کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
پنج شنبه, 07 اسفند 1399   Thursday 25 February 2021
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 20 آبان 1399

صفحه خبر: صفحه آخر

امیر حسین ذاکری ‪-‬ در جلسه اخیریکی از دوستان گفت : آقا این ماجرای .... حرفش را هنوز نزده بود یکی از اعضا میان کلام وی پرید و گفت : منظورت ماجرای بهشت برجام و احیای برجامه ؟ وی گفت نه منحرف. موضوع 50 هزار دلاره، برخی گفتند: نمی دانیم چیه؟ جایزه است ؟ وی گفت آره ظاهرا جایزه است. جایزه ای برای مردم. یکی به طنز گفت: زبونم لال مردم تحت تعقیب اند که برایشان جایزه تعیین کرده اند ؟ وی گفت ای متوهمان کج اندیش ! قرار است به مردم هر ماه 50 هزار دلار جایزه بدهند. هر کی شک داره مرگ بر او ومرگ بر شک و تردید او. هر کی شک داره بداند جناب محسن رضایی گفتند: این مبلغ هر ماه به حساب مردم واریز میشه!
یکی از دوستان معروف به مطرب چی گفت: اگر این جایزه صحت دارد فردا ساز خود را به جلسه می آورم و بساط مطربی راه می اندازم. مجلس و شورای ما که فقط جای عربده و فریاد نیست جای عشق و صفا هم در آن خالیست. به یمن ومبارکی درآمد 50 هزار دلاری همه یکپارچه و متحد، دست در دست هم شادی وحرکات ریتمیک می کنیم. همه خندیدند.
جناب پرفسور گفت : در فلسفه یک اصل مهم وجود دارد که می گوید: «اگرها» مانع تحقق احتمالاتند. خودمونی عرض کنم: ایشان این جایزه و درآمد 50 هزار دلاری را تعیین کردند اما جمله وی یک جمله شرطیست. با اگر همراه است. وی گفته: اگر اقتصاد رونق بگیرد این درآمد محتمل است!
یکی از دوستان گفت : اگر این وعده به اگر است بابام خدا بیامرز همیشه به طنز می گفت : هرچی بخوای برات می خرم اگه گنچ پیدا کنم. همه خندیدند.
دیگری گفت: آقا چرا برخی ها به قول آقای روحانی توقع مردم را بالا می برند؟ اونم با این «سوپر وعده‌ها» ؟ ای دبیر مجمع تشخیص مصلحت چه مصلحتی دیدی چنین سورئالیستی وعده دادی؟ همه خندیدند.
جناب نفس کش فریاد زد: اما این 50 هزار دلار اونم حداقل به دلار25 هزار تومنی حق منه، حق خسارات و زیان عمر بر باد رفته منه!" آقای رئیس جمهور، مردم به کمتر از 50 هزار دلار رضایت نمی دهند. همه خندیدند. یکی از دوستان گفت: کوتاه بیایید بخاطر یه مشت دلار مثلا 50 هزار دلار بحث نکنید اما فردا 50 هزار بدون اما و اگر به حساب همه ما واریز میشه . منظورم یارانه ماهانه است.
همه خندیدند.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام