کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
پنج شنبه, 23 مرداد 1399   Thursday 13 August 2020
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 16 اردیبهشت 1397

صفحه خبر: روی خط آفتاب

1804- در مورد تفاوت بین بانک‌های دولتی و خصوصی که این 10 ، 12 ساله
فعال شده‌اند بگویم من در یکی از بانک‌های جدید حساب باز کردم .
هر دفعه که به بانک‌ها می‌روم تفاوت را حس می‌کنم. در بانک‌های خصوصی چقدر با مشتریان مدارا می‌کنند. از هر کسی سوال می‌کنم از بانک‌‌های خصوصی و مشتری مداری آنها راضی هستند اما در برخی از بانک‌های دولتی بی‌تفاوت هستند برایشان فرق نمی‌کند. اما انجام وظیفه برای تمام کارکنان چه بخش خصوصی چه دولتی لازم و ضروری است. (10/2)
1811- چرا طرح دو فوریتی کاهش تعرفه خودروهای وارداتی تبدیل به یک فوریت می‌شود؟ آیا این غیر از لابی‌های خودرو می‌باشد؟ همان‌ها که هنوز طرح تصویب نشده، قیمت خودروها را افزایش می‌دهند. قرار بود با طرح دو فوریتی کاهش تعرفه به همراه داشته باشد نه اینکه با لابی‌گری‌ها شاهد افزایش سرسام‌آور قیمت‌ها باشیم. (10/2)
5816- سلام به آفتاب یزد و همکاران مطبوعاتی‌ام خصوصا آقای مظفری. اکبر بزرگمهر خبرنگار هفته‌نامه امید در لرستان. قابل توجه وزیر محترم آموزش و پرورش! چرا باید از الان پول کتاب دانش‌آموزان را از والدین دریافت کنند که شاید مبلغ 144 میلیارد تومان می‌شود. این پول و سود آن به حساب که ریخته می‌شود؟ چرا این پول را اول مهر دریافت نمی‌کنند؟ لطفا پاسخ دهند. (11/2)
0208- خداوند لعنت کند فرمانده جنایتکار ناو هواپیمابر آمریکایی را که با شلیک موشک به هواپیمای مسافربری ما در آب‌های خلیج فارس در عوض در آمریکا بخاطر جنایتش لوح تقدیر جایزه گرفت. (11/2)
0211- سلام به وزیر تعاون با باید باید و شاید شاید سفره خالی کارگران نان‌دار نمی‌شود. با حلوا حلوا کردن هم دهان شیرین نمی‌شود. راهپیمایی که مدعی هستید انجام شده در کدام شهر بوده؟ (11/2)
1818- لطفا طرح دو فوریتی تعرفه واردات خودرو خارجی را به اجرا بگذارند و نگذارند دلالان و لابی‌های خودرو باعث افزایش قیمت خودروهای وارداتی بشوند. (11/2)
1548- جناب آقای قاضی زاده‌
هاشمی‌بنده دلم به شما و آقای ظریف و جهانگیری خوش است. شما هم با قهر و ناراحتی کار کنید تکلیف ما
چه می‌شود. خوشحالی شما خوشحالی ماست. لطفا توجه کنید. (11/2)
1544- در گذشته سازمان هواپیمایی برای سفرهای خارج از کشور یکبار در سال برای بازنشستگان تخفیف قائل می‌شد خواستم خواهش کنم برای یکبار هم برای بازنشستگان این تخفیف را قائل شوند تا کسانی می‌خواهند
برای دیدن فرزندان خود به خارج
سفر کنند، از این تخفیف‌ها
استفاده‌ کنند. (11/2)
1542- در روزنامه درج شده که «ایران یکی از 5 مرکز خرید بزرگ دنیا؛ پروژه‌ای علیه فخرفروشی شیخ‌نشینان» به نظر شما آیا لازم است ما چنین چیزی داشته باشیم؟ ما این همه مشکلات اقتصادی داریم حتی برخی مکان‌ها بیمارستان و مدرسه درست و حسابی ندارند. نیازی به این پروژه‌ها داریم؟ (11/2)
1912- ترن‌های زیرزمینی - مترو- به محل انبوه دستفروشان تبدیل شده و به علت ازدحام بیش از حد برای مسافران مزاحمت ایجاد می‌کنند که جا دارد مسئولان مترو برای رفع مشکل چاره‌ای اساسی بیندیشند. (14/2)۱۵۴۶- چرا فروش لباس زیر زنان در برخی فروشگاه‌ها توسط فروشندگان مرد انجام می‌شود. بهتر نیست از وجود خانم‌های بیکار برای این کار استفاده شود؟ (۱۲/۲)
۲۳۱۱- نصب دزدگیر بر روی خودروها باعث شده که صدای ناهنجاری مازاد بر صدای بوق خودروها تولید شود. مردم به دلیل سرقت‌هایی که انجام می‌شود و ترس از این که مبادا خودرو آنها مورد سرقت قرار گیرد از این دستگاه استفاده می‌کنند. حساسیت برخی دزدگیرها به قدری بالاست که به محض اینکه گربه‌ای بر روی خودرو می‌رود یا موتورسیکلت از کنار آنها عبور می‌کند، صدای دزدگیر به صدا در می‌آید و موجب آلودگی صوتی و خرد شدن اعصاب مردم می‌شود. تحمل سر و صدای سمساری‌ها و فروشندگان میوه کم بود، باید صدای دزدگیر خودروها را هم تحمل کنیم! (۱۲/۲)
۱۹۱۷- راه‌اندازی خط آهن گرگان ـ مشهد آرزوی دیرینه مردم استان‌های مازندران و گلستان است. چرا مسئولان وزارت راه و شهرسازی به این موضوع به طور جدی رسیدگی نمی‌کنند و پاسخگو نیستند؟ (۱۲/۲)
۱۹۱۴- درخواست از شرکت آب و فاضلاب؛ به دلیل پرداخت نشدن به موقع سهم آب برخی ساکنان خانه‌ای در خیابان سیرجان، خیابان شهید عسگری، کوچه رازی شرقی، از مسئولان شرکت آب و فاضلاب منطقه‌ای سلیمانیه تقاضای نصب کنتور آب به طور مجزا داریم، خواهشمند است شرایط واگذاری کنتورهای حجمی آب برای متقاضیان اطلاع‌رسانی شود. (۱۲/۲)
۱۸۱۹- نرخ گذاری‌ها عادلانه نیست؛ در بزرگ‌ترین مرکز خرید و فروش خودرو در عبدل آباد تهران که مراجعه کنندگان فراوانی دارد کارشناسان فنی این مرکز خودروها را با قیمت‌های بالایی نرخ گذاری می‌کنند که بیشتر به نفع فروشندگان است تا خریداران! (۱۴/۲)
۱۵۲۵- برخی از منشی‌های مطب‌های خصوصی از ساعت کار و حقوق دریافتی‌شان ناراضی‌اند. اغلب آنان علیرغم سوابق کاری، بیمه نیستند و حقوق و مزایای‌شان بسیار پایین و ساعات کارشان زیاد است. پرداخت حقوق منشی‌های مطب‌های خصوصی بستگی به انصاف پزشکان دارد. شاید چاپ این‌گونه مطالب از لحاظ قانونی پیگیری نشود، اما مطالعه آنها برای برخی‌ها خالی از لطف نیست! (۱۴/۲)
۱۱۳۲- اجحاف پایتخت نشینان! در مرکز کامپیوتر پایتخت واقع در تقاطع خیابان ولی عصر(عج)ـ میرداماد، روبه‌روی ساختمان اسکان، هیچ نظارتی بر کار فروشندگان کامپیوتر انجام نمی‌شود و آنها قیمت‌ها را به دلخواه به مشتریان اعلام می‌کنند. امیدواریم انعکاس این مطلب موجب شود تا مسئولان با رسیدگی، از اجحاف به مردم جلوگیری کنند. (۱۴/۲)
۱۰۱۵- پارکبان‌های زورگو! در بسیاری از خیابان‌های شهرستان گرگان پارکبان‌ها همچنان فعالیت دارند و زورگویی می‌کنند. مگر قرار نبود تمامی پارکبان‌ها از سراسر شهرها جمع‌آوری شوند؟ (۱۴/۲)
۰۹۱۷- برخی از ساکنان مجتمع‌های مسکونی در پرداخت قبض‌های مصرفی آب، برق و گاز سهل انگاری می‌کنند و این مسئله برای عده‌ای که مقررات آپارتمان نشینی را رعایت می‌کنند، مشکل ساز شده است. پیشنهاد می‌شود شرکت‌های آب، برق و گاز با متقاضیانی که می‌خواهند کنتورهای غیرمشترک داشته باشند، همکاری کنند و با قیمت مناسب و به طور اقساط در اختیار آنان بگذارند تا این افراد از شر همسایگان بدحساب راحت شوند.(۱۴/۲)
۱۳۴۶- شهردار سابق خیابان ۱۷شهریور تهران را از میدان امام حسین(ع) تا میدان شهدا به پیاده راه تبدیل کرد، پس از مدتها اعضای شورای شهر قبلی دستور بازگشایی آن را صادر کردند اما با گذشت زمان و عبور خودروها سنگفرش‌ها شکستند و برخی قسمت‌ها ناهموار و برای خودروها و سرنشینان مشکل ساز شده است. از شهرداری منطقه تقاضای ترمیم یا آسفالت محل یادشده را داریم. (۱۴/۲)

سازمان بازنشستگی کشوری در مشهد مدت نه ساله است حق مدیریت من را که چهار سال در یک بخش دور افتاده خراسان رضوی مدیر کشاورزی بودم نمی دهد.
نه ساله دارم میدوم. هر ماه یک ایراد
می گیرد.
. . . 0915
وعده‌های دولت امید به ناامیدی
مبدل شد.
آفتاب یزد: اینکه بعضی از وعده‌ها عملی نشده با شما هم نظر می‌باشیم ولی بسیاری از وعده‌ها بنا به دلایلی از جمله اینکه در حدود اختیارات دولت نمی‌باشد عملی نمی‌شود و اما انتظار این بود در زمان انتخابات شعار داده نمی‌شد.
...0915

دقت کنید روزنامه کیهان که اسم رهبر کره شمالی را با چه ذوقی تیتر می‌کرد این روزها سکوت کرده است.
...0917
اگر به یک زن آموزش دهیم به یک نسل و یک جامعه آموزش داده‌ایم.
...0912
شما که در روزنامه‌تون می‌نویسید چرا قیمت گندم را از کشاورزان دولت ارزان می‌خرد خب اگه گران بخرد ما هم باید نون را گران بخریم. با این همه انتقاد باز هم عاشق همه شمام
یا حق.
آفتاب یزد: وظیفه دولت این است تا موانع تولید محصولات کشاورزی را بردارد و محصول ارزان‌قیمت تولید شود ولی زمانی که دولت برنامه‌ای در این خصوص ندارد بهتر است گندم را به قیمت بالاتر از کشاورز خریداری کند و با در نظر گرفتن سوبسید، نان ارزان به دست مردم برسد.
...0937
جریان این جسد که این همه سر و صدا دارد از چه قراره؟ آیا این یک فیلم و بازی نیست؟
...0935
اگر دولت بتواند! جریان داخلی را به سمت عدالت و تحقق قانون سوق بدهد مردم شاد و امیدوار می‌شوند.
...0935
سلام از نگاه من سریال پایتخت هیچ گونه ایرادی ندارد .
...0990
بهتر است‌ در شرایط ‌انتخاب ‌یا احراز شرایط ‌برای‌ گزینش ‌وکیل‌ و وزیر و رئیس‌ و شهردار و دهدار، داشتن ‌نوار قلب‌ و تضمین‌ سلامت‌ قلب‌ و جگر هم ‌لحاظ‌ شود.
...0919
رسول مکرم اسلام(ص) می‌فرمایند: هر وقت بهار را دیدید، قیامت را بسیار یاد کنید.
...0938
گرانی و تورم سال 97 نتیجه چیست؟ کدام قشر بیشترین آسیب را متحمل می‌شود؟ قطعا یکی از اقشار آسیب‌پذیر فرهنگیان بازنشسته 88 هستند. ده درصد اضافه حقوق ما، صد و شصت هزار تومان می‌شود، ده درصد اضافه حقوق کسی که 25میلیون تومان حقوق می‌گیرد، می‌شود 5/2 میلیون تومان! یعنی فقط اضافه حقوق امسال نجومی‌بگیران از کل حقوق ما هم بیشتر است! هر دو قشر هم با لیسانس! میان ماه من تا ماه گردون تفاوت از زمین تا آسمان است.
...0915
عمل به قانون ممنوعیت به‌کارگیری افراد بازنشسته در هر نهاد و ارگان دولتی و غیردولتی، احترام به تصمیم قوه مقننه و نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی است که از جمله به آثار آن می‌توان به انسجام و نظم بخشیدن به قوانین کار و از همه مهم‌تر فراهم کردن فرصت‌های شغلی برای نسل‌های جدید و جوانان در شرف کار و خدمت
اشاره کرد.
...0938
باسلام‌ برای‌ رسیدن ‌به ‌‌آرمان‌های‌ بزرگمان ‌باید خیلی‌ بیشتر به ‌آموزش‌ و پرورش ‌اهمیت‌ دهیم.
...0914


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام