کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
دوشنبه, 23 فروردین 1400   Monday 12 April 2021
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 28 آبان 1394

صفحه خبر: حوادث

مردی که با ایجاد صفحه در شبکه اجتماعی تانگو، خود را زن صیغه‌ای معرفی کرده و با مردهایی که از نظر مالی مناسب بودند دوست شده و پس از اغفال، از آنان اخاذی می‌کرد در عملیات کارشناسان پلیس فتای کرمانشاه شناسایی و دستگیر شد. به گزارش فارس ، سرهنگ علی شفیعی،
رئیس پلیس فتای استان کرمانشاه گفت: شخصی
با در دست داشتن مرجوعه قضایی به این پلیس مراجعه کرده و از مزاحمت و اخاذی اینترنتی شکایت داشت، لذا بررسی پرونده به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان این پلیس قرار گرفت. این مقام انتظامی‌بیان داشت: در تحقیقات اولیه شاکی اظهار داشت که از طریق شبکه اجتماعی تانگو با فردی با عکس و نام دختر که حاضر به انجام ازدواج موقت بوده آشنا شده و پس از مدتی مجرم اعتماد وی را جلب کرده و در پی آن، تعدادی عکس و اطلاعات خصوصی بین آنان رد و بدل شده است. رئیس پلیس فتای استان کرمانشاه به ادامه اظهارات شاکی پرداخت و گفت: شاکی در توضیحات خود عنوان کرد که فرد مجرم از او خواسته که مبلغی پول را به حسابش واریز کند در غیر این صورت تصاویرش را در اینترنت منتشر خواهد کرد؛ شاکی هم در ابتدا مبلغ را پرداخت کرده، اما چون مجرم مبالغ بیشتری را تقاضا کرد به همین دلیل با طرح شکایت به پلیس فتا مراجعه کرده تا از اخاذی‌های بیشتر جلوگیری شود. سرهنگ شفیعی اظهار داشت: پلیس با یکسری اقدامات سایبری شبانه روزی و بررسی صفحه متهم، مظنون را که پسری جوان با مدرک سیکل و شغل کارگری بود را در یکی از شهرستان‌های استان کرمانشاه شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی دستگیر کرده و تحت بازجویی قرار دادند. وی با اشاره به اینکه دیگر شاکیان نیز شناسایی و پرونده تکمیل شده به همراه متهم به دادسرا تحویل داده شد، گفت: متهم پس از دستگیری به بزه انتسابی اعتراف و اذعان داشت که خود را زن صیغه‌ای معرفی کرده و با مردهایی که از نظر مالی مناسب بودند در شبکه اجتماعی تانگو دوست و پس از اغفال از آنان اخاذی می‌کرد.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام