کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
دوشنبه, 10 آذر 1399   Monday 30 November 2020
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 01 مهر 1399

صفحه خبر: سیاسی

1050- از طرح تشکیل تیم‌های ضربت بسیج در محلات تهران به خاطر برخورد با اراذل و اوباش تشکر و قدردانی می‌کنیم. شهر باید برای اراذل و اوباش ناامن باشد. (25/6)
1021- با این اوضاع تکلیف بازار خودرو چه می‌شود؟ می‌گویند بازار خودرو قفل شده. خرید و فروش هم نمی‌شود. من برای پسر بیکارم می‌خواستم یک پراید بگیرم که با آن کار کند، با این افزایش قیمت‌ها این کار را هم نمی‌توانم بکنم. تکلیف مردم چه می‌شود؟ (25/6)
0920- هنوز هم می‌توان برای حل مشکلات کشور در زمینه‌های مختلف به اصلاح طلبان دلسوز و واقعی و خادم نظام دل بست. باید همه سلیقه‌ها برای حل مشکلات کشور دخیل شوند. (25/6)
0817- عراقی‌ها رسما اعلام کردند به خاطر شرایط کرونایی از پذیرفتن زائر برای اربعین معذور هستند. (25/6)
0721- آیا درست است برای برخی بانوان در مورد کشف حجاب پیامک اشتباهی آمده و آنها از این موضوع دلخور هستند و به پلیس امنیت مراجعه کردند؟
1541- من به تمام پرسنل و کادر درمانی که در جبهه مقابله با کرونا می‌جنگند به تمام این عزیزان مدافع سلامت خسته نباشید می‌گوییم. خداوند یار و یاورتان
باد. (26/6)
1530- دیگر فوتبالیست‌ها مثل گذشته تعصب تیمی ندارند آن تعصب‌های گذشته، آن روحیه و منش پهلوانی و ورزشکاری در بازیکنان فعلی وجود ندارد. همه دنبال پول بیشتر هستند. (26/6)
1529- ما 8 سال جنگ داشتیم تحریم هم بودیم اما کجا این همه مشکل و آشفتگی در بازار و قیمت‌ها داشتیم. (26/6)
1512- مربیان خارجی دلشان برای فوتبال ما نسوخته آنها دنبال منافع خود هستند. تو این شرایط بد مالی قید مربیان خارجی را بزنیم و آنقدر ناز امثال آقای استراماچونی را نکشیم. هر چقدر هم که مربی ارزشمندی باشد. (26/6)
1501- کسانی که به تحریم‌های دارویی و غذایی مردم کشورمان ادامه می‌دهند انسان هستند؟ هزار و یک ادعای حقوق بشری دارند، اما مردم یک کشور را حتی تحریم دارویی غذایی می‌کنند. (26/6)
1454- ماجرای این تبریک رئیس‌جمهور چیست که گفته‌اند من از الان پیروزی مردم ایران را تبریک می‌گویم؟! (26/6)
1451- دلیل افزایش خرما چیست؟ آیا این محصول داخلی که مصرف آن هم برای سلامتی ضروری است چرا باید این همه افزایش داشته باشد؟ (26/6)
1421- لطفا برخی افراد نظراتی ندهند که بدتر برای کشور حاشیه‌سازی کند. به جای مسئولان هم نظریه ندهند. اینها چرا شرایط کشور را درک نمی‌کنند؟ (26/6)
1350- افزایش‌های بی‌حساب و کتاب قیمت خانه و اجاره خانه مستاجران را بیچاره کرده، کسی از پس این افزایش قیمت‌ها برنمی‌آید. (26/6)
1301- افزایش آمار فوتی‌های حاصل از کرونا نگران‌کننده است چرا بعضی‌ها بی‌خیال هستند؟ ما در آستانه ورود به پاییز هستیم باید خیلی بیشتر مراقب باشیم. مسئولان هم کاری کنند مواد ضدعفونی کننده ارزان‌تر دست مردم برسد. (26/6)
1241- سارقان و دزدانی که با اسلحه سرد یا گرم به اموال مردم حمله می‌کنند تهدید می‌کنند تا مال مردم را بربایند می‌توانند سبب قتل‌های زیادی بشوند. اینها خطرناکند. (26/6)
1210- چی شده آقای وحید یامین‌پور که صدا و سیما را از آن خود می‌دانستند دائم در این رسانه برنامه اجرا کرده حالا تبدیل به منتقد این رسانه و مدیر آن شده
است؟ (26/6)
1201- آیا جوان‌هایی هم که اعلام می‌شود بر اثر کرونا فوت شده‌اند بیماری زمینه‌ای داشتند؟ (26/6)
1121- قدیم پول دست مردم کم بود اما همان پول کم قدرت خریدش از پول امروز بیشتر بود. از آن مهم‌تر؛ قیمت‌ها ثبات داشتند، می‌شد برای چند سال دیگر هم برنامه‌ریزی کرد. الان قیمت‌ها لحظه‌ای شده‌اند. (26/6)
پیامهای مردمی در صفحات 2-8
اگر در فرانسه آزادی بیان است به ایران اجازه دهند تا کنفرانسی همراه با نشر مقالاتی در انکار هولوکاست برگزار کند. سیدمعظم مرتضوی از اصفهان
09188784
وقتی بازار خودرو بی‌در و پیکر باشد هر کس هر جور قیمت که دلش خواست تعیین می‌کند در این صورت اگر قیمت‌ها در عرض یک هفته بالا نرود باید تعجب کرد.
09227859
نوشت افزارهای تولید داخل، فرهنگ ایرانی و اسلامی را ترویج می‌‌کند. امیدواریم کیفیت‌شان هم به گونه‌ای باشد که از نوشت افزارهای خارجی هم بهتر باشد و محصلین رغبتی به استفاده از محصولات خارجی که حاوی فرهنگ بیگانه است، نداشته باشند.
09383346
استفاده از نیروهای جوان در اداره نظام اسلامی مطالبه رهبر معظم انقلاب اسلامی، حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی) است. وقتی یک نیروی جوانی که از همه ابعاد و زمینه‌ها شایسته، معتمد، پایبند و توانمند در خدمات‌رسانی در چارچوب قوانین و ضوابط اسلامی است چه منع یا موانعی در جذب و دعوت از آنان است.
09383346
وقتی آقای مجیدی از تحریم‌های غیرانسانی می‌گوید و انسان‌های فقیر و بی‌بضاعتی که حتی به دارو هم دسترسی ندارند چطور باید گفت که انسان واژه دیگری است برای بشر این سازمانهای عریض و طویل و فعالین حقوق بشر و همین طور آنها که نام فعالین عفو
بین الملل بر خود نهاده‌اند فقط می‌توانند با چهره‌های برافروخته و با سخنرانی‌های غرا از چند زندانی جنایتکار بگویند انگار که این همه بشر که تحت انواع بی‌عدالتی‌ها هستند از نظر آنها بشر نیستند.
09128109
یکی از راهکارهای مبارزه با ویروس منحوس کرونا جمع‌آوری اسکناس‌های کهنه توسط بانک مرکزی و چاپ مجدد آنهاست. بدیهی است اسکناس‌های سیاه، مچاله شده و پاره در دست هزاران نفر چرخیده و در این اوضاع وخیم شایسته است تا جمع‌آوری شوند تا هموطنان از آسیب‌های خرید به خصوص در عرصه مواد خوراکی مانند نان مصون بمانند.
09383346
بدیهی است محرومیت زدایی منحصراً شامل آبرسانی و گازرسانی نمی‌شود. وقتی اهالی روستاهای دورافتاده به امکانات درمانی به خاطر مسافت زیاد یا نبودخانه‌های بهداشت دسترسی ندارند اگر به فرض در میان آنها یک یا چند نفر مبتلا به کرونا شوند باعث می‌شود سایر افراد هم به سرنوشت آنها دچار و مصیبت بزرگی به وجود آید.
09383346
جناب آقای روحانی رئیس محترم دولت تدبیر و اُمید، آیا تدبیر شما همین بود که مثلاً خودروی پِراید دوازده میلیون تومانی را که همان هم خیلی گران بود، به قیمتِ باور نکردنی و بی حیای بیش از یکصد میلیون تومان برسانید!؟ پس آن همه وعده و وعید برای سَر و سامان دادن به اوضاع اقتصادی و روابط خارجی و بین‌المللی و آرامش دادن به اوضاع داخلی چه شد؟ شما مردم صبور، غیور و با گذشت کشورمان را با دادن اُمیدواری کاذِب و عملی نکردن وعده‌هایتان به آنها برای کسب رای بیشتر در انتخابات دو دوره ریاست جمهوری خود واقعاً دلسرد و ناامید کرده‌اید، اصولاً فساد و اختلاس از پائین‌ترین تا بالاترین رئوس بعضی از دستگاه‌های اجرایی و دولتی که هر روز یکی از آنها هویدا می‌شود، چرا باید وجود داشته باشد!؟
09131292
محافظه‌کاری، دوپهلوگویی و چندگانگیِ سخنان بعضی از وزیران و دولتمردان و مسئولین ترازِ اول و بلندپایه کشور و تغییر موضع سریع آنها و عقب‌نشینی از سخنان اخیر خود و تصمیمات قبلی آنها، از جمله در مورد بازگشایی مدارس و حضورِ فیزیکی دانش‌آموزان در کلاس‌های درس در دوران واگیری ویروس منحوس و خطرناک کرونا و بلافاصله بعد از دو روز، تغییر موضِع وزارت آموزش و پرورش و تکذیب تصمیم قبلی و بیان رسمی رسانه‌ای آن توسط وزیر مربوطه، آقای محسن حاجی میرزایی که البته به قول یکی از مدیران مدارس بی‌ارتباط با اجازه کسب شهریه سنگین مدارس غیرانتفاعی از اولیای
دانش آموزان نبوده است، مردم را دُچارِ نوعی سردرگمی و بلاتکلیفیِ آزار دهنده و به زحمت انداختن آنها نموده است. محمود بلیغیان - اصفهان
09131292
اگر مبارزه با دخانیات کمرنگ شود. به خاطر بی‌توجهی یا بی‌اطلاعی از مضرات فراوان سیگار و قلیان، اشتیاق به این مواد افزایش می‌یابد. امید و انتظار است به وسیله فرهنگ‌سازی‌های جامع و مفید در این باره، جامعه ما با دورانی بدون دخانیات سپری شود.
09383346
بودن چاله در وسط بزرگراه واقعاً بی‌حد و حساب خطرناک است نه می‌توان سرعت را کم کرد و نه می‌توان به راحتی به چپ یار است منحرف شد و درصد احتمال تصادف هم خیلی زیاد است خواهش می‌کنیم چاله‌ها پر و هم‌سطح شود.
09227859
با سلام. چرا مردم و افکار عمومی این تصور را دارند که آقای حسن روحانی با در دست داشتن کلید و دو دوره بر مسند ریاست جمهوری تکیه زدند کلید به معنای بازگشایی و برون رفت از مشکلات می‌باشد حالیه با تعریفی که از کلید داریم هم قفل میکنه و هم باز و الانم آقای روحانی به وعده خویش عمل و با کلید درب اقتصاد و ... را با کلیدش آن را قفل کرد. گوهریان از بابل
09116057
برخلاف تمام پروتکل‌های اقتصادی موجود و رایج در جهان که شاخص‌های رشد اقتصادی و تجاری و کیفیت کالاها و اجناس پایه تعیین قیمت‌ها می‌باشد، متاسفانه در حال حاضر قیمت اتومبیل پراید صفر کیلومتر شاخصی برای تعیین قیمت سایر خودروها در کشور شده است و این ضایعه‌ای تاسف بار برای اقتصاد و نتیجه عدم توانائی دولت و مسئولین ذیربط برای کنترل بازار و نظارت بر تولید و قیمت‌گذاری عادلانه نسبت کیفیت خودروها و رعایت استانداردهای جهانی و بین‌المللی به قیمت تمام شده برای کارخانجات و نهایتاً بازی‌های سیاسی و نفوذ مافیای اتومبیل و رانت خواران در بازار خودرو می‌باشد که ناچاراً خریداران خودرو قربانیِ مظلومِ این نوسانات شدید بازار و بی توجهی مسئولین
می‌گردند. محمود بلیغیان
09131292
هر اقدام و قراردادی که در نهاد و ارگان‌های دولتی رخ دهد مسلماً اگر منافعی برای نظام اسلامی و مردم نداشته باشد باطل و جزو فساد محسوب می‌شود. یقیناً هیچ برنامه و اقدامی اولویت‌تر و مقدم بر خیر و صلاح این کشور
نیست.
09383346
پیام‌های ماه محرم و فرهنگ عاشورای حسینی(ع)، عدم ترک امر به
معروف و نهی از منکر، اقامه نماز اول وقت و
مقدم شمردن آن بر هر کار مستجبی و... رعایت حجاب و عفاف، مدارا با مردم و سایر فضایل اخلاقی است.
09383346
متاسفانه هر چند روز یک بار خبر کشته شدن کولبرهای بی‌گناهی هنگام حمل بارهای سنگین که گاهی حجم و وزن این بسته های پشت کول‌های آنها تا دو برابر وزن و قامت آنها می‌شود و اغلبِ آنها افراد تحصیلکرده و مطلعی هم هستند که برای سیر کردنِ بخور و نمیرِ شکم خود و زن و فرزندان و خانواده‌هایشان، اقدام به این کار سخت و دشوار و طاقت فرسا می‌دهند، آن هم برای به دست آوردن مزد ناچیزی در مقابل جان خود در بدترین شرایط جَوی و جغرافیایی انجام می‌دهند، واقعاً دل هر انسان آزاده‌ای را به درد می‌آورد، لذا آیا بهتر نیست برای پیدا کردن کار بهتر و کم‌خطرتر و مفیدتر برای آنها مسئولین و دولتمردان محترم به شکرانه سلامتی و رفاه و آسایش خود و مردم فکری اساسی بنمایند.
محمود بلیغیان
09131292
پیامهای مردمی در صفحات 2-8


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام