کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
سه شنبه, 27 مهر 1400   Tuesday 19 October 2021
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 13 شهریور 1396

صفحه خبر: روی خط آفتاب

0851- لااقل شما به دستگاه‌هایی که بر بنگاههای کاریابی نظارت دارند تاکید کنید کسانی را که برای انجام کار به خانه‌ها می‌فرستند از نظر روحی و روانی مشکلی نداشته باشند. بنگاه کاریابی ... خانمی را برای نگهداری از بیمار ما شبانه به خانه ما فرستاده که خود دارای آسم شدید بوده که از شب تا صبح شاهد ناراحتی ایشان بودیم. (2/6)
1007- در هیچ یک از پارلمان‌های دنیا محدودیتی برای تصویربرداری خبرنگاران وجود ندارد اگر بخواهیم این محدودیت را اعمال نماییم بهتر است از مردم سالاری حرف نزنیم. (2/6)
آفتاب یزد: عده‌ای تلاش داشتند برای خبرنگاران محدودیت ایجاد کنند که روابط عمومی مجلس شورای اسلامی اجازه این کار را نداد.
1146- در روزنامه چهارشنبه اول شهریور صفحه اول نوشتید سی‌ام ذی‌القعده صفحه آخر نوشتید اول ذی‌الحجه و حتی ما را هم به اشتباه انداختید. (2/6)
آفتاب یزد: از حسن دقت و توجه شما سپاسگزاریم.
1247- قابل توجه مسئولان! اگر آمریکا دشمن است دشمنی‌اش مشخص است. اما روس‌ها نمی‌شود روی آنها حساب کرد. چیزی ندارند. ما نباید آنقدر به آنها اعتماد کنیم. (2/6)
1500- حضور آقای‌ها‌شمی در شورای شهر را خوشامد می‌گویم و از خداوند آرزوی سعادت و سلامت برای خانواده‌ها‌شمی و برای شادی روح آقای‌ها‌شمی صلوات می‌فرستم. (2/6)
1626- قابل توجه جناب آقای روحانی! یکی از قول‌های انتخاباتی شما افزایش حقوق بازنشستگان زیر یک میلیون و بالای یک میلیون بود. خیلی از بازنشستگان حقوق‌شان زیر یک میلیون است اما متاسفانه دولت به این قول خود عمل نکرد. این باعث می‌شود در انتخابات آینده کسی به قول کاندیداها اعتماد نکند! (2/6)
1311- آقای عیسی فرهادی فرماندار تهران و تمام افراد فرمانداری به بهانه امنیت مسئولان مانع ورود خبرنگاران شدند؟ به چه مجوزی ایشان می‌گوید خبرنگاران نیایند؟ چرا باید چنین فرمانی بدهد؟ فقط رسانه‌هایی که ایشان تمایل داشته باید بیایند؟ آقای روحانی رسیدگی کند. (2/6)
1036- آن بیرون دنیا به سرعت دارد پیش می‌رود غول‌های آسیایی مانند چین با پرکاری و سرعت خود اقتصاد دنیا را در دست می‌گیرند آن وقت به جای اینکه در اقتصاد آزاد از چین چیزی یاد بگیریم گاهی به روش‌هایی توجه می‌کنیم که کارساز نیستند. (2/6)
2230- در خبری خواندم زوج‌های تهرانی برای وام مسکن 17 میلیون اوراق بخرند. این چه حکایتی است؟ زوجی که بتواند 17 میلیون اوراق بخرد باید حتما 50 میلیون ذخیره سپرده بانکی داشته باشد. بعد هم باید توان پرداخت اقساط را داشته باشد. مگر چند درصد از زوج‌ها چنین توانایی‌ای دارند؟ چه طور برخی افراد در اتاق‌های دربسته به دور از مشکلات اجتماع تصمیمات عجیب و غریب می‌گیرند؟ (2/6)
2231- رئیس سازمان هواپیمایی در گفتگو با روزنامه ایران گفتند 10 شرکت هواپیمایی در آستانه لغو مجوز فعالیت هستند. عجب خبری! چگونه اینها لغو مجوز می‌شوند. فردا بسیاری بیکار و معترض می‌شوند. (2/6)
1338- قابل توجه آقای رحمانی فضلی وزیر کشور! آقای عیسی فرهادی فرماندار محترم تهران روز تحلیف اعضای شورای شهر خیلی با خبرنگاران رسانه‌ها بد رفتار کرد، اما برای برخی خبرنگاران موردنظر خود کارت خبرنگاری صادر کرد. اینها چیزهایی است که مردم می‌بینند و باعث نارضایتی‌های آنان می‌شود. آقای فرهادی رفتار خوبی ندارد. آقای وزیر کشور باید به این گونه رفتارهای ایشان توجه کند. (3/6)
مسئولان کشور در راستای تقویت اقتصاد مقاومتی و نجات کشور از اقتصاد نفتی وتک محصولی وتقویت بخش کشاورزی و صنعتی روی تقویت صنعت گردشگری و توریسم هم سرمایه‌گذاری کنند و بخش خصوصی را یاری و قوی کنند و قوانین دست و پاگیر را حذف کنند.
...0912
احتمالامسئول اصلی جریان پلاسکو کسبه آنجایند، رعایت کمترین اصول ایمنی را نکرده‌اند. تمام راه پله‌ها پر از کالا به‌ویژه پارچه وغیره بوده. از بیمه کردن تمام مغازه و کالاها به مبلغ 500 میلیون تومان با 700 هزار تومان در سال خودداری کرده‌اند.
...0935
باتوجه به این که دولت قبل و شهردار قبلی تهران سنگ‌های بزرگی جلو پای بعدی‌ها از قبیل استخدام‌ها و قرارداد‌ها چیدند مجلس باید با قانون این اقدامات را باطل و برای آینده نیز راه‌حلی ایجاد کند.
...0935
کسانیکه باگوشه و کنایه در مورد دولت دوازدهم اظهارنظر می‌کنند و مطلب می‌نویسند لحظه‌ای به این فکر کنند که اگر نتیجه انتخابات اردیبهشت چیز دیگری بود چگونه اظهارنظر می‌کردند و چه می‌نوشتند.
...0912
با تبریک به تیم ملی فوتبال ایران که حتی 10 نفره هم در کره گل نخورد متاسفانه در این سال‌ها در برخی زمینه‌ها بسیار از کره‌جنوبی عقب افتادیم حداقل در فوتبال با آنها مساوی کردیم.
...0910
با عرض سلام و درود فراوان و خداقوت. حجاب وعفاف حافظ دین و ایمان و پوشش دهنده عیوب خود عمل کنندگان به آن بوده و از طرفی دیگر صبرواستقامت و پای‌بندی به این دستور واجب الهی سبب شکوفاشدن و تجلی تدریجی نور هدایت دینی و ایمان خواهد شد.
...0938
سلام. جناب وزیربهداشت آقای هاشمی این همه از طرح تحول سلامت تعریف و تمجید می‌کنی، برای کشیدن یه دندان پوسیده 50هزارتومان باید هزینه کنی.برای پرکردن یه دندان 400 هزارتومن، حقوق تقریبا 10روز رو باید بدهیم.
...0919
من دکتر حسن عباسی رو توتلویزیون دیدم فقط چند بار و اگه عکسش توروزنامه نبود نمی‌دونستم کیه. ولی کسی روندیدم که مثل این آقا حرف‌های علمی و مستدل بزنه واقعا اقتصاددان و سیاستمدار قابلیه.اصلا هم دنبال ریاست و پست و
مقام نیست و چرا در تلویزیون کم
دیده میشه برام سواله؟ شما خیلی بی‌انصافید و مغرضانه درباره‌اش نوشتید. من که سخنرانیشو ندیدم ولی معلومه دست رونقطه حساسی گذاشته که برای چارکلمه حرف سطحی (به قول شما) درباره باب اسفنجی یک صفحه روبه تخریب ایشون اختصاص دادین.
آفتاب یزد: آنچه را ما گزارش کردیم
نقد بود و تذکر به کسانی که نمی‌خواهند جامعه را ببینند و عصبانیت برخی طرفداران ایشان را هم در ک می‌کنیم. ضمنا شاید در برخی رشته‌های دانشگاهی سوادی داشته باشند ولی سخنرانی کردن و همه چیز را سیاه نشان دادن نشانه معلومات و سواد نمی‌باشد. لذا توهین به ایشان و هر کس دیگر را نمی‌پذیریم.
...0919
جای تاسف است در حالیکه پاکستان آمادگی لوله کشی گاز را نداشته دولت قبل با هزینه مردم تا مرز این کشور لوله گذاری کرده که سال‌هاست خاک می‌خورد. این خسران و حیف و میل بیت‌المال نیست؟
...0912
ژاپن سال‌ها پیش گفته بالن‌هایی می‌توانم درست کنم و آنها را پر از گازهایی کنم که جذب دوحفره به وجود آمد در‌‌ لایه ازون بشوند ولی بعضی از کشورها از روی حسادت پیشرفت ژاپن اجازه این کار را به او نمی‌دهند.
...0935
سلام. شما چرا از ظرفیت سیدهادی خامنه‌ای در صفحه اول روزنامه استفاده نمی‌کنید. یک بار در صفحه اول روزنامه‌های اصولگرا را جمع کردید و واژه تقریبا هیچ را آوردید که مثل بمب ترکید چرا تکرار نمی‌کنید شما دوست دارید فقط کتک بخورید.
احمد عسگری: با سلام خدمت شما دوستان عزیز؛ احتراما اگر امکان چاپ مطالب باشد، می‌خواستم عرض کنم که در سال ۹۴ به پروژه آبهای سطحی کالا به صورت نقدی فروختم ولی تا به امروز نتوانسته‌ام وجه آن را دریافت کنم. هر وقت مراجعه می‌کنیم، می‌گویند شهرداری پول نداده. همین امر موجب وارد آمدن خسارت زیادی به افرادی شده که با این پروژه کار کرده‌اند. آدرس پروژه میدان حر
من خودم یزدی هستم و خجالت می‌کشم از اینکه چنین روزنامه مزخرفی در شهر من چاپ میشه. آخه شما چی از سیاست می‌دونید که اظهارنظر
می‌کنید.
آفتاب یزد: از آنجایی که ما در یزد بزرگ شده‌ایم ادبیات یزدی اصیل این نیست.
عباس: یک بار روزنامه آفتاب یزد حدود یک‌سال قبل فکر کنم در صفحه اول خود همان کاری را کرد که روزنامه کیهان انجام می‌داد یعنی چند روزنامه اصولگرا را چاپ کرد و واژه «تقریبا هیچ» که به صورت تکراری در آن روزنامه‌ها (کیهان و غیره) چاپ شده بود را نشان داد، تاثیری که این کار داشت به‌قدری زیاد بود که همه را دچار شوک
کرده بود.
1953- این همه پناهنده افغانی در کشور هستند. حتی رستوران‌های بین‌راهی هم از کارگر افغانی استفاده می‌کنند آن وقت این همه کارگر بیکار در کشور داریم. همین دولت افغانستان رود‌ها‌مون را خشک کرد چرا باید آن قدر به آنها محبت کنیم؟ (1/6)
2138- جناب آقای مظفری! من می‌خواهم از شما سوال کنم این آقای منصوریان مربی استقلال با چه رویی برای بازی بعدی می‌خواهد باشد؟ کسی که علیه او شعار می‌دادند «..... رها کن» ممکن است تیم را به خاک سیاه بنشاند. چرا کسی به فکر استقلال نیست؟ (1/6)
2135- با تبریک روز پزشک برای تمام پزشکان. من به عنوان یک استقلالی از تماشاگران خواهش می‌کنم بازی بعدی به استادیوم نروند استادیوم خالی شود بلکه آقای منصوریان استعفا بدهد. پشت این آقا کیست؟ (1/6)
آفتاب یزد: باید به مربی کمک کرد تا موفق شود. آقای منصوریان یکی از مربیان خوب کشور است. حتما دلیلی برای این باخت‌ها وجود دارد.
2205- آقای احمد توکلی رئیس هیئت‌مدیره دیده‌بان شفافیت و عدالت، نامه‌ای به رئیس‌جمهور نوشته‌ که به خاطر شفافیت، دارایی خود را اعلام کنند. کاش این صحبت‌ها را در دولت نهم و دهم می‌دادند که ماشین از رده خارج شده را چگونه با رانت فروختند. خانه کلنگی رئیس دولت نهم و دهم به برج تبدیل شد. آقای توکلی چرا صدایشان آن موقع درنیامد؟ (1/6)
1907- نمی‌دانم مرکزی هست که نظر مردم را پس از رای‌گیری ثبت کند یا خیر؟ بابت رای به آقای روحانی و هم نمایندگان. مثلا لیست امید مجلس به آقای بیطرف رای ندادند اما به آقای جهرمی، افضلی و.. . رای دادند. وزیر زن هم که می‌گویند می‌خواستم، نشد. پس چرا می‌گویند برای انتخاب افراد آزاد بودم و تحت فشار گروهها و جناح‌ها نبودم. چرا این حرف را می‌زنید؟ (1/6)
2231- آقای رئیس‌جمهور امروز در هیئت دولت گفتند مطالبات مردم در صدر کارهای وزرا باشد. خواستم سوال کنم بازنشسته‌ای با مدرک لیسانس که 30 سال هم خدمت کرده و حقوق او زیر دو میلیون است جزو مردم هست یا خیر؟ اگر نیست در سخنرانی‌شان بگویند که ما از شهرستان نیاییم جلوی مجلس. قانونی که درباره بازنشستگان فرهنگی قدیمی چند سال است تصویب شده اجرایی نشده و فرهنگیان زیر خط فقر زندگی می‌کنند. (1/6)
2254- در مورد اعتراض جامعه پزشکی به لغو انتخابات الکترونیکی خواستم بگویم این حرکت عمدا یا عامدا از سوی برخی اصولگرایان پزشک بوده تا نشان دهند انتخابات الکترونیکی در یک مجموعه چقدر بی‌فایده است. به نظرم اصولگرایان مخالف این طرح تمایلی به به‌روز شدن و تغییر در سیستم انتخاباتی ندارند. (1/6)
2256- دکتر ولایتی رئیس هیئت امنا و موسس دانشگاه آزاد در مراسم معرفی رئیس جدید دانشگاه آزاد گفتند هیچ واحدی در دانشگاه آزاد تعطیل نمی‌شود. این به نظر تصمیم خیلی خوبی هست اما آیا می‌دانند این میزان شهریه‌ها و نرخ واحدهای درسی و اوضاع ملت باعث می‌شود هر روز از دانشجویان دانشگاه آزاد کاسته و به تعداد متقاضیان کنکور اضافه ‌شود. سعی کنند حداقل امتیازاتی برای دانشگاه آزاد برقرار کنند. (1/6)
2320- خبر پلمب سالن و لغو کنسرت آواز پارسی ناظریان در قوچان را شنیدیم. ظاهرا برخی آقایان اصولگرا فرق موسیقی پاپ و ملی را نمی‌دانند. چرا مانع برگزاری کنسرت سنتی و اصیل ایرانی شدند؟ (1/6)
آفتاب یزد: ظاهرا لغو کنسرت به دلیل عدم ایمنی مکان برگزاری بوده است.
0958- وزیر انرژی روسیه مدعی شده که با ایران قرارداد نفت در مقابل غذا امضا نموده. روسیه خود واردکننده غذاست. این چه‌قراردادی است؟ چرا سالی 45میلیارد دلار جنس بنجل روسی باید وارد نماییم؟ (2/6)


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام