کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
شنبه, 09 اسفند 1399   Saturday 27 February 2021
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 06 آذر 1399

صفحه خبر: اقتصادی

تغییرات شاخص قیمت کالاهای وارداتی مبتنی بر داده­‌های ریالی در فصل بهار ١٣٩٩ نسبت به فصل قبل، ۶٧,٧ درصد است که در مقایسه با تورم فصلی زمستان ١٣٩٨ (برابر با ۵٢.٢ درصد) حدود ١۵.۵واحد درصد افزایش داشته است. به گزارش فارس، مرکز آمار ایران گزارش مقدماتی شاخص قیمت کالاهای وارداتی فصل بهار ١٣٩٩ (سال پایه =١٣٩۵) را منتشر کرد. تغییرات شاخص قیمت کالاهای وارداتی مبتنی بر داده­‌های ریالی در فصل بهار ١٣٩٩ نسبت به فصل قبل، ۶٧,٧ درصد است که در مقایسه با تورم فصلی زمستان ١٣٩٨ (برابر با ۵٢.٢درصد) حدود ١۵.۵ واحد درصد افزایش داشته است. تغییرات شاخص قیمت کالاهای وارداتی مبتنی بر داده‌­های ریالی در فصل بهار ١٣٩٩ نسبت به
فصل قبل، ۶٧,٧ درصد است که در مقایسه با تورم فصلی زمستان ١٣٩٨(برابر با ۵٢.٢ درصد) حدود ١۵.۵ واحد درصد افزایش داشته است. همچنین تغییرات شاخص قیمت کالاهای وارداتی مبتنی بر داده­‌های دلاری نیز در فصل بهار ١٣٩٩ نسبت به فصل قبل، ١٠.٨درصد افزایش داشته که در مقایسه با تورم فصلی زمستان ١٣٩٨ (برابر با ٨.۶ درصد) حدود ٢.٢ واحد درصد افزایش داشته است. در گروه­های اصلی طبقه‌بندی HS کمترین نرخ تورم فصلی در بخش ریالی مربوط به گروه «پوست خام، چرم، پوستهاى نرم و اشیاء ساخته شده از این مواد، و...» (٣,۶- درصد) و بیشترین نرخ مربوط به گروه «محصولات صنایع شیمیایى یا صنایع وابسته به آن و...» (٨٨.۴ درصد) است.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام