کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
پنج شنبه, 10 مهر 1399   Thursday 1 October 2020
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 24 تیر 1399

صفحه خبر: صفحه آخر

(قسمت اول)‪-‬ امیر حسین ذاکری ‪-‬ حتما در مورد فریز جنین مطالبی شنیده اید. اینکه جنین را فریز می‌کنند و در موعد
مناسب که فرد نیاز دارد برای بارداری از آن استفاده می‌کنند. تاریخ مصرف هم ندارد. عین برخی آقایان و سیاسیون و مدیران که تاریخ مصرف ندارند! اما از جدی رد کرده اخیرا یکی از دانشمندان به نام ژرارد پروسکه در یک پروژه تحقیقاتی عظیم در موسسه تحقیقاتی پراکس پس از سالهاممارست به نتایج عجیبی دست پیدا کرده و مدعی شده می‌توان انسان زنده را فریز کرد با اینکه تمام سیستم و ارگان‌های شخص فریز می‌شود اما با روشهای علمی کشف شده می‌توان فرد فریز شده را پس از مدتی یا هر زمان که لازم بود دوباره به زندگی برگرداند. این موضوع به بحث جلسه شورای پرند نویسان تبدیل شد.
یکی از دوستان گفت: خب آدم زنده را فریز کنند که چه شود؟ مگر گوشت و مرغ است که فریز کنند؟
یکی از دوستان گفت: تو واقعا مرغ و گوشت فریز شده در یخچال داری؟ وی گفت: نه به جون شما،همه خندیدند.
یکی از دوستان گفت اگر این پروژه شدنی باشد انسان می‌تواند برای مدتی به خوابی یخی دور از شما عین خرس‌های قطبی به خواب برود بی‌خیال دنیا و هیاهوهای دنیوی بشود.
یکی از دوستان گفت خوبه اما به شرط اینکه فریز نشویم مثل اصحاب کهف تو خواب بریم بعد از فریز و بیدار شدن متوجه شویم تخم مرغ دانه‌ای سیصد هزار تومان شده؟ همه خندیدند.وی ادامه داد ما به شرط بهبود اوضاع حاضریم از فریز بودن یا قرنطینه بی‌خبری و بی‌دردی بیرون بیاییم.
یکی از دوستان گفت: بله مزایای این فریز شدن این است که ما را از هر چه مطالبه و تحریم و گرونی و کرونای کوفتی و... راحت می‌کند. البته آرزوهایمان هم فریز می‌شوند اما خب زنده می‌مانند.مسئولین هم از دست ما راحت می‌شوند نیازی ندارند به ما وعده بدهند. شعار بدهند.زبونم لال شرمنده ما بشوند. فریز که شویم نیاز به این خادمان و نوکران خصوصا با این سبک نوکری نداریم! همه خندیدند.
یکی از دوستان تک سرفه خفیفی کرد و گفت: با این مصائب روزگار ما که حاضریم مدتی فریز شویم تا زمان رفع مشکلات هم در فریز می‌مانیم. همه فریاد زدند: صحیح است.
لذا تصمیم گرفتیم در جلسه آینده برای فریزشدن رای‌گیری کنیم.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام