کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
دوشنبه, 06 بهمن 1399   Monday 25 January 2021
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 04 اردیبهشت 1398

صفحه خبر: حرف مردم

آقای مظفری! عده‌ای در خانه ملت هستند بر مبنای احساسات حرف می‌زنند چنان که رگ گردنشان متورم می‌شود و می‌گویند باید از برجام خارج شویم. اما من می‌گویم آمریکا دعا می‌کند ما از برجام خارج شویم که جامعه جهانی را علیه ما بشوراند. من نمی‌دانم چنین نمایندگانی اگر از سیاست چیزی می‌دانند چه طور متوجه نیستند خواست دشمنان خروج ما از برجام است؟ (28/1)
1541- بدینوسیله خواستم از مدیریت بانک پارسیان شعبه قائم مقام فراهانی جناب آقای آذرخش تشکر و قدردانی کنم. حسن برخورد با مشتری، مشتری مداری و حتی کمک به کارمندان برای انجام سریع‌تر کارها در بانک‌ و جلب رضایت مشتریان از خصوصیات ایشان است. امیدوارم مدیران سایر بخش‌ها و ادارات هم چنین حسن رفتاری در برخورد با ارباب رجوع داشته باشند. (28/1)
1607- بالاخره آیا این سازمان عریض و طویل تامین اجتماعی صاحب مدیرعامل می‌شود یا خیر؟ وزیر رفاه باید پاسخگو باشد. سازمانی که با سرپرست اداره شود قدرت برنامه‌ریزی مناسبی برای اهداف بلندمدت ندارد. این برای یک سازمان مهم مثل تامین اجتماعی خیلی افت دارد که مدیر نداشته باشد. آن هم با این همه مشکلات که سازمان تامین اجتماعی و بیمه‌شدگان دارند. (28/1)
2152- می‌گویند آقای احمدی‌نژاد موسیقی رپ گوش می‌دهد. پیشنهاد می‌‌کنم ایشان موسیقی سنتی گوش دهد که خیلی موسیقی شنیدنی است. (28/1)
2144- لطفا مسئولان محترم این 10 هزار خانه مسکونی که در شهرک هشتگرد بلااستفاده مانده است را اگر امکان دارد در اختیار سیل زدگان بگذارند. (28/1)
2139- سلام. واژه سازان محترم فارسی لطفا بفرمایید از این سه واژه کدام صحیح‌تر است؟ 1- بیرون 2- اوت 3- خارج؟ (28/1)
2311- آقای مظفری! کریمی و ذاکری و... شما باید نسبت به مشکلات جوابگو باشید. روزنامه‌نگاران در پیشگاه تاریخ و ملت باید جوابگو باشند. بررسی کنید برای امدادرسانی در سیل‌ها ایران به اندازه کافی جوان و دلاور دارد، اما امکانات باید در اختیارشان گذاشته شود. (29/1)
2102- قانون در خانه ملت چطور برای نمایندگان تعریف می‌شود؟ آیا نماینده می‌تواند بگوید توی گوش وزیر می‌زند؟ یا نماینده‌ای که توهین می‌کند دیگران را تخریب می‌کند. قانون برای نماینده بر چه مبنایی تعریف شده است؟ چرا برخی نمایندگان هرجور بخواهند رفتار و التهاب آفرینی می‌کنند؟(29/1)
2100- خروج از برجام یعنی برآورده ساختن خواست دشمنان. کسانی که خیلی علاقه به خروج از برجام دارند این را
بدانند. (29/1)
آفتاب یزد: تصویب بر جام خواست مجموعه نظام بوده است و اگر قرار باشد از بر جام خارج شویم باز هم مجموعه نظام تصمیم‌گیری خواهد کرد. لذا برخی حرفها جنبه تبلیغاتی و گاهی هم تخریب دولت را دارد.
2058- شاید اگر نمایندگان را براساس توانمندی علمی‌شان انتخاب می‌کردیم امروز شاهد این مشکلات فعلی نبودیم مثل نماینده‌ای که در تلویزیون می‌گوید توی گوش دولت می‌زند یا نماینده‌ای که رگ گردنش متورم شده می‌گوید از برجام خارج شویم. اصلا می‌داند برجام چیست؟ (29/1)
1840- چرا باید امثال قاسمی و قدوسی‌ها حرف‌هایی بزنند که مردم پسند و جایز نیست؟ اینها چرا آنقدر به ضرورت‌های جامعه بی‌توجه هستند؟ (29/1)
1835- آقای مظفری! به خدا ما ملت باید به حال خود گریه کنیم. به خاطر برخی نمایندگان که به مجلس فرستادیم. به خاطر مسئولانی که به تقاضای ما بی‌توجه هستند. در کجا آنقدر نسبت به نیازهای مردم بی‌توجهی می‌شود؟!(29/1)
1832- در کجای دنیا یک نماینده در رسانه ملی بیان می‌کند تو گوش وزیر می‌زنم؟ آیا یک نماینده که باید قانونمدار باشد باید چنین ادبیاتی داشته باشد؟ آقای نماینده! شما وقتی تابع قانون نیستی فکر می‌کنی با این حرف‌ها نزدیک انتخابات توی دل مردم جای می‌گیرید؟(29/1)
1735- در مورد گرانی اجناس تلویزیون در کانال خبر زیرنویس زده دلال‌ها پیاز را کیلویی 1500 تا 2500 تومان می‌خرند، میدان تره‌بار کیلویی 8 هزار تومان و در مغازه‌ها کیلویی
12 هزار تومان می فروشند. کسی نیست برود بررسی کند. در میدان نوشته از تولید به مصرف. خب اگر از تولید به مصرف است چرا باید آنقدر قیمت‌ها بالا باشد؟(29/1)
1349- آقای مظفری! لطفا شما منعکس کنید. ما کارمندان و بازنشستگان باید دست به دامن که شویم که نمی‌خواهیم 10 یا 20 درصد حقوق ما را افزایش دهند؟ قیمت اقلام چرا آنقدر افزایش یافته؟ گرانی بیداد می‌کند. کرایه‌ها گران شد. حقوق‌ها را افزایش ندهند. حداقل قیمت‌ها را متعادل کنند. (29/1)
1348- این آقای آزاد که در روزنامه نوشتید محاکمه شده، ایشان که بوده که از 22 سالگی صاحب این همه ثروت و مکنت شده است؟ واقعا کشور ما ثروتمند است اما متاسفانه فقط عده‌ای از ثروت‌ها بهره می‌برند. چرا عده‌ای با حیف و میل پول‌ها خون مردم را در شیشه کردند. کسانی که به این افراد تسهیلات ویژه دادند باید محاکمه شوند. (29/1)
1318- حضور لوریس چکناوریان آهنگساز و رهبر ارکستر هم افتخاری است برای هنردوستان کشور، هم همشهریان بروجردی خود. امیدوارم همیشه در زندگی‌شان موفق باشند. بی‌تکلیفی و سادگی ایشان قابل ستایش است. (29/1)
1310- من اعتقاد دارم در این چند ساله هیچ رئیس‌جمهوری مثل دکتر روحانی تا بدین حد اجازه نمی‌داد از او انتقاد شود. (29/1)
1306- از خواننده‌ها تقاضا شده که سوژه بدهند. خواستم آقای مظفری زحمت بکشند توضیح بدهند سوژه‌ها در چه زمینه‌ای باشد؟ سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و ... ضمن اینکه ما نمی‌دانیم محدودیت‌ها و خط قرمزها چه قدر است؟ باید سوژه‌هایی تهیه کرد که قابل ارائه باشد. (29/1)
آفتاب یزد: منظور از سوژه، مشکلاتی است که شما در جامعه احساس می‌کنید و اگر از طریق رسانه مطرح شود می‌تواند در حل آن موثر باشد.
1244- در مورد کلاهبرداری تحت عنوان «نام نویسی مجازی جهت دریافت کارت سوخت»: مگر بارها هشدار در این مورد داده نشده
است؟ (29/1)
آفتاب یزد: متاسفانه مردم نمی‌دانند به این اطلاعیه‌‌ها که گاهی جعلی است توجه نمایند یا خیر؟ اگر توجه ننمایند در آینده اعلام می‌شود چرا ثبت‌نام ننموده‌اید. متاسفانه متولی اصلی اطلاع‌رسانی دقیق وجود ندارد و صدا و سیما هم گاهی کوتاهی می‌نماید.
1240- افزایش حقوق بازنشسته‌ها که 30 درصد اعلام شد به کجا کشید؟ چقدر واقعیت دارد؟ (29/1)
1237- پیامی برای دولتمردان، یکی از دولتمردان گفته‌اند مرغ و گوشت برای ایام ماه رمضان گران نمی‌شود. خواستم سوال کنم، مگر قرار است گران شود که اینگونه می‌گویند؟ پس در این مملکت دولت چکاره است؟ (29/1)
1159- برخی‌ها صحبت‌هایی می‌کنند که مورد قبول مردم نیست. بالاخره روزی را خواهیم دید که خودشان متوجه صحبت‌هایشان
بشوند. (29/1)
0813- شما سخنان اخیر آقای سعید قاسمی را بشنوید. دنیا تکذیب می‌کند ایشان رو می‌کند! انگار دوست دارد حرف‌های چالشی
بزند. (29/1)
0321- این ملودی خوانی که اخیرا توسط عده‌ای از جوانان اجرا شد باعث دو کار خوب هم شد؛ یکی اینکه روحیه مردم را قدری به وجد آورد، دیگر آنکه یکی از آهنگ‌های قدیمی را زنده کرد. (29/1)
1515- آنچه برایم جالب است این موضوع است چرا هرچه مسئولان به مردم تذکر می‌دهند ریسک سرمایه‌گذاری در بازار طلا و ارز بالاست مردم بیشتر به شبکه‌های مجازی و بازار دلال‌ها توجه دارند. چرا مردم به حرف آنها کمتر توجه می‌کنند؟ (30/1)
1429- دم جوانان ملودی‌خوان گرم که
باعث شادمانی شدند. آفرین. دست‌شان درد نکند. (30/1)


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام