کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
سه شنبه, 24 فروردین 1400   Tuesday 13 April 2021
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 19 آبان 1397

صفحه خبر: صفحه آخر

غالبا فقط مردم مشکلات را تحمل می کنند مسئولان تحمل نمی کنند شاید چون پوست آنها مثل ما کلفت نیست پوست‌شان نازک است. تاب و تحمل ندارند. نه تحمل نقد و انتقاد نه تحمل سختی و مشقت. البته قطعا فشارهای زیادی مثل تلاش برای پست و مقام و ورود به فلان فراکسیون و مجلس و شورا و... تحمل می کنند. در همین حین مخاطب همیشگی روزنامه که بدجوری با من تله‌پاتی دارد تماس گرفت و گفت تو تاب تحملت بالاست؟ گفتم تا حالا تابم بالا بوده اما حالا از تب و تاب افتاده. همیشه با تحمل مشکلات مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویی‌های مشکلات زندگی زدم. حتی سعی کردم مشکلات را تهدید کنم. گفت: تو هم اهل تهدید هستی؟ گفتم پا بده با اجازه بزرگ‌ترها بله! مثلا چندی پیش در یک جمع فامیلی مشکلات و فشار زندگی را تهدید کردم شعار تهدیدآمیز برای مشکلات زندگی دادم:" ای که فشار شده مرامت – رودخانه در انتظارت " همه فامیل خندیدند. یکی از اقوام گفت: تهدید نماینده مجلس یا تهدید رئیس جمهور را شنیده بودم تهدید فشار زندگی هرگز.
گفت تو فکر می کنی مسئولان می تونند یک جوری زندگی کنند که مردم ببینند آنها هم مشکلات و فشار را تحمل می کنند. گفتم تو می خواهی مسئولین نقش‌آفرینی کنند یعنی لاکچری‌بازها نقش بینوایان را بازی کنند؟ در تئاتر شاید در زندگی واقعی نه نمیشه .
گفت : گریز خوبی زدی اما بیا لیستی از مسئولانی که مشکل معیشتی دارند و سختی را تحمل می کنند، منتشر کنیم.
گفتم: نمی‌شود. به قول مولانا : "گفتند یافت می‌نشود جسته‌ایم ما" خندید و با کنایه گفت: آنکه یافت می نشود آنم آرزوست.
.گفتم ممکن است مسئولان سوءمدیریت داشته باشند، اما سوءتغذیه ندارند. به نظرم حتی اگر مسئولی واقعا شکمش گرسنه باشه پشت تریبون شاید طور دیگه حرف بزنه . حتی آرمان ها و شعائر با شکم گرسنه ممکن است تغییرکند. طرف خندید و گوشی را قطع کرد.
گزارش نهایی : آقای محسن هاشمی رئیس شورای شهر گفتند مردم باید احساس کنند مسئولین مثل مردم زندگی می‌کنند مشکلات را تحمل می‌کنند. به نظرم اگرمسئولین هم اوضاع زندگی‌شان مثل ما و زیر خط فقری بودند شاید در توئیت خود برای مردم تحت فشار می‌نوشتند: " نترسید نترسید – ما
همه ... ". مردم دلگرم تر می شدند.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام