کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
چهارشنبه, 25 فروردین 1400   Wednesday 14 April 2021
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 12 مهر 1399

صفحه خبر: صفحه آخر

امیر حسین ذاکری ‪-‬ در جلسه اخیر به موضوع مثبت اعلام شدن تست کرونای دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا و همسرش پرداختیم.
یکی از دوستان گفت: البته این مثبت اعلام‌شدن تست وی برای ما هم خیلی مثبت بود. امیدوارم کارش به قرنطینه و استراحت مطلق برای همیشه بکشد. انتخابات هم تنها با یک کاندیدا یعنی بایدن برگزار شود. این چیزی از ارزش‌های یک انتخابات دموکراتیک کم نمی‌کند. همه خندیدند.
دیگری گفت: ولی واقعا اگر چنین باشه من نگرانم. البته نگران سلامت سرمایه گذاری‌ام در بازار تحریم‌ها هستم نه سلامت ترامپ. همه خندیدند.
جناب اجنبی ستیز با حالتی پریشان گفت: برای ما فرقی ندارد بایدن یا ترامپ؟ تست هر کدام مثبت و منفی باشد از نظر ما این اجنبی‌ها چه فیل باشند چه بلانسبت الاغ همه منفی اند! همه خندیدند.
نکته: فیل نماد جمهوریخواهان و بلانسبت "الاغ" نماد دموکرات هاست.
دیگری گفت: امیدوارم حال ترامپ بدتر بشه، بالاخره این آدم لعن و نفرین پشت سرش زیاده. خانمم که هر شب آه ونفرین می‌فرسته سمت او. اما میگه:" از شانس ما می‌ترسم این مردک کرونا را شکست بده" امیدوارم در این فقره کرونا او را شکست بده! همه خندیدند.
یکی از دوستان با حالتی غمگینانه گفت: من که به قول آل پاچینو در فیلم صورت زخمی:"خسته‌ام از خسته شدن" از روز به روز تحریم شدن. لذا به قول شاعر:" دل داده‌ام بر باد، بر هرچه بادا باد" اما خدا کنه چیزای خوب همره باد، باد. مثلا کرونای ترامپ خفیف مباد! همه خندیدند.
دیگری گفت: وقتی شنیدم خانم هوپ کینز یکی از مشاورین ترامپ یا از اعضای حلقه "ترامپ نژادی ها" مبتلا به کرونا شد و ناقل کرونا به ترامپ شده، منم گفتم امیدوارم کرونای او خفیف نباشه!
دیگری گفت: اما‌ای وای بر ما که حالا باید چشم امید به یک دشمن برای شکست دشمن دیگر بدوزیم و آن چشم امید به کروناست؟! همه خندیدند.
جناب منجم باشی گفت: بنده ستارگان را رصد کردم احتمالا با ابتلای ترامپ به کرونا انتخابات دچار پیچیدگی‌های زیادی می‌شود. برخی پرسیدند چی می‌شود؟ وی گفت:
چه میدونم، من منجمم نه کارشناس مسائل سیاست خارجی.
یکی از دوستان گفت: متاسفانه پزشک ترامپ اعلام کرده حال وی خوب است فقط در کاخ سفید قرنطینه است. یکی از دوستان به طنز گفت: می‌ترسم به همین بهونه چهار سال دیگه هم تو کاخ سفید تو قرنطینه بمونه!


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام