کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
یکشنبه, 28 شهریور 1400   Sunday 19 September 2021
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 01 دی 1398

صفحه خبر: سیاسی

روی خط آفتاب
1521- چگونه است معاون استاندار می‌گوید دانشگاه‌های استان تهران روز شنبه و یکشنبه تعطیل است. استاندار می‌گوید دانشگاه تعطیل نیست. چرا حرف استاندار با معاون خودش فرق دارد؟ از طرفی تا کی می‌شود مدارس یا دانشگاه‌ها تعطیل شوند؟ مشکل آلودگی هوا باید اساسی حل شود. (30/9)
1416- آقای نماینده که می‌گویید تک نرخی شدن بنزین چون باعث افزایش قیمت بنزین سهمیه‌ای می‌شود شوک جدید به جامعه وارد می‌شود خدمتتان عرض کنم اگر بنزین تک نرخی آن هم 1500 یا 1800 باشد شوک مثبت ایجاد می‌کنند. بهتر است گران شدن بنزین را توجیه نکنید. (23/9)
1501- امیدواریم این طرح پویش موتورسوار خوب نتیجه دهد، شاید به وضع آنها و ترددها و نحوه رانندگی آنها که بیشتر آزاردهنده است سر و سامانی بدهد متاسفانه بیشتر موتورسواران تابع قوانین راهنمایی و رانندگی نیستند. باید برای آن فکری اساسی و جامع کرد. باید موتورسواران هم مثل سایر وسایل نقلیه را تابع قانون کرد. (23/9)
1520- مسئولان باید سخنان کارشناسان را در مورد مسائل جاری کشور جدی بگیرند با آنها جلسه مشورتی برقرار کنند و دنبال راهکاری برای حل معضلات جامعه باشند. متاسفانه اهتمام جدی برای حل مسائل مردم جز چند شعار و فعالیت‌هایی نه‌چندان راه‌گشا مثل پرداخت یارانه دیده
نمی‌شود. (23/9)
1540- در این فصل سرما وضعیت زلزله‌زدگان چگونه است؟ آیا به مسکن آنها سر و سامان داده شده است؟ مشکل زلزله‌زدگان در هیاهوی برخی مسائل گم نشود. مردم این منطقه که سردسیر هم هست روزگار سختی را
می‌گذرانند. (23/9)
1707- نماز جمعه یک مکان محترم و مقدس است و حرمت دارد. در آن اگر دشمنان را محکوم کنیم جای خود دارد اما جای محکوم کردن و درخواست محاکمه وزیر را نمودن نیست، چرا با این روش‌ها به اختلاف‌ها دامن می‌زنند؟ کشور نیاز به آرامش دارد. (23/9)
1703- آقای عارف رئیس فراکسیون امید! آیا حالا قیمت بنزین به قیمت فوب خلیج فارس رسید؟ آیا درآمد مردم هم، هم سطح مردم آنجاست؟ آیا بسترسازی برای این افزایش قیمتی صورت
گرفت؟ (23/9)
1701- دیدار علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی با خانواده‌های برخی از جانباختگان حوادث اخیر، یک حرکت بسیار بجا و خردمندانه بود که جای تحسین و تشکر دارد. دلسوزان نظام و مردم از روش‌های عقلایی و منطقی در برخورد با مسائل استفاده
می‌کنند. (23/9)
1657- روابط ما با برخی از کشورهای عربی همسایه خوب نیست و متاسفانه دشمنانی چون اسرائیل غاصب و اشغالگر از این موضوع به نفع خود سود می‌برند. بهبود روابط ما با کشورهای منطقه خود یک نوع مقابله با رژیم غاصب صهیونیستی است. (23/9)
آفتاب یزد: جمهوری اسلامی ایران همیشه اعلام آمادگی کرده که با همسایگان رابطه داشته باشد و در هیچ زمانی سیاست تنش‌زا را
پیش نگرفته است.
1641- آنهایی که به سفارتخانه فلان کشور حمله کردند تندروی‌هایی کردند که به ضرر کشور شد، آیا حالا با دشمنی‌هایی که برخی کشورها به بهانه این رفتارها می‌کنند چه جوابی دارند؟ آیا نتیجه رفتارهای تند خود را نمی‌بینند؟ آیا ندیدند دشمنی‌ها و کینه‌ورزی برخی کشورهای منطقه بیشتر شد؟ بهانه‌جویی‌هایشان بیشتر شد. (23/9)
1610- کسانی که دائم سعی در اختلاف‌افکنی، جناح ‌بندی و دوقطبی‌سازی در جامعه دارند شاید این سخن مهم امام(ره) را فراموش کردند که بر وحدت کلمه تاکید داشتند. (23/9)
0244- امیدواریم از افراد بی‌گناه و خانواده‌های افراد آسیب‌دیده در حوادث اخیر دلجویی شود و بین اعتراض و آشوبگری فرق قائل شود. (17/9)
0945- قیمت‌ها افزایش داشته خصوصا پس از افزایش نرخ بنزین حالا آقای نوبخت می‌گوید قیمت‌ها در سال 99 هیچ افزایشی نخواهد داشت. من نمی‌دانم روی چه حسابی این حرفها را می‌زنند؟ (17/9)
1110- اگر این گفته عضو شورای شهر که روزانه 15 نفر به خاطر آلودگی جان خود را از دست می‌دهند صحت داشته باشد باید گفت این فاجعه غمناک است و نمی‌دانیم برای رفع این مشکل چه باید کرد.(17/9)
1147- پس از افزایش نرخ بنزین، قیمت آهن‌آلات و برخی مواد ساختمانی و دستمزدها بالا رفت آیا با این وصف می‌توان به تعادل قیمت در بازار مسکن امیدوار بود؟ (17/9)
1205- ما بالاخره نفهمیدیم مربی تراکتورسازی آقای دنیزلی به خاطر خستگی از کار کنار کشید یا اخراج شد؟ همانطور که نمی‌دانیم بالاخره تکلیف سرمربی جدید تیم ملی چه می‌شود؟ آیا برانکو می‌آید؟ (17/9)
1210- این برای ما سوال است چرا بسیاری از افراد و کارشناسان معتقدند بهترین مجلس ما مجلس اول بوده، آیا به خاطر عملکرد آن مجلس بوده یا موضوع دیگری است؟ (17/9)
1306- به نظر من آن روزنامه‌هایی که می‌نویسند قالیباف رای اول تهران و رئیس مجلس است برای او تبلیغ می‌کنند حتی اگر از روزنامه‌های اصلاح‌طلب باشند. (17/9)
1348- از بانک مرکزی تقاضامندیم جلوی برخی بانک‌های خصوصی برای ارائه تسهیلات چند هزار میلیاردی به شرکت‌های صوری را بگیرد. این کارها فسادزاست انحصار و رانت است. نباید اجازه چنین کاری داده شود. تا کی این داستان‌ها باید ادامه یابد. (17/9)
1427- خنده‌هایی که باعث غم و اندوه مردم شد. این جمله را تقدیم می‌کنم به آقای روحانی که پس از حوادث اخیر با خنده جملاتی گفتند که حتی هواداران خود را ناامید کرد. (17/9)
آفتاب یزد: متاسفانه با سخنان رئیس‌جمهور به صورت طنز برخورد شد گزارش روز 18/9/98 آفتاب یزد را بخوانید.
1902- خواستم خدمت وزیر محترم ارتباطات آقای جهرمی به خاطر آن سوپرایزشان تشکر کنم. واقعا که مردم را شاد و شگفت‌زده کردند. درحال حاضر اصلی‌ترین دغدغه مردم پست پهپادی بود که توسط وزیر محترم رونمایی شد و دغدغه مردم رفع شد. (22/9)
2015- آیا سفر آقای روحانی به ژاپن تاثیری مثبت برای کشور دارد؟ سفر شینزوآبه نخست‌وزیر این کشور به کشورمان که حاصلی نداشت امیدواریم سفر آقای روحانی نتایج مثبتی داشته باشد. (22/9)
1202- کسانی که نمی‌دانند فقر و نداری چیست خودشان در ناز و نعمت زندگی می‌کنند پای درددل مردم بنشینند متوجه شوند مردم چه مشکلاتی دارند. (23/9)
1350- یکی از اقتصاددانان گفته مردم و رسانه‌ها توانایی افشاگری فساد را ندارند چون فساد توسط افراد معمولی انجام نمی‌شود. این واقعیت است لذا باید خود دولت و مسئولان با فساد مبارزه کنند و ریشه‌های فساد را خشک کنند. (23/9)
1427- من به عنوان یک شهروند از کاندیداهای انتخاباتی عاجزانه تقاضا دارم در تبلیغات انتخاباتی از بیان شعار و وعده‌های غیرعملی پرهیز کنند وقتی ما با ضعف قانون‌گذاری و نظارت مواجه هستیم یک کاندیدا چگونه می‌خواهد به وعده‌های خود در مجلس عمل کند؟ اول به این مسائل فکر کنند بعد شعار و وعده بدهند. ضمن اینکه مردم همیشه این سوال را خواهند کرد قبلی‌ها برای ما چه کردند؟ (23/9)
پیام‌های مردمی در صفحات 2-6-11
1711- نیوشا مهدوی از گرگان: محله پاسرو گرگان به توجه و رسیدگی نیاز دارد. متاسفانه شهردار این شهر مشخص نیست چرا به محله‌های قدیمی رسیدگی نمی‌کند! (23/9)
1214- میدان امام خمینی(ره) تهران به ویژه ابتدای خیابان لاله زار نو و خیابان اکباتان وضع اسفباری دارد. با تغییراتی که انجام شده در آمد و شد خودروها اختلال ایجاد و باعث بی‌نظمی شده است. به نظر می‌رسد میدان به توجه بیشتری نیاز دارد. (23/9)
1319- اکبر از تهران: حقوق کارگران سالی یک بار آن هم شندرغاز افزایش می‌یابد اما گرانی هر روز بیشتر و تورم روز به روز متورم‌تر می‌شود و این مسئله باعث می‌شود قدرت خرید کارگران کاهش یابد و نزد خانواده خود شرمنده شوند. به راستی چه کسی مسئول شرمندگی کارگران و خانواده هایشان است؟(23/9)
1517- قیمت یک کیلو چای به صدوپنحاه هزار تومان رسیده است. قابل توجه مسئولان مبارزه با گرانی! (23/9)
1148- مغازه داران پایین‌تر از میدان خراسان، کوچه دهلوی به سهم خود قانع نیستند و مقابل مغازه شان بساط پهن می‌کنند و با این کارشان باعث نارضایتی ساکنان و رهگذران می‌شوند. از شهردار منطقه پانزده تهران تقاضای رسیدگی داریم. (23/9)
پیام‌های مردمی در صفحات 2-6-11


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام