کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
جمعه, 08 اسفند 1399   Friday 26 February 2021
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 06 آذر 1399

صفحه خبر: سیاسی

فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: اگر فضای انتخاباتی دموکراتیک‌تر و آزادتر و امکان حضور نخبگان سیاسی، اقتصادی و فرهنگی همه جریان‌های سیاسی کشور وجود داشته باشد این بحث‌های کلی که قابلیت امکان‌سنجی ندارند به سرعت بیرون رفته و حذف می‌شوند و برنامه‌ها منطبق با واقعیات و شرایط ارائه می‌شود. صادق جوادی حصار، فعال سیاسی اصلاح‌طلب، با اشاره به شعارهای انتخاباتی برخی از افراد جهت حضور در عرصه انتخابات و با بیان اینکه این مردم هستند که باید تشخیص دهند این شعارها چقدر واقعی و یا غیرواقعی است، در گفتگو با برنا اظهار کرد: ما هرچقدر به سمت فضاهای آزادتر و دموکراتیک‌تر حرکت کنیم که الان خیلی هم با این فضا فاصله داریم، این شعارها با واقعیت‌ها منطبق‌تر می‌شود.
او افزود: در حال حاضر در فضاهایی که ارزش‌گذاری و معیارهای قابل سنجش وجود ندارد، مردم باید هوشیاری خود را بالا ببرند که وقتی یک شعاری مطرح می‌شود، ببینند این شعار چقدر عملیاتی و ممکن است.
جوادی حصار گفت: بنابراین، این مردم هستند که باید متوجه باشند که این فرد چقدر توانایی و درک درست از واقعیت دارد و شعارهایی که مطرح می‌کند چقدر امکان عمل دارد. اگر مردم فهم و درکشان از واقعیت افزایش پیدا کند آن شخص یا جریانی که شعار می‌دهد خودش را مکلف و موظف می‌کند که شعاری را بدهد که مردم بپسندند.
این فعال سیاسی اصلاح‌طلب تاکید کرد: متاسفانه بخشی از جامعه ما احساسی است و همواره از احساسات استفاده شده و می‌شود. تا زمانی که این شرایط وجود داشته باشد، این افراد از این فضاها استفاده می‌کنند و حرف‌های کلی و شعاری می‌زنند، کاری هم نمی‌شود کرد تا زمانی که رقابت انتخاباتی وجود داشته باشد این حرف‌ها شنیده می‌شود.
او در ادامه سخنان خود اظهار کرد: اگر فضای انتخاباتی دموکراتیک‌تر و آزادتر و امکان‌حضور نخبگان سیاسی، اقتصادی و فرهنگی همه جریان‌های سیاسی کشور وجود داشته باشد این بحث‌های کلی که قابلیت امکان سنجی ندارند به سرعت بیرون رفته و حذف می‌شوند و برنامه‌ها منطبق با واقعیات و شرایط
ارائه می‌شود.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام