کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
یکشنبه, 06 مهر 1399   Sunday 27 September 2020
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 26 شهریور 1399

صفحه خبر: اجتماعی

نماینده مردم مشهد در مجلس تاکید کرد که مجلس طرح سه فوریتی را برای پاسخ به شیطنت آمریکایی، اروپایی به منظور فعال‌سازی مکانیزم ماشه در دستور دارد.
به گزارش ایسنا، نصرالله پژمان‌فر در تذکری شفاهی در جریان جلسه علنی دیروز مجلس بیان کرد: آمریکایی‌ها برای فعال کردن مکانیزم ماشه مدعی هستند علیرغم اینکه از برجام خارج شدند ذیل قطعنامه ۲۲۳۱ حضور داشته و در تاریخ ۳۰ مرداد درخواست فعال‌سازی مکانیزم ماشه را داشته‌اند و ادعا کرده‌اند تا ۳۰ شهریور شورای امنیت تحریم‌ها را علیه ایران بازمی‌گرداند. وی در ادامه اظهار کرد: متاسفانه اروپایی‌ها نیز سیاستی که اعلام می‌کنند با سیاستی که اعمال می‌کنند متفاوت است. مجلس باید در ارتباط با بازی پلیس خوب و بد آمریکایی و اروپایی هوشیار باشد. نباید بایستیم تا اروپایی‌ها نیز ما را دچار تحریم‌های جدیدی کنند.
نماینده مردم مشهد در مجلس تصریح کرد:‌ مجلس طرح سه فوریتی در این زمینه آماده کرده و این طرح متعلق به آقای ذوالنور است. ان‌شاءالله همکاران این طرح را که در سامانه وجود دارد امضا کنند تا جلوی شیطنت آمریکایی و اروپایی را بگیرد.
وی در ادامه با انتقاد از وضعیت اقتصادی کشور بیان کرد:‌ چه کسی باید در خصوص ولنگاری بازار پاسخگو باشد؟ وزارت صمت یا تعزیرات؟ هر بخشی گرانی را به بخش دیگری پاس می‌دهد. مردم از وضعیت موجود خسته شده و در تنگنا قرار دارند.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام