کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
جمعه, 15 فروردین 1399   Friday 3 April 2020
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 27 تیر 1395

صفحه خبر: سیاسی

دادستان تهران طی نشستی با قضات دادسرای کارکنان دولت و فرهنگ و رسانه به طرح دیدگاه‌های خود در مورد پرونده‌های مطروحه در این دو ناحیه از دادسرا و مشکلات موجود پرداخت. دکتر عباس جعفری دولت‌آبادی با اشاره به حمایت قانون مطبوعات از انتقاد سازنده نسبت به مسئولان، اظهار کرد: نقد مسئولان و حاکمیت آری اما نفی نظام اسلامی، مقابله با آن،
توهین و تخریب مسئولان و افترا به دستگاه‌های دولتی و مسئولان توسط مطبوعات، جرم است. وی تاکید کرد: طبق قانون مطبوعات، نشریات جز در موارد اخلال به مبانی و احکام اسلام، در حقوق عمومی و خصوصی آزادند و حق دارند انتقادات سازنده را با رعایت موازین اسلامی و مصالح جامعه منتشر کنند. دادستان تهران در خصوص گزارش‌های تحقیق و تفحص مجلس شورای اسلامی پیشنهاد کرد پس از ارجاع این‌گونه گزارش‌ها به شعب بازپرسی دادسرا، باید با جلب همکاری مجلس شورای اسلامی مستندات اخذ و در رسیدگی به این‌گونه گزارش‌ها تسریع لازم صورت گیرد. وی نمونه موفق در این زمینه را رسیدگی به گزارش تحقیق و تفحص مجلس شورای اسلامی در مورد سازمان تامین اجتماعی اعلام کرد و گفت: پرونده مرتبط با سازمان تامین اجتماعی دولت سابق با رفع نقص، به زودی جهت رسیدگی به دادگاه اعاده خواهد شد.
به گزارش ایلنا، دادستان تهران اظهار امیدواری کرد محاکم در مورد پرونده‌های مهم از ایراد نقص‌هایی که پرونده را دچار اطاله دادرسی می‌کند. اجتناب کنند.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام