کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
سه شنبه, 08 مهر 1399   Tuesday 29 September 2020
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 22 تیر 1399

صفحه خبر: صفحه آخر

امیر حسین ذاکری ‪-‬ یکی از همکاران که دچار نوعی ذوق زدگی و حس سیاسی از نوع سیاست خارجی شده بود، گفت: می‌خواهم حرفها بزنم بزنم یا نزنم یا بگم یا نگم؟ همکاران با لبخند و خنده گفتند: هرچه می‌خواهد دل تنگت بگو. وی گفت آری می‌گویم به قول شاعر:"دل داده‌ام بر باد، بر هر چه باداباد" لذا بنده با صراحت و شجاعت می‌خواهم سکوت را بشکنم خصوصا در این عصر فریاد‌ها که فریاد‌ها خصوصا در صحن مجلس بلند است سکوت من جایز نیست. به قولی: "من اگر حرف نزنم مُردم." بنده اعلام می‌کنم برای رهایی از بسیاری از مشکلات باید در سیاست خارجی بیشتر دخول کرد. نزدیک انتخابات آمریکا هستیم اما در مجلس توی سرخودمان می‌زنیم؟ باید امروز از "بایدن" حمایت کرد. البته حمایت مان مشروط به لغو تحریم‌ها و تکریم به جای تحریم است.حمایت مجانی از یک کاندیدا معنا ندارد.
چاره‌ای نیست طبق قانون:" دشمن دشمن من دوست من است" پس بایدن دوست من است حتی شاید دوست و اجنبی ستیز هم باشد.آقای ظریف با همتایان درست حسابی با عقلای آمریکایی رایزنی کنید. به کمپین انتخاباتی بایدن باید پیوست. زندگی را جور دیگر باید دید. انتخابات را در فرنگ هم رصد باید کرد. باید تحریم‌ها برود پس ترامپ باید برود، پس بایدن باید بیاید. تحریم‌ها لغو شود اتوماسیون التهاب بازار می‌خوابد.چنان حباب‌های قیمتی بترکند که بغض‌های ما از سختی‌ها آنقدر نترکید. همه جو گیرشدند و فریاد زدند:" گور تحریم را باید کند ". البته این شعار سیاه پوستان آمریکایی حتی رئیس سازمان بهداشت جهانی هم هست.
قدر مسلم زندگی پسا تحریم زیبا‌تر خواهد بود البته اگر داستان سوء مدیریتی وجود نداشته باشد. گور دلالیسم و مافیائسم و سلاطین متعدد اقتصادی هم کنده شود. پس برای احیای برجام: همه برپا. همه برخاستند. سپس وی برجا داد و همه نشستند.
قرار شد فعلا در مجلس وشورای ما تا می‌توانیم رئیس جمهورآمریکا را بکوبیم. حتی اگر برخی‌ها در رسانه هایشان تیتر بزنند: "بایدنیسم‌ها دست به کار شدند".هر چند همه این حرفها شوخی بود انتخاب بایدن یا ترامپ یعنی انتخاب بد و بدتر است؟ اما دلمان برای زندگی در سایه تکریم و نه تحریم تنگ شده. دیشب تا صبح نخوابیدم ازبس شب تا صبح
غر زد این کودک نالان وجود من!


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام