کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
چهارشنبه, 01 بهمن 1399   Wednesday 20 January 2021
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 04 شهریور 1394

صفحه خبر: صفحه آخر

اشغال سفارت یک پروژه انگلیسی برای سقوط دولت مردمی دکتر احمدی‌نژاد بود.
سایت دولت بهار مدعی شد که خودعمارپندارهای بازی خورده، با بازی در زمین دشمن سفارت را اشغال کردند. به نوشته این سایت احمدی‌نژاد با آن مخالف بود و اساسا این اتفاق باعث شد تا ایران دچار تحریم بانک مرکزی شود. این موضوع نیز توطئه‌ای بود برای زمین زدن دولت احمدی‌نژاد.
نکته مهم درباره این گزارش این است که اختلافات تیم احمدی‌نژاد با سایر اصولگرایان به نقطه حداکثری رسیده است. اصولگرایان معتدل آنها را قبول ندارند و حاضر به همکاری با آنها نیستند. یاران سابقش زیر سقف یکتا جمع شدند و از او اعلام برائت کردند اما موضوع در مورد اصولگرایان تندرو و جبهه پایداری کمی متفاوت بود. به اعتقاد بسیاری این طیف از زیربناهای ایدئولوژیک مشترکی برخوردارند که در مواقع لزوم به همگرایی می‌انجامد. این امر محتمل هم هست اما با این حال ظاهرا اختلافات آنقدر زیاد شده دیگر امیدی به نزدیکی وجود ندارد.
به این جملات پایانی گزارش سایت جوانفکر توجه کنید: «آیا اشغال سفارت انگلیس یک پروژه‌ انگلیسی برای سقوط دولت مردمی دکتر احمدی‌نژاد و زمینه سازی برای بازگشت غربگرایان به بهانه‌ اصلاح وضعیت نابسامان اقتصادی نبود؟»
آنها در آخرین جمله هم سعی کردند
به اصلاح طلبان و دولت اتهام بزنند اما با این حال نباید از این مساله به راحتی گذشت که دولت قبل اشغال‌گران سفارت انگلیس که مدعی ولایت‌مداری، عدالت‌محوری و استکبارستیزی بودند را متهم می‌کند به دست داشتن در یک پروژه انگلیسی برای ساقط کردن دولت احمدی‌نژاد.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام