کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
جمعه, 17 اردیبهشت 1400   Friday 7 May 2021
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 02 آذر 1399

صفحه خبر: صفحه آخر

امیر حسین ذاکری ‪-‬ دکتر روحانی رئیس جمهور خطاب به بعضی‌ها گفته اند: به هر حال تحریم‌ها امروز یا فردا یا هر زمانی کنار زده خواهد شد، بعضی‌ها تنش ایجاد می‌کنند که مثلا قهرمان رفع تحریم چه کسی باشد. اصلا شما قهرمان باشید. ما به‌دنبال قهرمان‌سازی نیستیم؛ اما ملت ایران
قهرمان است.
یکی از دوستان بخاطراین خبر شروع به حرکات ریتمیک و سخیف اما روحیه بخش کرد و این ترانه را خواند:" امروز و فردا کردم- تا تو را پیدا کردم-....." سپس گفت: این شعر تقدیم به امروز و فردایی که نمی‌دونم کی میاد؟ همه خندیدند.
جناب پرفسور گفت: اگر مقامات باعث کامیابی مردم و احیای روحیه و امید‌های از دست رفته مردم شوند آنان را "آدونیس" می‌نامم. آدونیس در ادبیات یونان باستان قهرمانیست که نماد طبیعت و احیای حیات و شادمانیست. البته تجدید حیات را با احیای برجام قاطی نکنید! همه خندیدند.
یکی از دوستان گفت: خودمونی بگم: قهرمان مردمی‌اند که مرغ و پلو و حتی اشکنه نخوردند اما نمردند.
اجنبی ستیز با شور و حال خاصی گفت: قهرمان منم که قهرمانانه راه نفرت که درست‌ترین راه است برگزیدم ودر مقابل "بیگانه دوست ها" و "برجام دوست ها" ایستادگی کردم. نفرت‌های من نشانه قهرمانی من! سپس خودش خندید و همه خندیدند.
دیگری با چهره‌ای عبوس و نومیدانه گفت: از نظر من اصلا قهرمان وجود ندارد. حتی مردم هم قهرمان نیستند هندونه الکی زیر بغل مردم نزارند.. همه خندیدند.
جناب نفس‌کش گفت قهرمان منم که همیشه در سخت‌ترین شرایط به عنوان یک روزنامه چی دردهای مردم را فریاد زدم. اما فریاد هایم فریاد زیر آب بود قابل شنیدن نبود؟
جناب "مفلس چی" گفت: قهرمان مردمی‌اند که بخاطر گرانی پوشک بچه از پارچه کهنه استفاده کردند و کودکانشان را از همان ایام کودکی به ساده زیستی عادت دادند. مثل من! همه خندیدند.
جناب دولتمرام به طنز گفت: بنده دستور میدهم تحریما در همین دولت رفع شود. آقای روحانی خودش باید کارو تموم کنه، رئیس جمهور مردم را خوشبخت نکرده حق خروج از کاخ ریاست جمهوری یعنی پاستور را ندارد.او باید قهرمان از پاستور خارج شود دسته گل به گردن او باید انداخته شود!
جناب نفس کش گفت: بنده هر چند از قهرمان پروری هیچ خوشم نمیاد چون بوی پوپولیستی میده اما اگه دولت به مردم یه حال اساسی بده که زندگی شون روبراه بشه به دولت میگم: "دمت گرم قهرمان"!


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام