کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
یکشنبه, 28 شهریور 1400   Sunday 19 September 2021
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 27 فروردین 1397

صفحه خبر: روی خط آفتاب

1742- دلار چند روز گران شد قیمت داروها را همه بالا بردند. داروهایی که در انبارها چند ماه است گران کردند. دولت که اینجوری پول از مردم درمی‌آورد اما مردم
چه کار کنند برای خرید داروهای گران شده چه کار کنند؟ مردم
خسته شده‌اند. (22/1)
1810- امیدواریم شهردار آینده پایتخت در تغییر نام خیابان‌ها به نام اسامی مبارک شهدای مدافع حرم اقدام کند. (22/1)
2101- از ایلام تماس می‌گیرم. 8 سال ریاست جمهوری احمدی‌نژاد تمام شد دوران آقای روحانی هم درحال گذر است. اما زمانی آقای نوبخت سخنرانی داشت چند نفر می‌خواستند مانع شوند من با آنها درگیر شدم که مزاحم ایشان نشوند اما بارها به آقای نوبخت پیام دادم تقاضای دیدار داشتم توجه نکردند. (22/1)
1655- با تاسف از این مربیان فوتبال داخلی که می‌گویند نتایج تیم ملی به ما هیچ ربطی ندارد. آقایان مربی! شما با آقای کی‌روش بد هستید با تیم ملی هم بد هستید؟ واقعا این رفتارهای شما درست نیست. خودتان می‌دانید بعضی از مربیان وطنی دانش آقای کی‌روش را ندارند. (22/1)
1701- از رشت تماس می‌گیرم. مدتی از شبکه تلویزیونی آی‌فیلم مسابقاتی با نام سیصد ثانیه و نما به نما پخش می‌شود که تبلیغات وسیعی هم دارد و بابت هر تلفنی هم که به مسابقه می‌شود 5 هزار تومان از هر فرد کم می‌کنند که در طول روز مبلغ بسیار زیادی می‌شود. فکر کنم حدود 500 هزار تلفن به آنجا بشود. این چگونه قرعه‌کشی است؟ (22/1)
1350- تلویزیون اعلام کرد 144 ماشین غیرقانونی وارد شده است. تحقیق کنند اسم این افراد را بگویند. علنی بگویند. لابد یک آقازاده هم در میان اسامی این افراد واردکننده است. (22/1)
1238- در دوره قبل که آقای قالیباف در شهرداری بود بعضی‌ها به یک خانم نماینده شورا فشار آوردند که یک رای به آقای قالیباف بدهند تا انتخاب شود، اما کسی اعتراضی به آن نکرد. (22/1)
1237- از ساری تماس می‌گیرم. مسئول پخش دلار بانک مرکزی است. عرضه و تقاضا تعیین کننده قیمت واقعی است. آقای جهانگیری در این میان نقشی ندارد. (22/1)
1026- از رشت تماس می‌گیرم. داروخانه برای هر نسخه 5 هزار تومان برای تعرفه می‌گیرد خواستم بگویم درطول سال چند بار افزایش قیمت دارند؟ و سود بالایی هم می‌گیرند این 5 هزار تومان برای چیست؟ (22/1)
1014- زمانی بود پول کشور من حداقل 50 درصد ارزش بالاتری از پول کشورهای دیگر داشت ولی الان پول کشور من به چنان وضعیتی کشیده شده که حتی پول کشورهای درحال جنگ هم ارزش بیشتری دارند مثل افغانستان. این جای تاسف است. چه قدر طول می‌کشد تا بتوانیم به همان دوران بازگردیم؟(22/1)
1040- آقای محسن رفیق دوست فرمودند به زودی با آقای احمدی‌نژاد برخورد خواهدشد. آقای رفیق‌دوست ایشان قریب به سه ماه است با حرف‌هایی اذهان عمومی را به بازی گرفته است. (23/1)
1159- ما به هر شعبه مرکز مخابرات برای خرید کارت تلفن عمومی 5هزار تومانی مراجعه می‌کنیم ندارند، اما دکه‌ها دارند به قیمت 8 هزار تومان. این چه وضعی است؟ در ضمن به آقای انصاری‌راد که گفتند اگر استعفا تحت فشار بوده باشد. بگویید، درست حرف بزنید نیم پهلو حرف نزنید. (23/1)

1027- من زندانی زندان مرکزی شهرستان خوی 65 ساله به نام رشید.... می‌باشم. تقاضا دارم از ریاست محترم قوه قضائیه و دادستان محترم رسیدگی به پرونده من کنند. (21/1)
آفتاب یزد: شما می‌توانید به دفتر رئیس زندان یا قاضی زندان مراجعه و درخواست خود را ارائه نمایید، ضمن اینکه نام پیام‌دهنده در روزنامه محفوظ است. (21/1)
0823- حسین‌الله کرم می‌گوید یک فرد نظامی برای ریاست جمهوری نیاز داریم. ظاهرا ایشان دگرگونی اوضاع بین‌المللی یا حتی مشکلات داخلی را فراموش کردند. مردمی که ایشان از آنها می‌گوید همان‌هایی هستند که نظرات خود را در انتخابات اعلام کردند. در ضمن کدام نظامی ؟ آقای قالیباف یا محسن رضایی؟ مردم نظرشان به اینها چه هست؟ (21/1)
1711- اتصال پیام کوتاه قدردانی از مطب دندانپزشکی به یادداشت «دندان طلا!»، برایم بسیار جالب بود، چون هم خانواده بودند. تیزهوشیتان قابل تحسین است. ممنون از لطف و بزرگواری تان. (26/1)
1416- نادیده گرفتن ایستگاه‌های مصوب؛ برخی رانندگان اتوبوس‌های شرکت واحد خط بلوار نیکنام ـ میدان هفتم تیر، صبح‌ها بین ساعت 6 تا 6:30 خارج از ایستگاه توقف و مسافر پیاده یا سوار می‌کنند. به‌عنوان نمونه 20 و 22 فروردین ساعت 6:30 از میدان کلانتری سوار اتوبوس به شماره... شدیم، خارج از ایستگاه نگه می‌داشت و در طول مسیر از تلفن همراه هم استفاده کرد. چرا شرکت واحد رانندگان را به خوبی توجیه نمی‌کنند تا مقررات را رعایت و فقط در ایستگاه‌های مصوب توقف کنند؟ (26/1)
1936- صف تکی نداریم! نانوایی سنگکی خیابان پیروزی، خیابان شکوفه، بالاتر از کوچه رازی غربی، جلو مغازه نانوایی نوشته: «صف تکی نداریم!». به دلیل اینکه نانوایی این محل بیشتر مواقع شلوغ است و برخی خانواده‌ها مشتریان نان با تعداد 5 به بالا هستند، افراد سالمند و ناتوان که قدرت و توانایی ایستادن در صف طولانی را ندارند، تکلیف‌شان چیست باید سلیقه صاحب مغازه را تحمل کنند؟ این در حالی است که در اکثر نانوایی‌ها صف تکی جدا است. لطفاً مسئولان ذی‌ربط به این موضوع رسیدگی کنند. (26/1)
2311- پارک‌ها را از وجود افراد ناباب پاکسازی کنند؛ این روزها عده‌ای از خانواده‌ها، کودکان خردسالشان را به پارک‌ها می‌برند، بجاست ماموران نیروی انتظامی با سرکشی از پارک‌های جنوب شهر تهران، افراد ناباب را از پارک‌ها پاکسازی و امنیت را برای خانواده و فرزندانشان برقرار کنند. (26/1)
1515- وقتی تلفنی با 1888 مرکز اطلاع‌رسانی و مرکز همگانی نظارت شهرداری تهران، برای رسیدگی به تخلف رانندگان شرکت واحد تماس می‌گیریم، تاخیر در رسیدگی به تخلف برخی رانندگان موجب می‌شود، به طور مداوم و چند روز متوالی شاهد تخلف‌های مکرر آنان باشیم. پیشنهاد می‌شود مسئولان رسیدگی به این گونه مسائل، در اسرع وقت به شکایات مردم رسیدگی کنند و پاسخگو باشند! (26/1)
0812- 16 سال یک عمر است. 16سال پیش به تعاونی مسکن مخابرات پول دادیم که خانه‌سازی کنند، اما هنوز هیچ خبری از آن نیست. (23/1)
0946- در مورد موسسات مالی عده‌ای خاص با ظاهری مشخص پول سپرده‌گذارانی را بردند. از دست دولت و ولی‌الله سیف چه برمی‌آمد. درحالی که پول‌های بادآورده و تبدیل آن به دلار توسط موسسات مالی بود که مدیران آن اتفاقا قرابتی هم با برخی افراد شاخص داشته و باعث کمبود دلار در بازار شده‌اند. (23/1)
0947- صحبت از ریاست جمهوری یک نظامی گمان نمی‌رود چندان کارساز باشد. تجربه این را نشان داده است. (23/1)
کفش های ایرانی که در تصویر مشاهده می کنید، ساخت مشهد مقدس است که در تهران بزرگراه بعثت، حوالی کوچه برگی (منطقه 16) تهران سر درآورده و هر جفت آن 15 هزار تومان است. از قدیم گفته اند هر چقدر پول بدهید همان قدر آش می خورید! این کفش های بی دوام مهمان یک ماه است! قابل توجه مسئولان گرامی!
کمبود پارکینگ در تهران به ویژه
کوچه های کم‌عرض باعث شده ساکنان برخی مناطق تهران پارک خودروها در مقابل خانه هایشان را تحمل کنند. به عنوان نمونه تصویری که ملاحظه می کنید، از خیابان سیرجان، تقاطع کوچه عسگری ـ رازی شرقی (منطقه 14)، گرفته شده است. به راستی پارک خودروها، مقابل
خانه ای که مودبانه بر روی درِ آن نوشته اند:
«لطفاً مقابل در پارک نکنید»، تکلیف صاحبخانه با رانندگان سهل‌انگار چیست؟ بگذریم از اینکه برخی ها اعصاب ندارند
و می نویسند: «توقف = با پنچری!»،
رعایت این گونه مسائل باز می گردد به شخصیت رانندگان!
درکه، یکی از مناطق قدیمی و خوش آب و هوای تهران است. ای کاش قدر چنین مکان هایی را با رعایت بهداشت فردی و عمومی طبیعت زیبای خدادادی را حفظ
کنیم.
متاسفانه برخی از اعضای هیئت‌مدیره و خادم مسجد امیرالمومنین واقع در خیابان شوش غربی، مقابل پارک هرندی که ادعا می کنند مسجد خصوصی است! از ورود موتورسیکلت بسیجیانی که به پایگاه بسیج مراجعه می کنند، خودداری کرده، اما ورود موتورسیکلت اعضای هیئت‌مدیره به مسجد آزاد است! در حالی که پیروی از قانون باید برای همه یکسان باشد. اما در این مسجد تبعیض آشکار وجود دارد و خادم مسجد هم که بدون پرداخت هیچ وجهی در این مسجد سکونت دارد، از قوانین هیئت‌مدیره پیروی می کند!
برخی رانندگان هر جا دلشان خواست خودروشان را پارک می کنند و تابلوهای راهنمایی و رانندگی و حقوق شهروندی را نادیده می گیرند. به عنوان نمونه راننده خودرو در خیابان شکوفه، دورِ میدان کلانتری (منطقه 14)، پارک کرده و شب تا صبح بدون هیچ استرس در خانه اش خوابیده است.
ماموران راهنمایی و رانندگی هم یا از این محور عبور نکرده اند یا این که نادیده گرفتن مقررات از سوی برخی رانندگان در نیمه های شب به بعد، مهم
نیست!


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام