کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
پنج شنبه, 23 مرداد 1399   Thursday 13 August 2020
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 20 خرداد 1397

صفحه خبر: روی خط آفتاب

0907- متاسفانه کلاهبرداری که سر 8 بانک دولتی را کلاه گذاشته و با 1400 میلیارد بدهی فراری شده و با همسرش از کشور فرار کرده است اما هیچ اسم و نامی‌از وی برده نشده است. شاید اگر نام او مطرح می‌شد مردم با شناسایی او جلوی فرار وی را می‌گرفتند. (7/3)
0924- درود به مسئولان عزیزمان. چون درست که نتوانستند جلوی بدهکار بزرگ بانک کشور را بگیرند و او خیلی راحت از کشور فرار کرد اما لااقل جلوی اجرای سرود دختران ناشنوایان را که با حرکات دست می‌خواستند بخوانند گرفتند. واقعا باید برای مسئولینی تقدیرنامه فرستاد. (7/3)
1200- ما بیشتر از هر زمانی نیاز به وحدت داریم دشمنان در منطقه و در جهان هستند اما در داخل داریم که دشمن شاد کن‌اند و می‌گویند از برجام خارج شویم. آقایان ما اگر از برجام خارج شویم بهانه دست دشمنان دادیم سریع تحریم‌ها بر می‌گردد. چرا برخی در میدان دشمن بازی می‌کنند؟ مسئولین اینها را کنترل کنند؟ (7/3)
1202- در مورد آن مالباخته‌ای که در آفتاب یزد آن را مطرح کردید
خواستیم کمکی کرده باشیم. با تشکر. حیدری (7/3)
آفتاب یزد: شما با تلفن 88321397 داخلی 116 تماس بگیرید.
1204- در صحنه اقتصاد و سیاست بارها شاهد حضور تکراری بسیاری از افراد بوده‌ایم که متاسفانه مدیریت آنها گره‌ای از مشکلات باز نکرد. چرا مدیریت‌ها را به جوان تر‌ها نمی‌دهند. چرا به جوانان اعتماد نمی‌کنند چرا فقط باید مدیریت‌ها به صورت یک لابی و رانت بین عده‌ای خاص تقسیم شود. همین که مشکلات کشور حل نمی‌شود. (7/3)
2156- سلام به آفتاب یزد. تا زمانی که کار به دست کاردان سپرده نشود‌ آش همین و کاسه همین است. وقتی مدیرکل یک موسسه در تشخیص‌هایش دچار مشکل است و از طرفی درگیر باند بازی هستند شرایط بهتر
نمی‌شود. (7/3)
1821- جناب آقای علاءالدین بروجردی نماینده محترم مجلس! کو آن وعده و وعیدی که در موقع رای‌گیری به مردم می‌دادید؟ کجاست آن بهشت که وعده می‌دادید؟ بیکاری، فقر، نداری، اعتیاد و خیلی مسائل دیگر جان مردم را به لب رسانده. شما که در کمیسیون امنیت ملی می‌باشید لااقل امنیت کودکان کار شهر خود را تامین کنید که شب را کنار جوی آب سر نکنند. شما به مردم شهر خود بدهکار هستید. (7/3)
آفتاب یزد: شاید نماینده‌ای به دنبال تحقق وعده‌ها باشد ولی همراهی دستگاه‌های دیگر را
نیز طلب می‌کند.
1757- آقای نوبخت صدایشان از جای گرم در می‌آید خودشان در فشار زندگی نیستند ایشان می‌گوید تورم 8 درصد است اما هرچه به قیمت اجناس توجه می‌کنیم از 15 تا 30 درصد افزایش قیمت دارند. پس چطور آقای نوبخت با این افزایش‌ها تورم را 8 درصد محاسبه می‌کند؟ آیا شکمشان سیر است که اینگونه می‌گویند. (7/3)
1623- سلام آفتاب. بیمه‌ی جواب نده.
بیمه شدگان از دست شرکت بیمه
آتیه سازان حافظ جانشان به لب رسیده از ساعت 8 صبح تا 6 بعدازظهر هیچکدام پاسخگوی بیمه شدگان نیستند. گوشی را بر می‌دارند دوباره قطع می‌کنند.
تکلیف بیمه شدگان چیست؟
کیانی از تهران (8/3)
1441- از مسئولین خواهشمندیم فقط نرخ واقعی تورم را اعلام کنند شفاف‌سازی کنند ما به خاطر این صداقت از آنها متشکر می‌شویم اما به شعور مردم بی‌احترامی‌نکنند نرخ تورم را پایین محاسبه نکنند. (8/3)
روز 6/02/1397 به همراه دختر 11ساله‌ام برای دیدن آرامگاه ظهیرالدوله از کرج حرکت کردیم که ساعت 13 به محل آرامگاه رسیدم برگه‌ای پشت در از سوی هئیت علی ابن ابیطالب نصب شده بود که خواهران 10-12 و آقایان
13-16 اجازه ورود دارند و از ورود دخترم جلوگیری شد. اینجانب امروز با سازمان میراث فرهنگی و شهرداری، اوقاف شمیرانات و فرمانداری شمیرانات تماس گرفتم کسی مسئولیت این مورد را پذیرا نبود لطفا گزارشی در این خصوص تهیه شود. با تشکر
آفتاب یزد : گزارشی در این خصوص در روز یکشنبه 6/3/97 به چاپ رسید.
محمد حسین: در بیمارستان امام(ره) اهواز حتی بالش و پتو برای بیمارن وجود ندارد و در جواب اعتراض مردم گفته می‌شود نداریم بروید بیمارستان خصوصی.همین است که هست. از دیگر موارد این که تخت بیماران در راهرو سرویس بهداشتی قرار می‌گیرد.
آفتاب یزد:گزارش ادعایی شما برای بررسی به همکاران تحریریه سپرده شد.
مجید احمدی: مدت‌هاست که روزنامه شما در پیشخوان یا سایت دیگری در دسترس نیست یعنی باز نمی‌شود. روزنامه‌های دیگر را به آسانی می‌توان باز کرد و خواند.
آفتاب یزد: چنانچه بعد از ساعت 16 که می‌بایست روزنامه روی سایت قرار گیرد مشکل پیدا شد با تلفن 09128197782 تماس بگیرید.
تصویری که می‌بینید، ساعت هفت صبح دوشنبه هفتم خرداد گرفتم. مکان میدان هفتم تیر، ابتدای خیابان کریمخان زند است. بیشتر روزها عده ای در این محل و مقابل آن، خیابان شهید مفتح در پیاده‌رو کم‌عرض بساط پهن می‌کنند که باعث اختلال در رفت و آمد عابران می‌شود. ساعت هفت صبح تعداد رهگذران‌ کمتر است، اما پس از آن جای سوزن انداختن هم نیست! امیدواریم ساماندهی دستفروشان از سوی شهردار تهران مورد توجه و رسیدگی قرار گیرد.‌
**
الان وزیر محترم نفت می‌گفت دو شرکت فرانسوی و چینی در قرارداد نفتی بودند ولی ما با توتال فرانسوی قرارداد بستیم و در قرارداد،شرط گذاشته بودند که در صورت تحریم آمریکا این قرارداد از بین می‌رود. حال اگر به چینی‌ها رجوع کنید به یقین مثل همان اول اصرار به قرارداد نخواهند داشت و این یعنی از دست دادن فرصت‌ها،حال اگر امیرکبیر بود مثل شماها عمل می‌کرد؟؟؟!!! البته هیچ انسان و جریان و حزبی بی‌عیب نیست عزیز دل، فقط هنر در قبول کردن عیب و رفع آن است.
آفتاب یزد: بدعهدی مختص غرب نیست. روس‌ها هم بدعهدی می‌کنند ملت ایران با استعدادهای نیروی انسانی و منابع طبیعی خود می‌تواند یک قدرت بزرگ اقتصادی شود.
در مورد گزارش «حقوق پنج میلیونی افطاری ۱۰۰ میلیونی!» :یک مشت آدم بی‌درد مسئول‌اند که فقط دنبال منافع ‌‌شخصی هستند.
در مورد مصاحبه جوادی حصار با تیتر « بلای توهم سیاسی سیاسیون»: متاسفانه ایشان نیز دچار همان توهمی هستند که با آن اصولگرایان را می‌زنند،قدری انصاف هم خوب است شورای شهر فعلی تهران دچار آن توهم به فرموده ایشان نیست؟ اطرافیان رئیس‌جمهور دچار همان توهم به فرموده ایشان نیستند؟ متاسفانه دچار وضعیتی شده‌ایم که بیشتر مسئولین و سیاسیون نه در کلام و نه در عمل انصاف را درنظر نمی‌گیرند....
واردات بی رویه مملکت را دچار مشکل کرده قانونگذاران متوجه موضوع باشند.
محمود بلیغیان: چرا خنده از عمق دل و جان برخی از مردم رخت بر بسته و رفته است، چرا شادی جای خود را به غم و غصه داده است، چرا عده‌ای از مردم دیگر خوشحال نیستند، چرا فاصله بین افراد خانواده‌ها، فامیل، دوستان، همشهریان و فواصل طبقاتی جامعه این‌قدر زیاد شده است، چرا مردم به فکر یکدیگر نیستند یا کمتر از گذشته به فکر یکدیگرند، و بی‌رودربایستی ( به زبان عوام بی‌رودروایسی ) و با کمال معذرت و خجالت، چرا انسانیت و نوع‌دوستی از بخشی از جامعه ما رخت بربسته است و جای خود را به کینه و دشمنی و فریبکاری و حسادت داده است!، چرا مردم نسبت به هم تا این اندازه بی‌تفاوت و در مقابل، گستاخ شدهاند، واقعا چرا!؟.....
...0913
از برخورد نیروی انتظامی استان گلستان با موتورسواران متخلف ممنونم انشاا... تداوم یابد. دکتر تازیکه از گرگان.
...0911
امام صادق (ع): کسی که حتی یک روز از ماه رمضان را بدون دلیل موجه روزه نگیرد روح ایمان از او جدا خواهد شد.
...0912
باید سازمان آب مشهد ملزم گردد، هر ماه طی اطلاعیه‌ای عمومى در روزنامه‌های محلى مشهد، اقداماتی را که در جهت، ایجاد تصفیه‌خانه‌های آب و جایگزین کردن پساب مشهد به جاى چاه‌های آب کشاورزى انجام داده، اطلاع‌رسانی کند تا در صورت کم‌کاری اداره مذکور، دستگاه نظارتی، اقدام قانونی در قبال این کم‌کاری انجام دهد. کشاورزى در اطراف مشهد، فقط با پساب تصفیه شده مشهد مجاز است، نه با آب شرب شیرین سفره زیرزمینی مشهد! سازمان آب مشهد باید از قالب سنتىکه کاغذبازی اداری است خارج شود و عملا خط جایگزینی پساب با چاه‌های آب را اجرایی کند. شاید جبران اشتباهات گذشته را بکند. هزینه کردن هزاران میلیارد براى آوردن آب از دریای عمان و کوه‌های هزار مسجد را رها کنید! روی پساب کار کنید.
...0915
حضرت امام حسین(ع) می‌فرمایند: اگر قرار است روزی، از ثروت و دارایی‌هایی که جمع کرده جدا شود، پس چرا در مورد ثروت ناپایدار بخل ورزیده و آن را در راه خیر مصرف نمی‌کند.
...0938
شعار هفته ملی بدون دخانیات "قلیان سمی برای سلامت خانواده" است. بهترین راهکار مبارزه با دخانیات به ویژه قلیان، اطلاع‌رسانی‌های مکرر و شفاف در مضرات بسیار زیاد آنهاست.
...0938
با توجه به وعده‌های سال‌های قبل، متاسفانه امسال هم نمایشگاه‌های قرآن کریم، در تمام یا اکثر نقاط کشور بر پا نشد. امید واثق می‌رود انشاءا... برای سال‌های آینده این وعده جهادی محقق شود و ضمنا با توجه شعار بیست‌وششمین نمایشگاه با عنوان "قرآن چلچراغ هدایت" واجب است موکدا متذکر شد قطعا و یقینا
بهره مندی از فیوضات و معارف نورانی قرآن کریم بدون تدبر و تفکر و پند و عبرت عمیق و مستمر از آیات شریف امکانپذیر
نخواهد بود.
...0938
حضرت امام حسین(ع) می‌فرمایند: هرکس برای رضای خدا به برادر دینی‌اش خدمت کند، خداوند در هنگام نیازش او را عوض خواهد داد و از گرفتاری‌های دنیا بیشتر از خدمت وی از او رفع خو‌اهد کرد و هرکس غمی را از دل مومنی بزداید خداوند غصه‌های دنیا و آخرتش را برطرف می‌کند و هرکس نیکی کند، خداوند به او نیکی می‌کند و خداوند نیکوکاران را دوست می‌دارد.
...0938
قرآن کریم: شما هرگز به مقام نیکوکاران و خاصان نخواهید رسید مگر آنکه از آنچه دوست می‌دارید و بسیار محبوب است در راه خدا انفاق کنید و هر چه انفاق کنید محققا خدا بر آن آگاه است.
...0938
سلام چرا بانک‌ها علی‌الخصوص بانک ملی بعد از تبلیغ در تلویزیون این‌قدر برای دادن وام فشار می‌آورند؟ کسی گوشش بدهکار نیست اما ما نوشتیم.
...0901


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام