کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
جمعه, 15 فروردین 1399   Friday 3 April 2020
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 27 تیر 1395

صفحه خبر: اقتصادی

آفتاب یزد- مریم مظفری: مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد در نشست خبری به مناسبت هفته مدیریت مصرف برق (26 لغایت 31 تیرماه)در جمع خبرنگاران گفت: با تکیه بر بینش و فرهنگ اصیل یزدی‌ها ، از پیک بار امسال با اطمینان عبور خواهیم کرد. محمدرضا صحتی با اشاره به سهم 44.6 درصدی صنایع در پیک بار سال جاری عنوان کرد: 261 واحدصنعتی استان در طرح تعمیرات و تعطیلات مشارکت داشتند که بر اساس آن 22 میلیارد ریال پاداش دریافت کرده اند. وی اظهار داشت:حدود 5 میلیارد ریال پاداش به 69 واحد صنعتی همکار در طرح ذخیره عملیاتی در سال 94 پرداخت شده است.
صحتی سهم 13 درصدی مشترکین کشاورزی و 22 درصدی مشترکین خانگی در پیک بار سال جاری را مورد اشاره قرار داد و خاطرنشان کرد: استان یزد با فرهنگ سازی 15 هزار دانش آموز یزدی و جلب مشارکت 380 مشترک کشاورزی به عنوان یک الگوی کشوری در فرهنگ سازی مدیریت مصرف مطرح خواهد بود. مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد به رقم 976 هزار مگاوات بر ساعت فروش انرژی در سال گذشته اشاره کرد و افزود: پیش بینی می شود این رقم از یک میلیون و سی و یک هزار مگاوات بر ساعت فراتر رود. صحتی کل مشترکین سال گذشته را 611 هزار و 286 مشترک بیان کرد و اظهار داشت: پیش بینی می‌شود امسال این رقم از 646 هزار مشترک گذر کند. وی افزود : پیش بینی‌ها نشان می دهد فروش انرژی استان یزد در بخش تجاری از 227 هزار و 174 مگاوات ساعت سال قبل به بیش از 244 هزار مگاوات ساعت در سال‌جاری برسد. وی به اقدامات کاهش پیک بار در حوزه کاهش تلفات و مدیریت مصرف اشاره کرد و یادآور شد: در هدف امسال اقدامات کاهش پیک به میزان 94 مگاوات در دستورکار قرار گرفته و این درحالی است که سال گذشته این میزان 55 مگاوات بوده است.وی افزود: اقدامات کاهش پیک امسال در حوزه فشار متوسط شامل 758مگاوات در بخش مدیریت مصرف و چهار مگاوات در بخش کاهش تلفات انرژی استوی گفت: در برنامه‌های حوزه فشارضعیف ، این اقدامات شامل 11.2 مگاوات در بخش کاهش تلفات و 3 مگاوات در بخش مدیریت مصرف خواهد بود.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام