کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
سه شنبه, 19 اسفند 1399   Tuesday 9 March 2021
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 04 آذر 1399

صفحه خبر: صفحه آخر

امیر حسین ذاکری ‪-‬ یکی از دوستان به طنز گفت: دولت در تمام این مدت حملات زهرآلودی که از پشت انجام شده را هم تحمل کرده اما برای بیشتر تلخ نشدن کام جامعه، کام برنکشیده
*شورای نخبگان: چقدر نامردی، بی‌مرامی و نالوطی گری؟ از پشت حملات زهرآگین کردند؟ این نالوطی گری‌ها ما را یاد برخی سکانس‌های خنجر از پشت زدن‌ها درفیلم‌های مسعود کیمیایی انداخت.
‌ای کسانی که ازپشت حمله زهراگین کردید!‌ ای کمانداران که تیرهای زهرآگین به پشت دولت زدید! اگر مخالف دولت‌اید حداقل دوئل به سبک فرانسوی کنید یعنی پشت به پشت حرکت کنید بعد برگردید با تپانچه قدیمی به هم شلیک
کنید. هر چند به نظرما اگر از تفنگ‌های
اسباب بازی «آب پاش» برای دوئل استفاده کنید بهتر و مصداق نوعی تعدیل در مقابله و مبارزه با رقیب است. با تفنگ آب پاش پروژه تخریب وحذف رقیب هم کلید نمی‌خورد.
از طرفی به دولت می‌گوییم: «این حملات را تحمل کرده‌اید و کام برنکشیده اید» خب، کام برکشید حرف بزنید؟ منت سر مردم بخاطر راز داری نگذارید. خسته شدیم از این کام
بر نکشیدن ها، این داستان «نگم نگم ها» ما را بیشتر از «بگم بگم ها» خسته کرده، شما کام برکش چون کام ما به تلخی عادت داره!
*ربیعی سخنگوی دولت: بعضی‌ها فکر می‌کنند اگر در این زمان دولت موفقیتی بدست آورد پیروزی دولت در این عرصه به زیان گروهی خواهد بود.
شورای نخبگان: اول اینکه اگر کاری از عهده شما برمی‌آید انجام دهید. فرصت را غنیمت بدانید که به قول شاعر:‌ «وقت را غنیمت دان آن قدر که بتوا نی - حاصل از حیات این دم است تا دانی»
لذا چون تیرهای زهر آگین خورده‌اید زبانمان لال شاید آخرین رمق هایتان را می‌کشید پس این دم آخری کاری کنید.
دوم اینکه همه باید تصور کنند اگر دولت پیروزی بدست آورد به نفع همه میشود. کاسبان تحریم هم بدانند اگر، اگر، اگر زبان ما لال تحریم‌ها رفع شد! رزق و روزی شان میرسد. کاسبان تحریم که در دوران جنگ اقتصادی این همه قناعت کردند، پس از رفع تحریم هم قناعت کنند.
خلاصه کلوم ( کلام): سخن از تیرهای زهرآگین شد.هیچ کس به اندازه مردم تیر زهر آگین به پشت‌اش نخورده. یکی ازتیرهای زهرآگین که دیشب به ما خورد قیمت مرغ بود.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام