کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
جمعه, 04 مهر 1399   Friday 25 September 2020
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 17 تیر 1399

صفحه خبر: سیاسی

0809- هرچه در مورد برجام رشته کرده بودیم پنبه شد دوباره. مخالف‌های داخلی خودمان هم که عضو کمیسیون‌های مجلس هستند حتما حالا خیلی خوشحال هستند که اروپا هم یک جورهایی با برجام مخالفت می‌کنند. حالا دیگر چیزی از برجام باقی نمانده است. اما این خوشحالی
ندارد. (14/4)
0720- یک مستمری‌بگیر بازنشسته از اصفهان هستم. این مسئولان که دائم می‌گویند بازنشستگان و مستمری‌بگیران عزیز. آنقدر عزیز عزیز نکنند که واقعا حالمان از این حرف‌ها خراب شده. کمر ما زیربار مشکلات خرد شده است. کجا ما عزیز هستیم؟ (14/4)
2247- لطفا مسئولان وزارت کار بفرمایند به کسانی که در شرایط کرونایی بیکار شده‌اند حق بیمه بیکاری هم تعلق می‌گیرد؟ (14/4)
2210- آیا اینکه طبق توافقنامه ایران و چین شرکت‌های چینی برای حضور در هر گونه پروژه انرژی در اولویت قرار می‌گیرند کذب
است؟ (14/4)
2135- ماجرای دعوای آقای غرضی با آقای رفیق‌دوست چیست؟ چه شده
پس از سالها با هم کل‌کل می‌کنند؟ جریان چیست؟ (14/4)
2120- لطفا در روزنامه‌تان به جوانان توصیه کنید ماسک بزنند بیشتر جوانان رعایت نکات بهداشتی را نمی‌کنند. این ویروس خطرناک پیر و جوان نمی‌شناسد. (14/4)
2109- آیا قرار است بازی‌های لیگ که تازه شروع شده دوباره لغو
شود؟ (14/4)
2051- با وجودی که مسئولان بهداشتی دائم تذکر و هشدار می‌دهند برخی از مردم خصوصا در برخی مناطق، خیلی کم به این هشدارها توجه می‌کنند. اینها با جان خود و دیگران بازی می‌کنند. متاسفانه فرهنگ برخی افراد در این زمینه خیلی پایین است. (14/4)
2037- ای کاش در قرارداد برجام حقی برای شکایت ایران تعیین می‌شد. آیا اساسا چنین حقی در نظر گرفته نشده؟ کارشناسان لطفا پاسخ بدهند. آیا امکان دارد از نظر حقوقی آمریکا را محکوم کنیم؟ (14/4)
2019- اتحادیه اروپا شعار می‌دهد که مصمم به حفظ برجام است. اما برای حفظ آن هیچ کاری نمی‌کنند، فقط شعار می‌دهند. آنها دلشان برای برجام نمی‌سوزد، دنبال منافع خود هستند و از آمریکا هم
می‌ترسند. (14/4)
2012- شنیدیم چند تن از نمایندگان مجلس یازدهم به کرونا مبتلا شده‌اند. برای آنها آرزوی سلامتی داریم تا سلامت خود را بازیابند و به خدمتگزاری به مردم بپردازند. چون می‌دانم خیلی علاقمند به خدمت برای مردم
هستند. (14/4)
1949- خدا رحمت کند آقای سیروس گرجستانی بازیگر و هنرمند کشور را، اما مگر قرار نبود مراسم عزا و خاکسپاری به صورت تجمع برگزار نشود، چرا برای ایشان تجمع نسبتا زیادی انجام شد؟ چرا به دستورالعمل‌های بهداشتی توجه نشد؟ (14/4)
1921- چه شد که پس از مدتها از شیوع بیماری کرونا ناگهان تست چند بازیکن از تیم‌های مختلف مثبت اعلام شد؟ مگر اینها قبلا تست نداده
بودند؟ (14/4)
1852- برای برخی از مردم حتی خرید روزانه ماسک هم امکان ندارد. چون قدرت خریدشان پایین است. از کجا بیاورند هر روز پول ماسک بدهند آن هم ماسکی که آنقدر گران
شد. (14/4)
1847- آقای مظفری! در کلینیک سینا که دچار انفجار و حادثه شد گفته می‌شود چند بار به آن اخطار داده شده. اگر چنین است باید پس از اخطارها درب آن را پلمب می‌کردند نباید اجازه می‌دادند این حادثه
رخ بدهد. (14/4)
با سلام. درخصوص تعبیه مجدد سطل زباله مفقود شده در میدان محمدیه خ خیام کوچه کارکنان اساسی و عدم پیگیری گلایه اهالی از سوی شهرداری منطقه و همچنین ساخت و ساز غیرمجاز و ناایمن در همین کوچه بار دیگر از مسئولان تقاضامندیم اقدامات لازم جهت حل این دو معضل را مبذول فرمایند. (محمودی)
...0912
سلام. لطفا در خصوص عدم برابری و عدم تعادل مالیات بر حقوق کارکنان گزارشی تهیه کنید. مسئولان محترم اجرایی کشور شما را به خدا به فریاد مردم بزرگوار کشور عزیز برسید تا چقدر گرانی، نه حقوق اضافه کنید نه گرانی بخدا کمر مردم خم شد خدا راضی نیست.
...0913
در سال 95 برای ازدواج فرزندم یک میلیون تومان حکم زدند هنوز پرداخت نکرده‌اند می‌گویند پول نداریم، حالا آن پول به چه درد می‌خورد، چرا با فرهنگیان اینگونه رفتار می‌کنند؟ علیزاده
...0914
سلام. کاشکی صاحب خونه‌های ما هم یک‌کم انصاف داشتن ما دو تا بچه پوشکی داریم خدا میدونه تو خرجشون موندیم بعد یهو 250 اجاره رو اضافه کردن. آخه این انصافه با یه کارگر اینطور تا کنید.
...0915
بازنشسته فرهنگی هستم. 12سال پیش بازنشسته شدم برایم 159هزارتومان حکم زدند هنوز پرداخت نشده می‌گویند پول نداریم چرا با معلمان اینگونه رفتار می‌کنند. علیزاده
...0914
مسئولین توجه داشته باشند پرداخت هرگونه وام به مستاجرین بروی مبلغ رهن اضافه شده و به جیب موجرین خواهد رفت، فقط زحمت باز برداخت آن بدوش مستاجرین خواهد افتاد.
...0914
حضرت امام علی(ع) می‌فرمایند: هرکه تکبر ورزد، مردم دشمن او گردند.
...0938
سرانجام پس از ماه‌ها کِش و قوس‌های فراوان و جلسات متعدد و رایزنی‌های مکرر و گاه و بی‌گاه با طرفین ذینفع و دخیل در موردِ مهم تعیین حداقل حقوق بازنشستگان با بیست و شش درصد اضافه نمودن به حقوق بازنشستگان از ابتدای سال جاری موافقت شد که در حال انجام است، البته دستشان درد نکند ولی این آن چیزی نبود که قبلاً قول آنرا به مردم عزیز و خانواده‌های بازنشستگان داده بودند، ‌قرار این بود که حداقل حقوق بازنشستگان با توجه به تورم و گرانی‌های موجود و سرسام‌آور فعلی، مبلغ حداقل دو میلیون و هشتصد هزار تومان تمام باشد که متاسفانه به دلایل واهی و نامعلوم تا این لحظه این قول و قرار مسئولین محترم و دولتمردان گرامی‌عملی و آنطور که قرار بود کلاً اجرا نشده است.
...0913
پیام‌های مردمی‌در صفحات 3-6-8
1527- پیشنهاد دولت مبنی بر نخریدن خانه به مردم پیشنهاد موجهی نیست. با این حرف‌ها خانه ارزان نمی‌شود. برخی از مردم ضرورت زندگی‌شان اقتضا می‌کند خانه بخرند لازم دارند می‌خرند. چون می‌ترسند حتی از اینی که هست گران‌تر شود. (14/4)
1514- خواستم خدمت دولت محترم عرض کنم هر چند نیت دولت در کنترل بازار مسکن خیر است اما بازار مسکن و اجاره‌بها با بخشنامه دولتی مدیریت نمی‌شود. باید زیرساخت‌ها درست شود تا بازار خود سرو سامان بگیرد. (14/4)
1503- وقتی براساس آمار رسمی وزارت راه و شهرسازی از مهرماه 97 تا خرداد 99 قیمت مسکن در تهران 121 درصد افزایش یافته. این یعنی فاجعه در قیمت مسکن. خدا به داد مردم برسد. (14/4)
1448- درگذشت بازیگر پیشکسوت و توانای سینمای طنز و تلویزیون را به همه هنردوستان تسلیت عرض می‌کنیم. بدون شک وی بارها با بازی‌های زیبا خنده بر لبان ما نشاند. روحش شاد. (14/4)
1421- قیمت دلار هم به سلامتی نزدیک 21 هزار تومان شد. به سلامتی و میمنت! (14/4)
1408- امروز تلویزیون مشهد را نشان می‌داد. خود خانم خبرنگاری که مصاحبه می‌کند ماسک نزده. خیلی از مردم هم ماسک نمی‌زنند. وقتی مردم رعایت نمی‌کنند آنها را حتی به بارگاه
امام رضا (ع) نباید راه داد. چرا برخی از مردم حرف گوش نمی‌دهند و رعایت نمی‌کنند؟ (14/4)
1220- مساحت هندوستان تقریبا دو برابر کشور ماست به جز ایالت راجستان بقیه جنگلی و سرسبز است. من 6 سال آنجا زندگی کردم. با وجود هوای خیلی گرم آنجا خبری از آتش‌سوزی نشنیدم. مردم هم با طبیعت مهربانند. اطلاع‌رسانی‌ها درباره محیط زیست هم خیلی آنجا خوب بود. (14/4)
1203- جناب ربیعی سخنگوی دولت گفته است از اینکه سفره مردم کوچکتر می‌شود رنج می‌بریم. عرض می‌کنم مقصر خود مردم هستند. زمانی که پول نفت را سر سفره مردم آوردند مردم سریع پول‌ها را خرج کردند حالا سفره‌شان کوچک شده است. (14/4)
1202- به اهالی صدا و سیما گوشزد می‌کنم هوشیار باشند تا به سرنوشت گوینده خبر صدا و سیما دچار نشوند. یک وقت از یک نفر حمایت و تمجید نکنید. (14/4)
1141- بهتر است برخی آقایان در مجلس دعواهای زرگری سیاسی را کنار بگذارند. شعار دادن بس است. مجلس جای کار کردن است. (14/4)
1114- یکی از مسئولان وزارت بهداشت در مصاحبه‌ای گفته است داروی ... که مخصوص بیماران کلیوی است مثل مرسدس بنز است نمی‌توانیم از سوئیس وارد کنیم. پس باید پراید سوار شویم. خواستم بگویم چرا این حرف را می‌زنند این چه قیاس نامربوطی بود؟ یکسری از بیماران باید حتما این دارو را استفاده کنند. (14/4)
1048- آقایان زاکانی و دوستان حالا مجلس دست شماست. دوست دارید دولت را تخریب بکنید باشد، اما خودتان هم کار کنید. دولت ناکارآمد است شما طرح و پیشنهاد و راهکار بدهید. فقط شعار ندهید. (14/4)
1025- به مسئولان محترم شرکت مترو پیشنهاد می‌کنیم فعالیت‌های فرهنگی خود را در قطارها و ایستگاه‌های مترو بیشتر از قبل انجام دهند. مثل درج آیات و روایات. (14/4)
0921- حادثه تلخ آتش‌سوزی کلینیک سینای تهران همه ما را غمگین کرد. برای بازماندگان صبر عظیم خواستاریم. امیدواریم دیگر شاهد چنین حوادثی نباشیم. (14/4)
0812- حالا امکان صادرکردن نفت به ونزوئلا هم سخت شده است. کسانی که مخالف برجام بودند حالا از این همه محدودیت خوشحالند؟ (14/4)
پیام‌های مردمی‌در صفحات 3-6-8


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام