کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
شنبه, 05 مهر 1399   Saturday 26 September 2020
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 22 تیر 1399

صفحه خبر: سیاسی

1251- من در طول سالها تجربه کردم عده‌ای برای مطرح کردن خودشان سعی در تخریب عده‌ای دیگر دارند. این‌گونه آدم‌ها هیچ هنری جز این کارها ندارند! (17/4)
1142- آقای ذاکری عزیز طناز! تا آنجا که یاد دارم سال‌هاست که مشکلات را تحمل می‌کنیم و طاقت میاریم. دیگر توان و تابی نداریم. این طاقت بیار رفیق هم شاید یک شعار باشد. (17/4)
1101- دکتر روحانی به درخواست رئیس سازمان برنامه و بودجه مبلغ 600 میلیارد برای پرداخت مطالبات پرستاران اختصاص داده. از خود دولت و رئیس برنامه بودجه تقاضامندیم این پول به گونه‌ای مدیریت شود که واقعا به دست پرستاران برسد. (17/4)
1013- در آفتاب یزد از شطرنج بازی آقای واعظی نوشته شده باید خدمت ایشان عرض کنم جز ایشان شطرنج بازهای خیلی قدری وجود دارند. بهتر است ایشان مراقب باشد. (17/4)
1007- واقعا این درست است برای بررسی نرخ برخی حبوبات جلسه و کمیسیون‌هایی در مجلس برگزار شود؟ (17/4)
0952- ما از آقای ظریف توقع داریم در برخورد با مخالفان خود محکم‌تر عمل کند. (17/4)
0947- در آفتاب یزد نوشته شده نمایندگان فیش حقوقی خود را منتشر کنند. عرض می‌شود اگر این کار هم بکنند به چه کار می‌آید؟ البته من هم حاضرم فیش حقوقی خود را منتشر کنم. (17/4)
1917- پیشگیری از تعدیل نیرو؛ مسئولان شرکت آب و فاضلاب تهران می خواهد اقدام به تعدیل نیرو کند و این مسئله موجب نگرانی کارمندان شده است. از مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب تقاضا داریم اجازه ندهد با تصمیم گیری عجولانه عده ای بیکار و نزد خانواده شرمنده شوند. (20/4)
1211- پارک کوثر، پایین تر از میدان قیام به محل معتادان و موادفروشان تبدیل شده است. از نیروی انتظامی تقاضای جمع آوری و رسیدگی به این موضوع را داریم. (20/4)
0815- محمد هادیان فر از تهران: گرانی مانند بختک به جان مردم افتاده است. لوازم یدکی خودرو گران و دستمزد تعمیرکاران بالاست. به عنوان نمونه پدرم سال ها راننده تاکسی است اما به علت گرانی برای تعمیر وسیله ای که با آن ارتزاق می‌کند، با مشکل مواجه است. بسیاری از همکاران پدرم هم چنین مشکلاتی دارند. از طرفی هم تعداد مسافربرهای شخصی زیاد شده و در کار تاکسی رانان اختلال به وجود آمده است. لطفا مسئولان کمی هم هوای رانندگان تاکسی را داشته باشند. (20/4)
1414- علی اکبر، ف: بیکاری و سنگینی اجاره خانه مانع ازدواج‌ جوانان شده است. به عنوان نمونه علی خازنی سی سال دارد، می گوید من کارشناس بیمه خودرو هستم، با این که پنج سال سابقه کار دارم، بیمه تامین اجتماعی نیستم. مشکلات اقتصادی و گرانی اجاره خانه باعث شده نتوانم ازدواج کنم. خدا به داد جوانان بیکار و بی پول برسد. (20/4)
1520- تلاش مضاعف برای پاکیزگی و نظافت منطقه۱۴. روزهای گذشته کارگران خدماتی شهرداری منطقه ۱۴ ناحیه ۱ تهران به منظور پاکیزگی بیشتر اقدام به لایروبی جوی‌ها کردند و برچسب های تبلیغاتی که توسط دفاتر خدماتی روی درهای خانه های مردم چسبانده بودند را پاکسازی کردند. از توجه و پیگیری مسئول ناحیه یک منطقه چهارده و به ویژه آقا دانیال، سرکارگر ناحیه که تلاش مضاعفی انجام داده اند، قدردانی
می کنم. علی از ساکنان خیابان سیرجان (20/4)
1625- علی اکبر فرقانی: کار خیرخواهانه و رسیدگی به ایتام، نیازمندان و بیماران‌ جزئی از کارهای خداپسندانه ای است که عده ای دور هم جمع شده و آن را انجام می دهند. سرپرست گروه، شیخ مرتضی پناهنده ساکن تهران، خیابان پیروزی، خیابان شکوفه‌ به اتفاق وحید شیخی و بقیه داوطلبان هم خودشان و هم‌ از خیران نیکوکار پول جمع آوری با خرید وسایل مایحتاج ضروری زندگی تهیه و در اختیار ایتام و نیازمندان‌ می گذارند و به بیماران نیازمند هم توجه ویژه ای دارند. بجاست از اقدام‌ مفید و خیرخواهانه آنان قدردانی‌
کنیم. (15/4)
سلام. چینی‌ها متعهد‌تر و با اخلاق‌تر و با حقوق بشرتر و با دموکراسی قوی‌تر از آمریکا و جوانمرد‌تر از آمریکا هستند و می‌توانند تکنولوژی و سایر منابع علمی و مالی و اقتصادی و... ارزانتر از اروپا و آمریکا وارد ایران کنند و به علت داشتن رقابت با غرب اصولاً تولیدات و تکنولوژی چینی قوی‌تر و باکیفیت بیشتر و ارزانتر از غرب و آمریکا است و به علت معاملات شدید با غرب و آمریکا اگر اراده سیاسی و اقتصادی کنند می‌توانند فشار بسیار شدیدی به غرب و آمریکا وارد کنند و آنان را وادار کنند که از سیاست‌های چین تبعیت کنند.
...0912
با عرض سلام و ادب. وقتی بیماران رسید و فاکتور داروی خود را از داروخانه‌ها دریافت می‌کنند دو بخش بیمه‌ای و غیر بیمه‌ای را می‌بینند و به خاطر قیمت‌های بالا شوکه می‌شوند و برایشان محرز نیست که این تقسیم‌بندی برچه مبنایی است. چرا قیمت داروها در همه داروخانه‌ها یکسان نیست و متصدیان فروش دارو ابهامات مشتریان را شفاف‌سازی نمی‌کنند؟
...0922
بهترین و مرغوب‌ترین و نایاب‌ترین میوه‌های نوبرانه و تازه‌ترین سیفی جات و مواد غذائی پاک و تمیز و مرتب در بسته‌بندی‌های شیک، زیبا و اِستاندارد و در وسایل مخصوص حمل و نقل سردخانه دار و یخچال‌های عظیم و مجهز به کشورهای عربی و حاشیه خلیج فارس و کشورهای دیگر با نازل‌ترین قیمت‌ها صادر می‌شوند، آن‌وقت مردم کشور خودمان باید در بدترین شرایط و با گران‌ترین قیمت‌ها و اغلب بدترین و نامرغوب‌ترین میوه جات و با درجات پائین به صورت درهم و بدون اختیار برای جداکردن و برداشتن میوه‌ها و سیفی جات از میوه فروشی‌های اغلب گرانفروش و بعضاً با شاگردان بی‌ادب و تربیت لازم، اگر پولشان برسد خرید کنند، از قدیم راست گفته‌اند که همیشه کوزه گر از کوزه شکسته آب می‌خورد! محمود بلیغیان - اصفهان
...0913
بسیار شایسته و بهتر است دولت محترم فعلی و شخص آقای حسن روحانی رئیس جمهور محترم و معاونین ایشان و رئیس سازمان برنامه و بودجه آقای محمدباقر نوبخت، به قولی که به مردمِ کشور عزیزمان و بازنشستگان محترم و خانواده هایشان قبلاً داده بودند عمل کنند و حداقل حقوق ماهیانه بازنشستگان و مستمری بگیرانِ بیمه شدگان
سازمان تامین اجتماعی کشور را به حداقل مبلغ دو میلیون و هشتصد هزار تومان در هر ماه که تمام مستندات آن هم موجود است افزایش دهند.
...0913
رفراندومِ تغییر قانون اساسی در کشور بزرگ روسیه آن هم با نفوذ بسیار زیاد حزب کمونیست این جمهوری در جامعه روسیه به نفع رئیس جمهور فعلی این کشور پهناور و بزرگترین و گسترده‌ترین کشورهای متحده جمهوری در شمال کشورمان، ولادیمیر پوتین قدرتمندترین مرد قدرتمند این کشور را قادر می‌سازد تا سال‌های سال و شاید مادام العمر در این مقام و در این سمت باقی بماند و به حکمرانی و حکمفرمایی خود در منطقه وسیعی در جهان با شدت و قدرت بیشتری همچنان ادامه دهد و خدمتگزاران بی‌چون و چرا و بی‌جیره و مواجب خود را به نفع خود متنعم سازد! چیزی که جز سُلطه، دیکتاتوری و توسعه طلبی بیشتر چیز دیگری برای آن متصور نیست.
...0913
در حالی که ایران همواره سعی در جهت صلح و دوستی و مسالمت با کشورهای همسایه و منطقه داشته است، ولی متاسفانه هر از چند گاهی از سوی همین کشورها مورد بی‌احترامی و هتک حرمت و حتی تاخت و تاز و تَعرُض و تجاوز قرار گرفته است که نمونه‌های آن را در تاریخ پُرفراز و نشیب کشورمان بارها دیده و شنیده‌ایم.
...0913
پیام‌های مردمی در صفحات 3-6-8
2209- آقای ظریف این را بدانید مهم مردم هستند که تشخیص می‌دهند چه کسانی به مردم خدمت کردند چه کسانی کاری نکردند. مردم متوجه همه چیز هستند. (16/4)
2205- من نمی‌دانم چرا برخی از مدیرانی هم که واقعا کار کردند و زحمت کشیدند مورد تخریب و تهمت قرار می‌گیرند. وقتی به امثال آقای ظریف می‌تازند من که یاد شهید بهشتی می‌افتم که چه تهمت‌هایی به او می‌زدند. (16/4)
2114- مجلس جدید اصولگرا مثل مجلس زمان آقای احمدی‌نژاد بیکارند. آیا نمی‌دانند اختیارات وزیر امور خارجه در چه حد است؟ چرا با اعصاب مردم بازی می‌کنند؟ زشت نیست به وزیر امور خارجه دروغگو می‌گویند؟ مردم به خاطر گرانی و کرونا حوصله ندارند بعضی‌ها هم آنقدر باعث آزار مردم نشوند. (16/4)
2059- با تخریب وزیر امور خارجه چه کار مثبتی صورت گرفت؟ چرا بهترین وزیر دولت مورد تهمت قرار بگیرد؟ واقعا خجالت آور است. (16/4)
2054- با این برخوردی که نمایندگان با آقای ظریف کردند آدم شرم می‌کند. البته وقتی برخی‌ها سواد نداشته باشند فریاد می‌کشند چون برنامه‌ای ندارند. (16/4)
2020- شرکت مخابرات برای بدهی
56 هزار تومانی من تلفن را قطع کرده. این کار درست است؟ یعنی برای این مقدار پول باید خط مشترک قطع شود؟ (16/4)
1801- از اصفهان تماس می‌گیرم. به خدا امروز رفتم مغازه یک بسته پنیر با ماست و چند تا نون شد 56 هزار تومان. دردمان را به چه کسی بگوییم؟ نان و پنیر هم نخوریم؟ فریادمان را کجا بزنیم. چرا باید سفره‌هایمان کوچک‌تر شود؟(16/4)
1454- حیف از مردم ایران که برخی از مدیران در مصادر امور در کار خود ناوارد هستند و بر آنها ریاست می‌کنند. مثل فلان آقا که می‌گوید ماسک به خارج صادر نمی‌کنیم. این چه حرفهایی است؟ (16/4)
1548- خواستم سوال کنم حالا که کرونا مجددا اوج گرفته آیا گرفتن غذا از بیرون منزل و تهیه غذاها و فست فودها اشکالی ندارد؟ خطری از لحاظ انتقال ویروس ندارد؟ (17/4)
1521- چیزی که این روزها بسیار نگران کننده شده این است که کرونا بسیاری از کودکان را هم مبتلا کرده درحالی که هنوز واکسنی برای آن درست نشده. متخصصین حداقل توضیح بدهند خانواده‌ها به جای واکسن از چه داروهایی می‌توانند برای مصونیت کودکان خود استفاده کنند. چون ما نگران هستیم. (17/4)
1512- می‌گویند دلالان بازار ارز و خودرو دست به دست هم دادند تا قیمت‌ها را بالا نگه دارند. پس نقش دستگاه‌های نظارتی چیست؟ (17/4)
1507- واقعا باور نکردنی است سکه
700 درصد یا مسکن 316 درصد افزایش قیمت داشته باشد. این بی‌حساب و کتابی تا حالا سابقه نداشته. (17/4)
1446- آقای مظفری! لطفا می‌شود توضیح بدهید این خسارت‌هایی که باید باشگاه پرسپولیس به مربیان و برخی بازیکنان را بدهد این پول از جیب مردم می‌رود؟ چون این باشگاه‌ها دولتی هستند از جیب مردم باید پرداخت شود؟ (17/4)
پیام‌های مردمی‌در صفحات 3-6-8


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام