کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
شنبه, 28 فروردین 1400   Saturday 17 April 2021
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 25 اسفند 1393

صفحه خبر: روی خط آفتاب

1743- متاسفانه برخی از کارخانجات مواداولیه مورد نیاز تولید را به صورت مازاد تهیه می‌کنند و سپس مقدار مازاد را در بازار آزاد می‌فروشند و در 6 ماهه دوم سال با کمبود مواداولیه دچار می‌شوند و تولیدشان به مشکل می‌خورد تا جایی که کارخانه در خطر تعطیلی قرار می‌گیرد. متاسفانه یکی از دلایل کارخانجات و تولیدی‌هایی که با مشکل تولید مواجه می‌شوند این موضوع هم هست. ضمن اینکه از وقتی که کارخانجات به بخش خصوصی واگذار شده حرکت های دلالی مثل فروش مواد اولیه کارخانه رونق بیشتری یافته که این بسیار برای تولید خطرناک است. (16/12)
1801- واقعا پیروزی‌های اخیر نیروهای عراقی در تکریت، تحقیر آمریکا و غربی‌ها بود چرا که آنها بارها با سیاست‌های دوگانه خود شعور ملت‌ها را به بازی گرفتند. یک جا هواپیماهای ائتلاف به داعش حمله می‌کرد یک جا به آنها کمک رسانی صورت می‌گرفت. این خیلی بهتراست که کشورهای منطقه حداقل با حمایت‌های منطقه‌ای بر تروریست‌ها غلبه کنند نه اینکه پای غرب هم به میان کشیده شود که موضوع پیچیده‌تر شود. (16/12)
1812- خواستم بگویم کاش به جای اجرای قانون هدفمندی و توزیع یارانه به این شکل، دولت به جای توزیع پول نقد یارانه با حمایت از تولید قیمت‌ها را کاهش می‌دادند اینگونه دولت هر ماه گرفتاری تهیه و تامین منبع موردنیاز برای پرداخت یارانه به مردم و حرف و حدیث‌ها را نداشت. (16/12)
1820- حتی نماینده ملت در مجلس هم نمی‌تواند به تنهایی به جای مردم تصمیم بگیرد چطور برخی افراد که چندان مسئولیتی هم ندارند خود را وکیل و قیم مردم می‌دانند و به جای مردم حرف می‌زنند و برای مردم نسخه می‌پیچند؟(16/12)
1832- رزمایش دلاورمردان سپاه در مانور محمد رسول‌الله (ص) باعث افتخار و غرور ملی همه ما گردید. بی‌گمان با توجه به مسائل منطقه‌ای این رزمایش جلوه‌ای از قدرت نمایی سربازان و دلیرمردان ایران اسلامی بود. به تمام این عزیزان خدا قوت می‌گوییم. (16/12)
2119- به نوبه خودم به عنوان یک ایرانی از وزارت اطلاعات، سربازان گمنام امام زمان (عج)، به خاطر آزادی دیپلمات ایرانی که با عملیاتی خاص در یمن توانستند این دیپلمات عزیز را به کشورمان برگردانند می‌خواهم سپاسگزاری ویژه داشته باشم. امیدوارم خداوند هر روز بر توفیقات خدمتگزاران کشور بیفزاید. (16/12)
2121- خسته نباشید می‌گویم به ژنرال افسانه ای ایران سرباز صادق و خادم ملت ایران فرمانده سپاه قدس سردار سلیمانی. ان‌شاءالله خداوند او را زیر سایه خود حفظ کند. خداوند یار و نگهدارش باد. (16/12)
2129- آقای صالحی عزیز رئیس سازمان انرژی اتمی ایران! چقدر زیبا بود عکسی که با وزیر امور خارجه آمریکا و ایران و رئیس سازمان انرژی اتمی آمریکا داشتید. شما و تیم مذاکره‌کننده با اقتدار در مذاکرات حاضر شدید. (16/12)
2159- سلام بر آفتابی که از شرق طلوع می‌کند. خواستم از طریق روزنامه وزین و مردمی آفتاب یزد آرزوی صحت و سلامتی داشته باشم برای دانش آموزان ایلامی که در انفجار مین مجروح شدند. امیدوارم سلامتی خود را به دست آورند. (16/12)
2349- در روزنامه کیهان خواندیم اصلاح طلبان با مشت و لگد به سوال یک منتقد پاسخ دادند. آقای مرعشی برادر زن آقای هاشمی هم آنجا بوده. از ملت عزیز می‌خواهم حمله کنند به این اصلاح‌طلبان. اصلاح طلبان فتنه‌گر چرا باید یک بدبخت بیچاره را له کنند. ملت به اصلاح طلب رای ندهند. (16/12)
آفتاب یزد: عدم نقدپذیری رفتار پرخاشگرانه و افراطی از هر گروه و سلیقه و جناح سیاسی محکوم است. اما اینکه رفتارهای افراطی و عدم تحمل مخالف در کدام جناح‌ها و افراد بیشتر یا کمتر است قضاوت آن با مردم است و در تجربه‌های تاریخی و اخبار درج شده، اما نکته جالب آن جلسه فوق این بوده که سخنران جلسه بارها بر نفی خشونت تاکید کرده بود!
متاسفانه در همه جای تهران باب شده در پیاده‌روها شب و روز ماشین‌ها پارک می‌کنند و باعث مزاحمت می‌شوند و دیگر اداره راهنمایی جریمه نمی‌کند.
...0919
باسلام. دوران جوانی اسطوره انقلاب حضرت آیت‌الله هاشمی عزیز در شکنجه‌گاه‌های ساواک با سختی و مرارت گذشت، میانسالی‌شان با یاری امام و اداره جنگ و ساختن کشور در کسوت رئیس مجلس و ریاست جمهوری سپری شد. در این سن هم مجمع و خبرگان و... همچنان با صلابت انقلاب مردم را پاس می‌دارند. وقتی نق‌زدن‌های نوکیسه‌ها و تازه به‌دوران رسیده‌ها علیه ایشان را می‌شنویم واقعا عذاب می‌کشیم.
...0911
با عرض سلام وادب فراوان و خدا قوت. اگر مسئولان محترم سازمان امورمالیاتی کشور با کسانی که نسبت به پرداخت مالیات‌هایشان کوتاهی می‌کنند برخوردهای قاطع و قانونی (مانند شرکت‌های آب، برق، گاز و مخابرات) داشته باشند، درصد مودیان فرار از مالیات به حداقل رسیده و بدینوسیله ضربه مالی به اداره کشور در این مورد وارد نمی‌شود.
...0938
جناب آقای روحانی، به لطف جنابعالی و تدابیر دولت محترم، هر روز شاهد بالارفتن قیمت کالاها و گران‌ترشدن اجناس و ارزاق عمومی و خدمات شهری در این روزهای سخت پایانی سال و شب عید هستیم. به امید توفیق الهی
...0913
باعرض سلام و درود فراوان و خدا قوت.
از جمله گهربار و تاریخی حضرت امام خمینی(ره) که فرمودند ولایت‌فقیه همان ولایت رسول ا...است.» چنین استنباط می‌شود که راه ولایت جزء راه و سلوک مقدس و ملکوتی ائمه اطهار(ع)است و ایمان و پایبندی و اطاعت از آن، تا ظهور قطب عالم امکان، حضرت بقیه ا...الاعظم(عجل ا...تعالی فرجه الشریف بر همه واجب است.)
...0938
لطفا از شهرداری کرمانشاه سوال کنید چرا خیابان‌های شهر یک خط کشی ساده ندارند؟
...0918
سلام. هنوز هم مطالبات افرادی که سال88 در آموزش و پرورش، بازنشسته شده‌اند، پرداخت نشده است، فی‌الواقع قانون خدمات مدیریت کشوری به‌طورکامل اجرا نشده است و احکام فرهنگیانی که در سال88 بازنشسته شده‌اند، مطابق قانون صدرالذکر صادر نشده است. جا دارد برای ارج نهادن به مقام فرهنگیان، حقوق آنها توسط مسئولان به طور کامل استیفا شود.
...0913
حضرت امام جواد(ع) می‌فرمایند: نعمتی که شکرش را به جای نیاوری مانند گناهی است که استغفارش ننمایی.
...0938
باعرض سلام و ادب. بدینوسیله استدعا داریم، نظام رتبه‌بندی معلمان، در مورد پیشکسوتان و بازنشستگان آموزش و پرورش نیز اجرا و عملیاتی گردد تا گامی باشد در جهت ارتقای منزلت بازنشستگان فرهنگی و همچنین ارتقای سطح معیشت.
...0913
با عرض سلام و درود بی‌پایان و خدا قوت. از آنجایی که با آغاز سال نو و فصل شکوفایی طبیعت، مسافرت هموطنان عزیزمان به نقاط مختلف کشور به اوج خود می‌رسد، انتظار می‌رود عزیزان خدوم در وزارت راه با بازبینی و ایمن‌سازی همه‌جانبه جاده‌های کشور، علی‌الخصوص در مسیرهای کوهستانی، کم‌عرض، پر از پیچ خطرناک و ناموزون است لطفا آمار تصادفات را به تا حد ممکن کاهش دهند.
...0938
آدم بعضی از مواقع از دست تحلیل‌های دکتر زیباکلام دوست دارد شاخ دربیاورد! چراکه معلوم نیست با تکیه به چه چیزی می‌گوید جناب هاشمی کاندیدای خبرگان می‌شود. سیاست هاشمی مشخص و تکلیفی است، تکلیف حمایت است جناب زیباکلام.
...0918
آفتاب یزد: انتخابات خبرگان برگزار شد و آقای هاشمی هم یکی از کاندیداهای ریاست بودند.‌
برای خبرنگار خیلی زشت است که بعد از آن حرکت افشارزاده برود و جلسه روبوسی ترتیب دهد. تابلو بود سفارشی است. این خبرنگار هم به جمع نجف‌زاده و نیک قدم منش پیوست.‌
...0917
درود بر شرف، غیرت، مردانگی و شجاعت سردار سلیمانی که همیشه با گمنامی در حال تلاش برای برقراری امنیت در ایران و خاورمیانه هستند.‌
...0917
من بیمه اختیاری تامین اجتماعی دارم، هر سال با بالارفتن حقوق کارگران بیمه من هم بالا می‌رود، من شاغل نیستم و از پس‌انداز خرج می‌کنم.‌
...0911
جناب مهندس ترکان فرمودند اگر برخی اطرفیان احمدی‌نژاد 10بار غسل کنند تخلفشان پاک نمی‌شود ما می‌گوییم تا عمر دارند نمی‌شود خواهشمندیم پیام ما را پخش کنید.‌
...0917
آقایان نماینده‌ای که با ماسک وارد مجلس شده و سنگ مردم خوزستان را به سینه می‌زنند چرا از کسانی که هورالعظیم را خشک کردند چیزی نمی‌گویند؟‌
...0917
سلام. چرا برخلاف پیگیری‌های به‌عمل آمده تاکنون احکام بازنشستگان سال1388 آموزش و پرورش با قانون مدیریت خدمات کشوری تطابق نیافته است و معوقات پرداخت نشده است،علت چیست؟ حقوق آن دسته افرادی که سال88 در آموزش و پرورش بازنشسته شده‌اند، بسیار کم است. لطفا پیگیری فرمایید.‌
...0913
هنگام عصبانیت بر خود مسلط باش تا هزاران روز راحت باشی.‌
...0912
آقای رئیس‌جمهور در مورد تورم معجزه کرد آیا بهتر نیست در مورد سایر مسائل مثل گرانی‌ها هم معجزه کند. ‌
...0918
جای تاسف است که مخابرات با این همه دارایی و ثروت و درآمدهای سرشار از پول همین مردم، چرا از این دکانداران پیامکی عملا حمایت می‌کند.‌
...0913
وجود دانشگاه تربیت معلم (فرهنگیان) ایده‌آل و عادلانه نیست وزارت آموزش و پرورش خودش آزمون استخدامی برگزار کند و از بین دیپلمه‌ها برای معلم دبستان، از بین فوق‌دیپلم‌ها برای معلم راهنمایی و از بین لیسانس‌ها برای معلم دبیرستان آزمون برگزار کند. یک دوره یک‌ماهه تا سه ماهه داوطلبان ذکور کارت پایان خدمت دوره ضرورت داشته باشند این طرح هم به نفع دولت است هم به نفع ملت.
...0915‌
درود خدا بر مصدق بزرگ وبزرگ‌زاده، ملت ایران قدر او را می‌دانند و یادش را گرامی، مهم این است در قلب جا دارد خیابان و میدان مهم نیست.
...0918
باسلام. من با روزنامه آفتاب آشنایی نداشتم تا امروز که قسمت تحلیل در مورخ 16دی93به‌دستم رسید که پیامی از 0910 خطاب به آقای روحانی در مورد حذف یارانه‌ها نوشته بود یارانه باید به افراد تحت پوشش وغیره تعلق بگیرد حال سوال بنده این است که مایی که تحت حمایت هیچ نهادی نیستیم و با حداقل حقوق، شوفر مردم هستیم تکلیف چیست و با اینکه شغل ما سخت‌ترین شغل‌هاست ولی نه کارگر نه بازنشسته نه کمیته امدادی نه بهزیستی محسوب می‌شویم پس جایگاه ما در این مملکت چیست؟
...0911
با سلام، در همین لحظه پس از خواندن صفحه زندگى روزنامه آفتاب متوجه شدم دچار سکته مغزى هستم و خودم هم خبر نداشتم چون تمام علائمى که ذکر شده را در خودم حس مى‌کنم! دوستان محترم، آفتاب روزنامه تخصصى پزشکى نیست بلکه روزنامه سیاسى و اجتماعى است. خواهشمندم از درج این قبیل مطالب که نتیجه‌اى جز ایجاد تشویش و نگرانى و مضطرب کردن خوانندگان ندارد جدا خوددارى کنید. این مطالب باعث شده بود روزنامه را بایکوت کنم و نشریات دیگرى را بخرم متاسفانه هنوز خطً‌مشى تغییرى نکرده است.
...0930
خواهش می‌کنم لطفا گزارشگر خود را ساعت 6:30 صبح تا 9صبح بفرستید خط4 بی‌آرتی ایستگاه تقاطع آزادی-نواب و بعدازظهرها ساعت4 به بعد بفرستید پل نصر ببینید آیا این طریق سرویس‌دهی که مسافر با عذاب سوار شود، درست است یا خیر به ما مسافران ربطی ندارد مسافت خط طولانی است و اتوبوس کم. ما از مسئولان سرویس‌دهی خوب می‌خواهیم.
...0919


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام