کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
جمعه, 04 مهر 1399   Friday 25 September 2020
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 19 تیر 1399

صفحه خبر: خبر

0911- ماهان آخرتی از تهران: شهر بازی پارک بسیج سال های گذشته تخریب و قرار شد به جای آن شهر بازی جدید ساخته شود. از مسئولان روابط عمومی شهرداری منطقه چهارده تقاضا داریم درباره ساخت و تاریخ راه اندازی شهربازی پارک بسیج اطلاع رسانی کنند. (14/4)
1514- جولان سگ های ولگرد در فاز سه مارلیک برای خانم ها و کودکان مشکل ساز شده است. از شهردار ملارد و مسئولانی که مسئول رسیدگی به این گونه مسائل هستند تقاضای رسیدگی داریم. (14/4)
2257- یکی از نمایندگان اعلام کرد به افرادی که ماسک نمی زنند نباید خدمات دهند. بله حق با ایشان است. اما جناب نماینده لطفاً دست توی جیب مبارک تان کنید و ماسک بخرید و به مردم بدهید آن وقت ببینید همه ماسک می زنند. وقتی ماسک سیصد تومانی سه هزار تومان شده است، همه خانواده ها قدرت خرید ماسکی که فقط یکی دو ساعت می شود از آن ها استفاده کرد، بخرند و بزنند، ندارند
نسخه نویسی خوب است به شرط آن که نسخه ها و گفته ها با پشتوانه ریالی هم از سوی دولت همراه باشد! (14/4)
2332- به قول مَهدی دربندی، درک و فهم و شعور خیلی چیز خوبی است. متاسفانه برخی ها ندارند. بعضی ها هنگام گفتگو یا صحبت کردن با تلفن همراه به اطرافشان توجهی ندارند با الفاظ رکیک، فحاشی و بی ادبی موجب نارضایتی اطرافیان می شوند. ای کاش همه مردم به آن اندازه ای که نیاز به درک و فهم و شعور واقعی دارند برسند تا کمتر شاهد فحاشی باشیم. عرفان(14/4)
1311- روزنامه مردمی آفتاب یزد با این که خصوصی است علی رغم گرانی کاغذ روزنامه را با قیمت دو هزار تومان به فروش می رسانند که جای قدردانی دارد. امیدوارم وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با توزیع کاغذ به نرخ دولتی روزنامه های خصوصی را دریابد تا آن ها علی رغم میل باطنی مجبور به افزایش قیمت نباشند. اکبر از تهران (17/4)
1925- افتخا ر می کنم از این که پس از بیست و نه سال حرف حق را نوشتم، از محل کارم نامه آماده به خدمت گرفتم، گرچه به دلیل این که رسمی هستم به دستور مدیرمحل کارم تا بازنشستگی ام که بهمن ماه امسال است، حقوقم را دریافت می‌کنم. اما به کاری مشغولم که فرهنگی نیست، اما شرافت دارد و به اصطلاح نان بازوانم را می خورم. علی اکبر از تهران(17/4)
2015- حجامت و فصد این روزها مشتریان پر و پا قرص دارد. آیا اهدای خون بهتر است یا حجامت و فصد؟ خوشحال می شوم وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی درباره این موضوع اطلاع رسانی کند. (17/4)
2216- این روزها دلقک ها هم بیکارند! شیوع بیماری کرونا باعث بیکاری دلقک ها شده است. به عنوان نمونه دو نفر از دوستان هنرمندم که سال ها با پوشیدن لباس هایی که مخصوص کارهای هنری و دلقک، با عنوان سیلورمن مقابل فست فود، رستوران ها یا جشن ها و مهمانی ها و عروسی ها کارهای هنرمندانه انجام می دهند و دیگران را
می خندانند اما خودشان بیشتر مواقع به دلیل عدم پشتیبانی و بی توجهی به حرفه شان، غمگین اند. به قول مهران خود ما دیگران را شاد می کنیم اما خود ما غم های آشکار و پنهان فراوانی داریم. این دو دوست عزیز که از این طریق ارتزاق می کنند، متاسفانه مدتی بیکار شده اند. ای کاش دولت برای هنرمندان بیکار چاره ای بیندیشد. علی از تهران(14/4)
0915- ملیحه: افزایش قیمت سکه و دلار تاثیر منفی روی بقیه اجناس گذاشته است. گرانی بیداد می کند و مسئولان هم
نظاره گر آن هستند. تا کی قرار است مردم شاهد ضعف های مدیریتی و
سهل انگاری ها باشند؟(17/4)


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام