کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
چهارشنبه, 18 تیر 1399   Wednesday 8 July 2020
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 10 تیر 1399

صفحه خبر: سیاسی

1248- آقای مظفری! عده‌ای از نمایندگان به جای بررسی طرح‌هایی برای حل مشکلات کشور دنبال حاشیه هستند. حالا که مجلس دست این آقایان افتاده آنها کاری بکنند. جناح بازی را کنار بگذارند کم دولت را تخریب کنند. اگر گذاشتند دولت کار بکند؟ (9/4)
1038- جناب آقای روحانی ریاست محترم جمهوری! شما یک حقوقدان و تحصیلکرده حوزه علمیه هستید. شما بین حقوق مالک و مستاجر دخالت نکنید. روزی که بنزین هزار تومانی را 3 هزار تومان کردید این مشکلات ایجاد شد. حالا با این طرح تعیین اجاره‌بها بیشتر باعث اختلاف بین مردم می‌شوید. (9/4)
1018-کرونا که واقعا دارد در همه جای دنیا و در کشور خودمان بیداد می‌کند. اما برای برخی از مردم عادی شده رعایت نمی‌کنند. اما برخی می‌گویند اگر رعایت نکنند مقررات سخت‌تری اعمال می‌شود. مثلا چکار می‌کنند؟ خب سخت‌گیری کنند شاید بعضی‌ها مجبور شوند رعایت کنند. اگر وضع بحرانی است قوانین سخت‌گیرانه را اعمال کنند. (9/4)
0812- به نظر می‌رسد دولت جهت مهار قیمت ارز می‌تواند ارائه ارز را در اختیار بگیرد فقط از طریق بانک‌های عامل یا برخی صرافی‌های مورد تایید بانک مرکزی خرید و فروش ارز امکانپذیر باشد. ارز موردنیاز از این طریق در اختیار مصرف‌کنندگان قرار گیرد. (9/4)
1925- گرانی و غم بی‌پولان؛ افزایش قیمت دلار از همان لحظه که خبرش در فضای مجازی به اشتراک گذاشته شد، فردای آن روز قیمت بسیاری از اجناس از جمله نبات، مرغ، تخم مرغ، خامه و... گران شد. افزایش قیمت روز به روز بیشتر و‌ جیب‌های بی‌پول مردم خالی‌تر و سفره‌های شان تهی‌تر می‌شود. مسئولانی که وعده داده بودند پس از افزایش قیمت بنزین اجازه افزایش قیمت و‌گرانی نمی‌دهند چرا وعده‌ها فراموش و برای چندمین بار شاهد افزایش بی‌حساب و کتاب قیمت‌ها و نارضایتی مردم از این موضوع هستیم‌. علی اکبر، ف از تهران (4/4)
1131- شلوغی بانک‌ها و بی‌تفاوتی روسا؛ مدتی است ازدحام‌ مشتریان بانک‌های تهران بیشتر شده متاسفانه برخی کارمندان کم کاری می‌کنند روسای بانک‌ها هم بی‌تفاوتند! فاصله‌گذاری اجتماعی هم باعث شده مشتریان بانک‌ها در هوای گرم وقت شان تلف شود. چرا هیچ نظارتی از سوی بازرسان نمی‌شود؟(4/4)
1415- حیف است پارک هنرمندان واقع در خیابان خردمند جنوبی تهران به پاتوق موادفروشان تبدیل شود. از نیروی انتظامی تقاضلی رسیدگی داریم. اکبر (4/4)
1518- اس‌ام‌اس‌های رمز پویا باعث مشکلات فراوانی برای ما شهروندان شده است. از جمله اینکه این اس‌ام‌اس‌ها با تاخیر ارسال می‌شود که این مسئله خود باعث به تاخیر افتادن مبادلات بانکی می‌شود. لطفا مسئولان بانکی به این موضوع توجه خاص کنند. (9/4)
1958- علت افزایش افسارگسیخته قیمت مرغ و تخم مرغ چیست؟ لطفا مسئولان جهاد کشاورزی به جد پیگیر این موضوع شوند تا سفره مردم بیش از این خالی نشود. (9/4)
2100- قیمت سیب چند ماهی است که سر به فلک کشیده، چرا مسئولان چاره‌ای نمی‌اندیشند؟ (9/4)
2244- شرکت ایرانسل همچنان درحال خالی کردن جیب مردم است، چرا اینقدر بسته‌های اینترنت را گران کرده است؟ (9/4)
1312- قیمت بسته‌های همراه اول و ایرانسل در این روزهایی که دانش‌آموزان و دانشجویان مجبور به استفاده از اینترنت برای امتحان و تحصیل و انجام تحقیقاتشان به صورت مجازی هستند باید به صرفه‌تر و ارزان‌تر شوند تا فشار مضاعف به قشر جوان و تحصیلکرده و خانوده‌هایشان وارد نشود. (9/4)
پیام‌های مردمی در صفحات 3-8-9
1711- علی از تهران: چرا مسئولان مردم را فراموش کرده اند! مسئولان پشت تریبون ها که قرار می گیرند صحبت های خوبی می کنند اما پس از مدتی کوتاه
گفته های شان به فراموشی سپرده
می شود. مردم از مشکلات اقتصادی و گرانی
به مطبوعات متوسل می شوند و با طرح مسائل و مشکلات خواهان رسیدگی از سوی مسئولان هستند. متاسفانه هر روز که می گذرد قیمت ها افزایش می یابد، یخچال ها و سفره ها خالی تر می شود. به عنوان نمونه بالا رفتن قیمت مرغ و تخم مرغ چه توجیهی دارد. چرا مسئولان مردم را فراموش کرده اند؟ (9/4)
1425- یکی از دوستان به خواستگاری دختر خانمی رفت ابتدا منصفانه رفتار کردند و مهریه را به نیت چهارده معصوم، چهارده سکه بهار آزادی قرار دادند. خواهر عروس خانم به محض این که متوجه شد داماد خانه ای مستقل دارد، گفت که دو دانگ آن را به نام عروس خانم بزند و این مسئله باعث شد وصلت انجام نشود. دخالت و طمع های نابجا چنین عواقبی هم در پی دارد. اکبر از تهران(9/4)
1318- کاهش سود بانکی باعث شده سالمندانی که توانایی معامله ندارند و پول شان را در بانک
گذاشته اند به علت گرانی مشکلات فراوانی تحمل کنند. بهتر است مسئولان سود بانکی را افزایش دهند و سالمندان را
دریابند. (9/4)
1218- گزارش آفتاب یزد درباره
خانه های قوطی کبریتی را خواندم و از این که زوج های جوان مجبورند در
خانه های بیست و پنج متری زندگی کنند، متاثر شدم. (9/4)
0915- زوج های جوان اگر خانه های کوچک نصیب شان شود از پذیرش مهمان باید خودداری کنند. آیا فرزندان مسئولان هم می توانند در خانه های کم متراژ زندگی کنند؟(9/4)
0226- در اصفهان گاهی به افرادی برمی‌خورم که در مقابل هشدار دیگران می‌گفتند اینها شایعه است. تا حالا کسی از آشنایان ما نمرده است. اما حالا مشخص شد هنرمند شناخته مرحوم اعرابی در یک جشن تولد مبتلا شده و بستری شد و به رحمت خدا رفت. امیدوارم مردم به هشدارها توجه کنند. (8/4)
2159- دلسوزان نظام باید بدانند برای تثبیت اوضاع کشور با تندروی مقابله کنند. مراقب باشند نیروهای دلسوز به حاشیه رانده نشوند. (8/4)
2157- آقای مظفری! یاد دهه 60 می‌افتم یک عده منافقین شهید بهشتی را تخریب می‌کردند. این مزدوران بزرگان ما را ترور می‌کردند. اما برخی افراد که حالا ادعا می‌کنند دلسوز کشورند سکوت پیشه می‌کردند. بعدها هم عده‌ای مرحوم هاشمی را تخریب می‌کردند و بعد هم سراغ آقای ناطق رفتند و او را می‌خواهند تخریب کنند. باید جلوی این افراد گرفته شود. (8/4)
1829- چرا آنقدر در منطقه خصوصا در عراق و سوریه حملات و تنش وجود دارد؟ کی این منطقه آرام می‌گیرد که مردم آرام گیرند. (8/4)
1705- از اصفهان تماس می‌گیرم. چرا مسئولان به حرف مردم توجه نمی‌کنند؟ چقدر از دست گرانی و تورم بنالیم و قیمت اجناس چند برابر شده و ما مجبوریم با این گرانی‌ها کنار بیاییم. کسی گوش به درددل ما نمی‌دهد. فقط خدا به فریاد ما برسد. (9/4)
پیام‌های مرد می‌در صفحات 3-8-9
1701- در روزنامه چهارشنبه آقای محمدعلی غازی از حزب کارگزاران مقاله‌ای نوشتند در مورد اصلاح‌طلبان و حزب و ... من از 65 سال پیش که احزاب شروع به فعالیت کردند مرتب جلسات را دنبال می‌کردند. مانیفست احزاب را می‌خواندم. اینکه ایشان پیشنهاد دادند آقای خاتمی بیشتر وقت بگذارند و فعالیت کنند خواستم بگویم تمام احزابی که در دنیا پا گرفتند تشکیلات منظم و
خط مشی آنها مشخص است. (9/4)
1658- وزارت بهداشت لطفا پاسخگو باشد. چرا بعد از گذشت 4 ماه حکم جدید کارمندان علوم پزشکی را صادر نکرده است. (9/4)
1651- در روزنامه‌تان بنویسید برخی از این موتورسواران خیلی باعث آزار مردم می‌شوند. در این کوچه‌ها شب و نصف شب با صدای بلند ویراژ می‌دهند. بد رانندگی می‌کنند. چرا به مردم رحم نمی‌کنند؟ (9/4)
1647- این تعیین تکلیفی که برای اجاره‌خانه‌ها می‌کنند چرا وقتی می‌خواهند چیزی را اضافه کنند همیشه 20 درصد به بالاست؟ این چه سیستمی است؟ برای کاهش قیمت مسکن، بهترین راه ساخت خانه‌های جدید و پیش ساخته است. زود هم ساخت آنها تمام می‌شود. (9/4)
1631- آقای قالیباف رئیس مجلس گفته‌اند مردم در حوزه اقتصاد حال خوبی ندارند. خواستم به ایشان عرض کنم سالهاست که مردم حال و روزشان خوب نیست. فریادمان از گرانی‌ها بلند است. (9/4)
1614- متاسفانه برخی مسئولان در حل مشکلات مردم ناتوان هستند اما بهانه‌های فراوان می‌آورند و حاضر نیستند برخی سوءمدیریت‌ها را قبول کنند. (9/4)
1548- آقایان اصولگرا به دنبال رئیس‌جمهور انقلابی هستند. به نظر من که بیشتر آنها انقلابی‌اند و نیازی به دنبال کسی گشتن نیست. (9/4)
1531- آدرس غلط به مردم ندهند. بازار خودرو در انحصار خودروسازان است. آیا رقابت در بازار خودروی ما وجود
دارد؟ (9/4)
1521- واقعا شرایط امروز کشور طوری است که دولت و مجلس نباید درگیر منازعه با هم باشند. اختلاف‌ها باید کنار گذاشته شود فکر حل مشکلات مردم باشند. چرا بعضی‌ها آنقدر دنبال درگیری هستند؟ (9/4)
1506- من با این حرف آقای زیباکلام موافق هستم باید همه ارکان قدرت دست اصولگرایان باشد. حتما آنها شرایط بهتری برای مردم ایجاد می‌کنند! (9/4)
1420- دیروز در خبرها خواندم قیمت خانه از دست بنگاه‌های املاک هم خارج شده و صاحبخانه‌ها به سلیقه خود قیمت خانه را تعیین می‌کنند. این یعنی آشفتگی در بازار مسکن. خدا به داد مردم خصوصا مستاجران برسد. (9/4)
1345- متاسفانه مردم به شرایطی رسیدند که دچار نوعی بی‌تفاوتی به جناح‌های سیاسی شده‌اند. مشکلات آنها آنقدر زیاد است که اصلا برای آنها مهم نیست کدام جناح سرکار باشد. (9/4)
1321- بنده خدا آقای همتی رئیس کل بانک مرکزی هرچه سعی می‌کند با حرف‌هایش بازار ارز و سکه را متعادل کند اما بازار راه خود را می‌رود و قیمت‌ها فعلا صعودی است. (9/4)
1301- آقایانی که خواستار خروج ما از ان‌پی‌تی هستند آیا می‌دانند چه عواقبی دارد؟ دولت سالها زحمت کشید تا ما از برخی بندهای شورای امنیت خلاص ‌شویم چرا برخی به راحتی دم از خروج از ان‌پی‌تی می‌زنند؟ (9/4)
1254- مردم تا کی باید گرفتار درگیری‌ها و جنگ‌های سیاسی برخی نمایندگان مجلس باشند. هنوز چیزی نگذشته دنبال استیضاح هستند. (9/4)
1251- به نظر من امثال آقای زاکانی و برخی نمایندگان فعلی مجلس فقط برای تسویه‌حساب‌های شخصی آمدند. برای کار انجام دادن نیامدند. اگر دولت ناکارآمد است خب آنها کار انجام
بدهند. (9/4)


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام