کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
سه شنبه, 01 تیر 1400   Tuesday 22 June 2021
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 24 آذر 1398

صفحه خبر: سیاسی

روی خط آفتاب
1601- شنیدیم آقای زنگنه وزیر نفت گفته استعفا نمی‌دهم و در جلسه استیضاح حاضر می‌شوم. واقعا احسنت به این وزیر شجاع، البته جلسه استیضاح هم چندان ترس ندارد می‌تواند به خیر و خوشی هم پایان یابد. وزیر کشاورزی هم نباید استعفا می‌داد و در جلسه استیضاح حاضر می‌شد. همه چیز به خیر تمام می‌شد. (11/9)
1131- تعاونی مسکن مخابرات 19سال پیش از ما پول گرفت. 5 ساله به ما خانه تحویل دهد متاسفانه خانه‌ها نیمه‌کاره رها شده و هیچ کسی پاسخگو نیست. بارها پیگیری کردیم به نتیجه
نرسیدیم. (11/9)
1141- اروپایی‌ها تا به حال چه کاری برای حفظ برجام کرده‌اند که باعث دلگرمی ما شود باعث کاهش فشارهای تحریم به مردم شود چه کردند که توقع دارند ما هم به برجام پایبند باشیم؟ (11/9)
1159- شنیدیم به سلامتی پسر آقای نوبخت هم برای انتخابات مجلس ثبت‌نام کرد. بیشتر وقت‌ها در مسند و مقام‌ها پای یک آقازاده در میان است. (11/9)
1204- همیشه تندروها برای کشور هزینه داشتند، لطمه زدند انگ و تهمت زدند تا به اهداف خودشان برسند. همان‌ها که به قول آقای لاریجانی حتی مرحوم مدرس را به انگلیسی بودن متهم می‌کردند. باید جلوی این تندروی‌ها گرفته شود. (11/9)
1210- آنهایی که دم می‌زدند با افزایش نرخ بنزین چیزی گران نمی‌شود لطفا سری به بازار بزنند شاید گوشی دستشان بیاید. کسانی که نمی‌دانند نرخ سوخت تاثیر مستقیم بر نرخ کالا دارد یا نمی‌دانند یا فقط این حرف‌ها را برای دلخوشی مردم زدند. (11/9)
1220- آقای مشاور رئیس جمهور اخیرا یک توئیت جالب گذاشتند و با اشاره به برنامه «کودک شو» گفته‌اند ما نیاز به «عاقل شو» داریم. واقعیت این است عقلانیت یک عنصر مهم برای درک واقعیات جامعه است. همه نیازمند عقلانیت هستیم. (11/9)
1311- مسئولان گرامی، شب‌های گذشته به علت شدت آلودگی هوای تهران شب تا صبح نتوانستیم بخوابیم و راحت نفس بکشیم. نفس‌تان گرم که هوای تهران را به اینجا کشاندید. (9/9)
1948- شنبه نهم آذر پیامکی دریافت کردم نوشته بود برای دریافت بن کالا خود سریعتر تماس بگیرید کد سه رقمی هم داده بودند و با پیش شماره 666 آیا ارسال این گونه پیام‌ها واقعی یا جعلی است؟(9/9)
2215- خشم خود را کنترل کنید و نسبت به اصلاح اخلاقی، رفتاری، گفتاری و از همه مهمتر برخورد با زیردستان تان منطقی باشید و با خشونت‌های رفتاری برای خود نفرین و دشنام نخرید! (9/9)
2212- در مدت قطعی اینترنت علاوه بر خسارت‌های مالی که به جامعه وارد شد نشان داد این روش به نفع هیچ‌کسی نیست. چرا که در این مدت برخی سوءاستفاده‌کنندگان اقدام به پخش اخبار جعلی دروغ می‌کردند تا در جامعه ترس و دلهره ایجاد کنند. به نظر تحت هر شرایطی اینترنت نباید قطع شود. حتی مسئولان می‌توانند در شرایط خاص از اینترنت و شبکه‌های مجازی برای گفتگو با مردم و آرام کردن آنان استفاده کنند. (11/9)
2312- حتی باور اینکه روزی فکر می‌کردم آقای روحانی چنین رفتار و برخوردی از خود نشان دهد و طرفداران و رای‌دهندگان خود را ناامید کند هم به سر من نمی زد. چگونه حاضر می‌شوند به آن همه رای مردم و شور و اشتیاقی که به ایشان رای دادند پشت کنند؟ جواب مردم و روز قیامت را چه می‌دهند؟ (11/9)
0415- مسئولان باید با مردم مهربان و دوست باشند. باید به دردهای مردم رسیدگی کنند تا مردم هم آنان را از خود بدانند نه اینکه نسبت به آنان بی‌اعتنا باشند. (12/9)
پیام‌های مردمی در صفحات 2-6-11
1417- سلام. من نسخه نشریه آفتاب یزد در تاریخ 9/9/98 را می‌خواستم چگونه می‌توانم آن را تهیه کنم؟ (23/9)حمید جهاندیده
آفتاب یزد: با روابط عمومی 88322160-021 تماس بگیرید.
0132- آقای شاهین فرهت پژوهشگر موسیقی گفته‌اند هنر ایران یتیم مانده است. خدمت ایشان عرض می‌کنم نه تنها موسیقی، بلکه کل هنر و هنرمندان با بی‌توجهی متولیان هنر یتیم مانده‌اند تا جایی که حتی بهزیستی هم از هنرمندان فقیر پذیرایی نمی‌کند. (11/9)
0223- رئیس بانک ملی کوکب در امیرآباد شمالی هم با مردم در شان مردم رفتار نمی‌کند. با دو نفر کارمند می‌خواهند این همه مشتری را راه بیندازند. که این باعث معطلی و تلف شدن مردم می‌شود. (11/9)
1003- از لاهیجان تماس می‌گیرم. آنچه که آقای مظفری مدیر آفتاب باید پیگیری کنند درخواست علنی شدن یک موضوع را دارم تا آقای مظفری و چند خبرنگار در آن حضور داشته باشند. موضوع مربوط به ارثیه پدری است و من می‌خواهم حقیقت را افشا کنم. تقاضا دارم مرا در این زمینه همیاری کنند. تقاضای اجرای عدالت دارم. (11/9)
1245- اتحادیه اروپا اعلام کرده برجام باید زنده بماند. لطفا بفرمایند با این اوضاع چه طور زنده بماند؟ آمریکا که از برجام خارج شد اروپا هم هنوز هیچ کار مثبتی انجام نداده. آیا ایران باید یک طرفه به برجام پایبند باشد؟ (11/9)
1305- برخی مسئولان باید به این سخن مهم رهبری توجه کنند اگر توان مدیریتی ندارند مسئولیت نپذیرند. نباید به هر قیمتی بر یک پست و مقام قرار بگیرند و توان پاسخگویی و حل مسائل را نداشته باشند. کشور نیازمند مدیران بانوان و کارآمد است. (11/9)
1312- این یک فاجعه است که خط فقر 7 یا 8 میلیون اعلام شود آن وقت حداقل حقوق کارگران و کارمندان طبق وزارت کار، 2 میلیون باشد یا حتی کمتر. چگونه می‌توان با‌ای حقوق‌های اندک هزینه‌های سرسام‌آور را مدیریت کرد. (11/9)
1340- از الان مشخص است با توجه به دلسردی مردم نسبت به اصلاح‌طلبان و فراکسیون امید در مجلس می‌توان حدس زد مجلس آینده در اختیار جناح مقابل خواهد بود. البته با حداقل رای به مجلس می‌روند. اما مهم این است مجلس را به دست بگیرند حتی اگر شده با صدهزار رای! (11/9)
1401- بالاخره این جاماندگان طرح حمایتی معیشتی برای دریافت یارانه چه کار کنند؟ (11/9)
1420- آقای زیباکلام گفتند نمی‌توانم به چشم کسانی که تشویق‌شان کردم به روحانی رای بدهند نگاه کنم. آقای زیباکلام هرچند باید از این بابت از شما گلایه کرد، اما چرا شما باید شرمنده باشید؟! (11/9)
1445- باید مشخص شود ثروت ملی در کشور غنی ما چگونه مدیریت توزیع و خصوصی‌سازی می‌شود؟ به خصوص در رابطه با درآمد اصلی که حاصل از فروش نفت بوده، باید دانست درآمد نفت یا هر درآمد ملی یک سرمایه ملی است و متعلق به مردم است. (11/9)
1449- بهترین راه‌حل برای حل مشکلات جامعه این است که از گذشته درس بگیریم. راه درست استفاده از عقلانیت و توجه به خواست عمومی است. بهترین روش برای کنترل اوضاع جامعه، توجه به نیازها و مطالبات مردم و سعی در برآورده کردن آن است. (11/9)
1503- این برای من یک سوال است درحالی که ما از نمایندگان دوره قبل و فعلی چیز خاصی در مجلس ندیدیم. کاندیداهای خبره یا نمایندگان فعلی در مجلس که قصد کاندیداتوری مجدد دارند دیگر با چه شعار و ترفندی می‌خواهند وارد مجلس شوند؟ (11/9)
1512- واقعا آقای روحانی جواب آن همه اعتماد و اشتیاق مردم را چه خوب دادند؟ اظهارنظرهای ایشان خصوصا اخیرا باعث تاسف مردم شد. (11/9)
شاهد شاهکار امیرحسین زارع بودیم که در سنگین وزن کشتی چطور قهرمان جهان و المپیک را شکست داد و نیز شاهد شاهکار کارگردان تلویزیون شبکه ورزش هم بودیم که چطور صحنه پشتک و واروی زارع را حذف کرد.
...0912
بیش از نیم قرن است همه جهانیان به این موضوع واقف شده‌اند و همه فهمیده‌اند که کشور انگلستان که در واقع خودش جزیره‌ای بیش نیست، ولی با دخالت‌های بیجا و بی‌مورد و مداخله‌جویانه خود و با روش‌های ریاکارانه، تفرقه افکنانه و فریبکارانه خود با شعار همیشگی (تفرقه بینداز و حکومت کن) نقشِ مخرب و آلوده‌کننده‌ای در اذهان عمومی برای رسیدن به اهداف شوم خود داشته و دارد و شبکه لَجن‌پراکنی بی‌بی‌سی هم هیچ‌گاه با مردم کشورمان برای خیر و صلاح آنها کاری نکرده است و پیوسته نقش منافق گونهِ خود را در ارتباط با گمراه کردن و به بیراهه کشاندن افکار عمومی با رادیوی خود در گذشته و با تلویزیون فارسی زبان خود در سالهای اخیر به این تفرقه افکنی ریاکارانه و زیرکانه دامن زده است!
...0913
با درج نشان تایید روی کالاهای وارداتی توسط سازمان استاندارد، غذارودارو، ایزو و غیره کالاهای تولید داخل و سالم و قاچاق شده از هم مشخص می‌شود. امیدواریم این تفکیک جهت آگاهی مسئولان محترم گمرکات و مصرف‌کنندگان انجام شود.
...0938
به رغم گفته‌های مسئولین و قول و قرارهای آنها، قیمتِ اغلب کالاها و اجناس و نرخِ اَغلبِ خدمات بالا رفته و همچنان سیر صعودی خود را طی می‌کند و این درحالی است که مسئولین قول داده بودند که قیمت‌ها هیچ تغییری نمی‌کند، مثلاً همین دیروز کرایه اِسنپ از شهرک خانه اصفهان به پُل شیری در ابتدای خیابان مطهری اصفهان که قبلاً حدود
هشت الی نُه هزار تومان بود یک مرتبه هفده هزار تومان شد! که برای طی این مسافتِ نه چندان دور بسیار گران است و نشان‌دهنده افزایش کلیِ کرایه‌ها و قیمت‌ها پس از افزایش سه برابریِ قیمت سوخت بنزین است و تاثیر آن بر همه مخارج و هزینه‌های زندگی می‌باشد، آن هم با کنترل‌هایی که قرار بوده است انجام شود!
...0913
با عرض سلام فراوان و خداقوت. توصیه و پیشنهاد می‌کنیم برای جلوگیری از افزایش کرایه‌ خودروهای شخصی که تحت پوشش و نظارت سازمان تاکسیرانی و اتوبوسرانی و... نیستند نرخ‌های واقعی اطلاع‌رسانی شفاف شود و خود مسافران با آگاهی با رانندگان متخلف گرانفروش همکاری نکنند.
...0938
1719- اکبر از تهران: رنجی که از آلودگی هوا می‌بریم؛ جمعه هشتم و شنبه نهم آذر شدت آلودگی هوای تهران به اوج رسید به طوری که روز شنبه 9 آذر تمامی مدارس و دانشگاه‌های تهران تعطیل شدند. متاسفانه آلودگی هوای تهران برای اولین بار نیست که اتفاق می‌افتد و آخرین بار هم نخواهد بود. غلظت آلایندگی به قدری زیاد است چشمان و گلوی ما می‌سوزد و سرفه‌های پیاپی و سردرد چاشنی بی‌مبالادی و بی‌تفاوتی مسئولان به این موضوع است. برعکس مطبوعاتی‌ها در هر شرایطی باید بدون وقفه و برای اطلاع‌رسانی در محل کارشان حاضر شوند!(9/9)
1259- روزهای گذشته پیامکی با این مضمون به تلفن همراه‌ام ارسال شد: «مشترک گرامی به جهت تکریم مشترکین، به تعداد 10 روز که قادر به استفاده از بسته خود نبوده‌اید مهلت انقضای بسته شما تمدید شده است». با این که بیشتر از وای فای خانه از اینترنت استفاده می‌کنم دو روز بعد پیامک دیگری برای تلفن همراه‌ام درباره انقضای بسته خریداری شده‌ام خبر داد! متوجه نشدم هدف از این کارها چیست حمایت از مشترکان یا فروش بیشتر بسته به آنان است؟! (9/9)
پیام‌های مردمی در صفحات 2-6-11


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام