کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
سه شنبه, 24 فروردین 1400   Tuesday 13 April 2021
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 11 آذر 1399

صفحه خبر: سیاسی

1402- قرار بود حقوق بازنشستگان همسان‌سازی شود خب دستشان درد نکند. اما چرا کارمزد از حقوق ما کسر شده؟ (1/9)
1351- رفتار سخیف و دور از شان ترامپ صدای همه عقلای جهان و سیاستمداران را درآورده. وی یک فرد گستاخ، خودخواه و نژادپرست است. برای دیکتاتورهایی مثل او قبول شکست سخت است. (1/9)
1341- حضور پمپئو وزیر خارجه آمریکا در منطقه، آخرین دست و پازدن‌های آمریکایی‌هاست. اینها دنبال آشوب و هرج و مرج در منطقه هستند. (1/9)
1321- اصلا خیلی بهتر است آقای ظریف برای انتخابات 1400 شرکت نکند. اجازه بدهند کاندیداها فقط از اصولگرایان باشند! (1/9)
1221- به نظر من برای قضاوت زود است. شاید با روی کار آمدن بایدن بخشی از تحریم‌ها سریع رفع شود شاید هم زمان‌بر باشد. اما مایوس کردن
مردم به رفع تحریم‌ها کار درستی نیست. (1/9)
1137- آقای قالیباف با برخی انتقادات می‌خواهد تمام تقصیرات را گردن دولت بیندازد. (1/9)
1112- اینهایی که در رسانه‌های مجازی شایعه‌سازی می‌کنند که معتادان به کرونا مبتلا نمی‌شوند سودجویان فروشنده موادمخدر هستند. (1/9)
1051- دولت منفور آمریکا دست هر کشوری را در انتخابات آمریکا و تقلب در آن دخیل می‌داند. رئیس‌جمهور منفورآمریکا طاقت باخت ندارد. (1/9)
1012- امیدواریم حداقل با این 2 هفته تعطیلات، مقداری این بیماری کرونا مهار شود واقعا ما مردم هم دیگر خسته شدیم. بخش زیادی از درآمدهایمان را باید خرج مواد ضدعفونی‌کننده و بهداشتی بدهیم. (1/9)
0941- آیا انتقال بایدن به کاخ سفید درحال اتفاق افتادن است؟ مردم اخبار مربوط به انتخابات آمریکا را خیلی جدی دنبال می‌کنند. (1/9)
0910- دوباره وزیر خارجه آمریکا از اعمال تحریم‌های بیشتر علیه ایران خبر داد. واقعا چقدر تحریم؟ حتی تحریم‌ها با تمام فشارهایی که به مردم وارد کرد لوث و مسخره شده. غرض‌ورزی آمریکا تمامی ندارد؟ (1/9)
1414- تصویری که مشاهده می کنید یکی از خطوط مترو تهران است. کاملاً مشخص است که هیچگونه فاصله اجتماعی در روزهـــــای کرونایی رعایت نمی شود! بهتر نیست دولت بودجه لازم در اختیار شهرداری و شرکت بهره برداری مترو بگذارد تا هیچ بهانه ای برای کمبودها نباشد؟! علی از مسافران دائمی
مترو (1/9)
0107- نبود نظارت از سوی برخی ماموران سدمعبر شهرداران باعث سوءاستفاده برخی کاسبان شده است. به عنوان نمونه تصویری که مشاهده
می کنید مربوط به بالاتر از میدان حسن آباد تهران است. مغازه داران به جای این که اجناس شان را داخل مغازه قرار دهند، پیاده رو را جزو ملک شخصی شان می دانند و حقوق رهگذران را نادیده
می گیرند! اکبر از تهران (1/9)
1522- وصیت نامه شهید محمدرضا دباغ فردوسی در مترو: علی اکبر از تهران: جمعه بعدازظهر، سی ام آبان از خط چهار مترو شهید کلاهدوز، ارم سبز، استفاده کردم. بخشی از وصیت نامه شهید والامقام محمدرضا دباغ فردوسی توجهم را جلب کرد: «برادران اداری! بیشتر به کارهای روستاییان و محرومین جامعه رسیدگی کنید و از کم کاری و کاغذبازی ها پرهیز کنید که گناهی بزرگ است.» به راستی که باید این گونه وصیت نامه ها را انتشار دهند تا این که تلنگری به برخی مسئولان باشد! (1/9)
1848- چرا در فروشگاه‌های زنجیره‌ای روغن نباتی جامد ارزان قیمت توزیع نمی‌شود؟ چه سیاست‌هایی باعث شده مردم روغن نباتی را با قیمت های بسیار گران تهیه کنند؟(1/9)
1519- فرخی پور از تهران: علت کمبود و گرانی روغن سرخ کردنی چیست؟ امروزـ دوشنبه ـ سوم آذر برای خرید روغن سرخ کردنی به سوپرمارکت محل سکونت مان مراجعه کردم، با پاسخ منفی مواجه شدم. به فروشگاه ویوان میدان کلانتری(منطقه14) رفتم، نداشتند. به سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری رفتم به هر نفر دو روغن مایع سرخ کردنی کوچک می دادند. علت کمبود و گرانی روغن سرخ کردنی چیست. ناگفته نماند روغن جامد که هیج جا ندارند، اگر هم باشد با قیمت بسیار گران به فروش می رسد! امیدوارم مسئولان جواب قانع کننده ای برای این موضوع داشته
باشند. (3/9)
1423- داود رمضانیان از تهران: کدام قرنطینه آقای روحانی؟ قرنطینه قانونش این است: 1ـ واریز حقوق روزهای قرنطینه به حساب تمام مردم (نه عده ای محدود و خاص) 2ـ رایگان کردن تمام قبوض برای همه مردم 3ـ خدمات اینترنت رایگان با سرعت بالا به همه قشرهای جامعه 4ـ توزیع پَک غذایی و سبد غذایی کامل به درِ خانه ها
5ـ ضدعفونی تمام معابر سراسر کشور هر دوازده ساعت. قرنطینه ای که با
جریمه های آنچنان وحشتناک که فقط سود آن به حساب دولت می رود، آیا این گونه طرح‌ها، واقعاً مبارزه با کرونا یا بازی با روح و روان مردم و خالی کردن
جیب های خالی آنان است؟(3/9)
2111- علی اکبر از تهران: طرح جدید خانه نشینی چه ربطی به گرانی ها دارد؟ امروزـ دوشنبه ـ سوم آذر، همسرم برای خرید مایحتاج ضروری مجبور شد به فروشگاه های مرغ فروشی برود، قیمت مرغ کیلویی سی و پنج هزار تومان بود و قیمت یک بسته جگر مرغ که قبلاً پنج هزار تومان بود، به بسته ای ده هزار تومان رسیده است. قیمت حبوبات و میوه هم جای خود دارد. چرا مسئولان در برابر نارضایتی و انتقاد نسبت به گرانی ها که امان خانواده ها را بُریده و قدرت خرید ندارند، بی تفاوتند؟ آقای رئیس جمهوری! جناب عالی مسئولیت سنگینی در برابر مردم دارید و نباید اجازه دهید هر صنف و هر کارخانه دار و بنکداری به راحتی قیمت محصولات شان را افزایش دهند. از مدیرمسئول گرامی روزنامه آفتاب یزد که چنین مکانی برای درددل هموطنان اختصاص داده اند، قدردانی می کنم و امیدوارم گوش های شنوایی برای واگویه های مردم وجود داشته
باشد! (3/9)
2139- مَهدی دربندی از تهران: بیش از هشت ماه واحد صنفی ما به علت شیوع ویروس کرونا در خیابان شکوفه
(منطقه چهارده تهران)، تعطیل است.
در حالی که برخی همکاران به راحتی کار می کنند. تبعیض در بگیر و ببند قهوه خانه ها در خیابا ن پیروزی و خیابان هفده شهریور باعث شده همکارانی که بدون هیچ ترس و دلهره ای کاسبی
می کنند و هیچ ارگانی هم با آن ها برخورد نمی کند، موجب نارضایتی از این طرح تبعیضانه شده است. (3/9)
0915- سوم آذر، ساعت چهارده که اخبار سراسری را از تلویزیون می‌دیدم، خبرنگاران صدا و سیما در بیشتر شهرهای کشور ما درباره تعطیلی
مغازه ها به خاطر پیشگیری از کرونا گزارش تهیه و از تلویزیون پخش شد. کاسب ها با دولت همکاری کردند که جای قدردانی دارد. اما چرا این گونه
طرح ها شامل حال کارمندان و کارگران نشد؟! علی از تهران(3/9)
2350- موشک‌هایی که در افغانستان به چند منطقه از جمله سفارت ایران اصابت کرده از طرف کدام گروه شلیک
شده؟ (1/9)
2321- برخی آقایان اصولگرای تندرو باید بدانید که رفتارها و منش سیاسی شما و مدیریت شما هم دردی از ما دوا نکرد. (1/9)
2301- واقعا ناله‌ها و شیون‌های زن بندرعباسی و خیلی‌ها مثل او دردآور است. چرا باید عده‌ای محتاج یک آلونک کوچک باشند؟ (1/9)
2251- چرا برخی رسانه‌ها تعامل با دنیا را به باج دادن تعبیر می‌کنند؟ این رفتارها به ضرر کشور است. (1/9)
2231- لطفا به برخی از آقایانی که نفس‌شان از جای گرم بلند می‌شود بگویید شما از درد مردم خبر ندارید. من کاپشنی که پارسال 300 بود امسال مجبور شدم یک میلیون برای بچه‌ام بخرم. چند برابر باید هزینه بدهم؟ شما فقط شعار بدهید. (1/9)
2221- با روی کار آمدن جو بایدن در آمریکا یک فرصت خاص برای ما ایجاد می‌شودکه نیازمند دیپلماسی هوشمندانه است. کاری که آقای ظریف از عهده آن برمی‌آید. به شرطی که برخی مخالفین دولت مانع سر راه او نگذارند. (1/9)
2141- بحث و جدل‌های رئیس‌مجلس با رئیس دولت خیلی عجیب است. در این شرایط خاص دنبال کوبیدن یکدیگرند. درحالی که به هر کدام از اینها انتقادات زیادی وارد است. اما پس جریان وحدت و یکدلی چه شد؟ (1/9)
2121- ما چاره‌ای جز رعایت پروتکل‌ها نداریم. دارو یا واکسن کرونا که موجود نیست. کادر درمان هم خسته‌اند. امکانات محدود است چاره‌ای جز مراقبت‌های بهداشتی نداریم. (1/9)
2102- شهرداری که هشدار وقوع سیل داده آیا کانال‌ها و جوی‌های شهر را لایروبی کرده‌اند که موقع بارش‌های سنگین آب جوی‌ها به خیابان‌ها وارد نشود؟ (1/9)
2051- مسئولان به وضعیت روغن خوراکی رسیدگی کنند. روغن جامد که یافت نمی‌شود. مایع هم گرانتر شده است. گاهی حتی روغن مایع هم پیدا نکردیم. رسیدگی کنید. (1/9)
2031- آیا تردد درون استانی آزاد است؟ یعنی می‌توان از تهران به شهرهای استان رفت و آمد کرد؟ (1/9)
2017- متاسفانه بدترین قحطی تاریخ دارد در یمن اتفاق می‌افتد. سازمان‌های مردم نهاد جهانی هشدار می‌دهند اما متاسفانه جنگ در یمن هنوز ادامه دارد. (1/9)
2011- برخی معتقدند با رفتن ترامپ تغییر بزرگی در سیاست آمریکا رخ نمی‌دهد. دقیقا هم همین است. اما راه و روش رئیس‌جمهورهای آمریکا و ادبیات آنها و شخصیت آنها متفاوت است. (1/9)
1941- هر داروی گیاهی که در شبکه‌های خبری و فضای مجازی برای مقابله با کرونا تبلیغ می‌شود فورا با افزایش قیمت آن در مغازه‌ها مواجه می‌شویم. چرا آنقدر طمعکار شده‌ایم؟ (1/9)
1921- در مورد کاملا هریس بانویی که به عنوان معاون جو بایدن انتخاب شده گفته می‌شود زنی بسیار زیرک و باهوش است. دیپلماسی را خیلی خوب می‌فهمد. (1/9)
1912- چرا در مورد زمان مصونیت از ویروس کرونا که چه قدر طول می‌کشد آمارهای متناقض وجود دارد؟ (1/9)
1901- اتوبوس‌ها و مترو در روز اول اعمال محدودیت‌ها شدیدا شلوغ بوده. این که برای وضعیت فعلی خطرناک‌تر
است. (1/9)
1812- امیدواریم لااقل بعد از تعطیلات شاهد کاهش آمار مرگ و میر و مبتلایان باشیم. (1/9)
1802- مسئولان باشگاه استقلال چه فکری کردند؟ چرا پاداش این تیم را لغو کردند؟ آیا به خاطر باخت به تیم فولاد
بود؟ (1/9)
1750- برخی از این داروهای مکمل مثلا انرژی‌ها که در فضای مجازی فروخته می‌شوند قلابی یا تاریخ مصرف گذشته‌اند بسیار خطرناکند. مردم از اینها خرید
نکنند. (1/9)
1712- خواستم سوال کنم ماجرای فروش سهام عدالت به کجا انجامید؟ (1/9)


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام