از بیانات مقام معظم رهبری را محور خود قرار داده است.
*«ایران مُلک سلیمانی‌ها» عنوانی است که روزنامه رسالت در پی شهادت سردار سلیمانی برگزیده است. این روزنامه‌ هم مانند روزنامه‌های دیگر به بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر انتقام سخت از جنایت‌کاران و انتصاب سردار قاآنی به فرماندهی نیروی قدس سپاه پرداخته است.
*«غمش در باور ما نیست» نیز تیتر یک روزنامه اعتماد در پی شهادت سردار قاسم سلیمانی است. این روزنامه همچنین به واکنش‌های داخلی و خارجی نسبت به این اتفاق پرداخته است.
*روزنامه شرق نیز «ایران در سوگ سردار» را به عنوان تیتر اصلی خود انتخاب کرده است.
*روزنامه آفتاب یزد هم با صفحه‌ای سیاه منتشر شده و با اشاره به بسیج ۸۰ میلیونی مردم ایران در پی شهادت فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران، «انتقام در راه است» را به عنوان تیتر یک خود انتخاب کرده است.
*«تو سلیمان می‌مانی» تیتری است که روزنامه آرمان ملی در پی شهادت سردار سلیمانی انتخاب کرده است.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام