کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
دوشنبه, 23 فروردین 1400   Monday 12 April 2021
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 05 بهمن 1399

صفحه خبر: صفحه آخر

امیر حسین ذاکری ‪-‬ در خبری شنیدیم نماینده جمهوری‌خواه طرح استیضاح جو بایدن را به اتهام «اقدامات مفسدانه در اوکراین و سوء استفاده از قدرت برای اجازه دادن به فرزندش در گرفتن پول نقد از روسیه و چین» ارائه داد.
یعنی این نماینده جمهوریخواه خانم "مارجوری تیلور گرین" که از آن نسوان الرجال تندروست طرح استیضاح بایدن را یک روز پس از ورود وی به کاخ سفید مطرح کرد. در واقع نگذاشتند این بدبخت درست روی صندلی ریاست کاخ سفید بنشیند ضد حال‌ها به وی آغاز شد. البته
چه بسا این کارها از سر دلسوزی باشد. خصوصا که این بابا یعنی جو بایدن با تقلب رئیس جمهور شد! هنوز حتی برای شورای نخبگان ما هم صحت انتخابات مورد تایید نیست اما خب در کار سیاست خارجه و امور فرنگی‌ها دخالتی نمی‌کنیم هر چند ضد ترامپ تیتر زیاد رفتیم اما قصد دخالت در کار آنها را نداشتیم.
نکته دیگر اینکه این اتهام مفسدانه آقازاده بایدن در اوکراین چرا تکذیب نشد؟ اساسا چرا پشت سر برخی آقا زاده‌ها این همه حرفه؟ صد رحمت به ما "مفلس زادگان" که حرفی پشت سرمان نیست! قدر مسلم شاید این اتهامات باعث تخریب روحیه هواداران بایدن در همه جای دنیا هم بشود. حتی سرخورده بشوند که چرا یک آدمی با این چهره به ظاهر مهربان آقازاده‌اش باید
تو زرد از آب درآید؟ شاید هم بیچاره بایدن خبر ندارد و جناب هانتر بایدن بی‌اذن باباش کاری کرده؟ بالاخره امکان فساد مالی آقازاده‌ها بی‌اذن پدر وجود دارد.
قبلا هم گفتم چرا در آمریکا با آن همه
اهن و تلوپ یک شورایی جهت بررسی صلاحیت
کاندیدا‌ها ندارد که یک آدمی که آقا زاده‌اش در اوکراین و روسیه فساد مالی دارد تایید نشود؟ آه که چقدر موضوع فساد مالی هانتر بایدن در انتخابات مطرح شد کسی توجه نکرد و ادعا کردند: این اتهامات بیهوده است و پروژه تخریب رقیب را کلید زدند. حتی برخی ساده لوح شعار می‌دادند:"هر چی باشه بزار باشه فقط ترامپ دیگه نباشه"! لذا در انتخاب بین گزینه‌های بد و بدتر، بد را انتخاب کردند!
بحث گزینه بد و بدتر شد ما هم بارها بین انتخاب گزینه بد و بدتر همین کار را کردیم مثلا در انتخاب گزینه بدتر یعنی تخم‌مرغ شانه‌ای 52 هزار تومان گزینه بد تخم‌مرغ شانه‌ای 38 هزار تومان را انتخاب می‌کنیم!


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام