کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
سه شنبه, 24 فروردین 1400   Tuesday 13 April 2021
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 03 تیر 1399

صفحه خبر: سیاسی

1541- اینکه می‌گویند تورم خرداد 7/28درصد بوده گمان نمی‌کنم صحت داشته باشد، تورم خیلی بالاتر از این حرفهاست. با مردم شوخی نکنند! (1/4)
1535- از مسئولان مربوطه خصوصا پلیس فتا خواهشمندیم تا حد ممکن با گردانندگان کانال‌های غیراخلاقی مبارزه و آنها را دستگیر کنند. این کانال‌ها آفت خانواده‌هاست. باعث تخریب اخلاق در جامعه می‌شود. (1/4)
1520- همه می‌دانند برجام توافق خوبی بود، اما متاسفانه روی کار آمدن رئیس‌جمهور دیوانه‌ای مثل ترامپ همه چیز را خراب کرد. عده‌ای هم در داخل برجام را قبول نداشتند اما نمی‌دانستند وجود برجام خیلی بهتر از برهم‌خوردن آن بود. (1/4)
1510- آقای غفوری‌فرد می‌گویند ورود کاندیداهای جوان انتخابات 1400 را پرشورتر خواهد کرد. خواستم بگویم بله؛ اما اگر بعضی از آقایان اجازه بدهند جوانها هم بیایند. (1/4)
1502- این آقای اسکوچیچ که قرار است مربی تیم ملی ایران باشد خدا می‌داند چه گلی سر فوتبال ما بزند. من که چشمم از او آب نمی‌خورد. نباید کی‌روش را از دست می‌دادیم که به جای او مربیان درجه چندم
بیاوریم. (1/4)
1458- افزایش بی‌رویه مصالح ساختمانی به خصوص آهن به گونه‌ای است که هر روز قیمت‌ها روبه رشد است. وقتی برای خرید مصالح مراجعه می‌کنیم، می‌گویند صبر کنید تا ساعت 11 قیمت آن مشخص می‌شود. انگار می‌خواهی طلا بخری می‌گویند صبر کنید تا قیمت بگیریم. با این وضع چگونه می‌شود از افزایش قیمت مسکن جلوگیری کرد؟ (1/4)
1408- هر چند می‌خواهیم در مورد آقای قالیباف چیزی نگوییم، نمی‌شود. چرا ایشان حرف‌هایش را از روی نوشته می‌خواند؟ مگر انشاء می‌خواند؟ ایشان مثلا رئیس‌مجلس است. (1/4)
آفتاب یزد: روش صحیح سخنرانی ریاست مجلس روی مطلب نوشته شده خواندن است که فکر روی آن صورت گرفته است.
1314- هفته قوه قضائیه را به آقای رئیسی و دیگر قضات دلسوز و پاکدست این قوه تبریک می‌گوییم. به روح پاک شهید بهشتی هم درود می‌فرستیم. باید مراقب بود در این قوه فقط افراد دلسوز و پاک به کار گرفته شوند. (1/4)
1925- بهزاد راشدی از کیانشهر تهران: نبود نظارت بر عرضه پودر و داروهای چاقی، لاغری و عضله‌سازی برای ورزشکاران، متاسفانه برخی فروشندگان، داروهای تقلبی به‌ مشتریان می‌فروشند که عوارض دارد. پیشنهاد می‌کنم مردم از فروشگاه‌های معتبر خرید کنند. (1/4)
1311- میدان نبوت تهران مراجعه‌کنندگان فراوانی دارد. از شهردار منطقه ۸ تقاضا داریم برای رفاه مراجعان غرفه یا دکه تنقلات و آبمیوه فروشی راه‌اندازی کند و اجاره دهد. (1/4)
1425- گرانی به ویژه اجاره خانه برای مردم نفسگیر و غیرقابل شده‌ تحمل است. به نظر می‌رسد مسئولان وعده‌هایی که از قبل داده‌اند فراموش کرده و انتقاد به گرانی‌ها هیچ تاثیری ندارد. تا کی قرار است این وضع ادامه داشته باشد؟ علی از تهران(1/4)
1846- تبعیض در بازگشایی قهوه‌خانه‌ها؛ بیشتر قهوه خانه‌های خیابان هفده شهریور تهران باز شده و قلیان هم به مشتریان می‌دهند درحالی که مسئولان بهداشت به قهوه‌خانه‌های خیابان پیروزی، مراجعه و به قهوه خانه‌هایی که به مشتریان قلیان می‌دهند اخطار می‌دهند و قانونی برخورد می‌کنند. اگر عرضه قلیان ممنوع است باید در تمامی منطقه رعایت شود نه این که تبعیض قائل شوند. اکبر از تهران(1/4)
پیام‌های مردمی در صفحات 3-6-8
0231- آقای بهروز قریب‌پور از اینکه فیلم ارداک لی 16 سال است اجازه اکران نگرفته است ناراحت است. این هم از اقبال ایشان است. (2/4)
0210- یک روزنامه اصولگرا گفته است 30 نفر از نمایندگان از محل زندگی‌شان و درآمد خود شفاف‌سازی کنند. به نظر من که هیچ‌کدام از آنها دارایی ندارند آه در بساط ندارند! احتمالا چند نفر از آنها در شهرری، چند نفر عبدل آباد و ... زندگی می‌کنند! (2/4)
0141- این جریان خانه ساختن رئیس‌جمهوری هم چه قدر حرف و حدیث ایجاد کرد. درحالی که صحت هم نداشت. (2/4)
0133- درگذشت محمدعلی کشاورز بازیگر پیشکسوت را تسلیت عرض می‌کنیم. یادش گرامی‌و روحش شاد باد. (2/4)
2217- چرا تاکسی های خیابان قائم مقام به سمت آرژانتین بعد از ساعت 9 شب دیگر در ایستگاه حضور ندارند. این باعث مشکلاتی برای مسافران این مسیر مخصوصا خانم ها شده است چون فضا را ناامن کرده و ما نمی‌توانیم این ساعت شب به راحتی تردد کنیم. (1/4)
1819- قیمت اسنپ و تپسی به قدری گران شده که اصلا صرف نمی‌کند که از آن استفاده کنیم، مگر قرار نبود سهمیه بنزین به تاکسی های اینترنتی بدهند که قیمت‌ها افزایش پیدا نکند پس چرا قیمت این تاکسی ها بعد از عید 3 برابر افزایش پیدا کرد؟ (1/4)
2017- از پرسنل متروی تهران تقاضا داریم که همه مسافران را مجبور به استفاده صد در صدی از ماسک کنند چون تعداد زیادی از مسافران مترو از ماسک استفاده نمی‌کنند و این باعث کسترش ویروس کرونا می‌شود. (1/4)
1311- از پرسنل خدوم مترو می‌خواهیم که به صورت جدی به مسافران تذکر بدهند که در قسمت های فاصله گذاری شده و ضربدر زده مترو ننشینند و فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کنند. (1/4)
1945- با حقوق ماهی 2 میلیون چطور من تخم مرغ شانه ای 32 هزار تومان بخرم؟ سلطان مرغ را هم گرفتید پس چرا قیمت ها پائین نیامد؟(1/4)
1118- سازمان خصوصی سازی سهام عدالت چرا مبلغ سهام را به حساب صاحبان سهام واریز نمی‌کند. ما حدود یک ماه است که همه مراحل ثبت نام را انجام دادیم. (1/4)
0815- چرا برای رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی کرایه را از مردم می‌گیرید؟ مگر دولت نباید این ضررها و زیان ها را متقبل شود؟(1/4)
0914- اضافه حقوق مسکن کارگران از چه زمانی اعمال می‌شود؟ ما که حقوقخمان تغییری نکرده است. (1/4)
1512- خیابان‌ها پر از چاله چوله است، چرا شهرداری تهران به وضعیت اتوبان‌ها و خیابان‌های سطح شهر رسیدگی نمی‌کند؟(1/4)
1945- چرا مصحح دقت نمی‌کند تاریخ صفحه یک روزنامه‌تان روز گذشته اشتباه بود. (1/4)
آفتاب یزد: این بی‌دقتی بوده، از تذکر شما متشکریم.
1817- سرفاصله حرکت اتوبوس‌های بی آر تی خط تجریش به راه آهن را کوتاه تر کنید تا با ازدحام جمعیت مواجه نشویم و بتوانیم فاصله گذاری اجتماعی را تا حد ممکن رعایت
کنیم. (1/4)
1614- با اینکه در طرح فاصله گذاری اجتماعی توصیه اکید شده است که در قسمت عقب خودرو دو نفر سوار شوند اما اصلا رعایت نمی‌شود و همچنان 3 نفر سوار می‌شوند. لطفا سازمان تاکسیرانی بررسی کند. (1/4)
2330- فساد و رشوه‌گیری در دین و اخلاق ما محکوم و سرزنش شده است. جای رشوه‌گیران در آتش است. (1/4)
1607- در شرایط اقتصادی فعلی که نیاز مبرمی‌به پول ارز حاصل از صادرات داریم چرا عده‌ای پول حاصل از صادرات را به کشور بازنمی‌گردانند؟ سودجویی تا چه حد؟ (2/4)
1548- واقعا این سوال برای ما مردم مطرح است که وضعیت قیمت‌ها تا کی به این منوال خواهد بود؟ مردم چقدر باید این گرانی‌ها و افزایش نرخ را تحمل کنند؟ قدرت خرید مردم خیلی پایین آمده. (2/4)
1521- اگر برخی از مسئولان کاری از دستشان برنمی‌آید لااقل آمار غیرواقعی به مردم در مورد قیمت‌ها یا نرخ تورم ندهند. مردم خودشان همه چیز را درک می‌کنند. (2/4)
1507- آنهایی که با قاطی کردن آب و گلاب آن را به اسم مواد ضدعفونی کننده به مردم می‌فروشند کلاهبردارند. مردم مراقب اینها باشند و فقط مواد ضدعفونی‌کننده استاندارد بخرند. (2/4)
1448- مردم شدیدا خواستار بازگشت آرامش به بازار و کاهش قیمت‌ها هستند. این وظیفه مسئولان است که هرکاری لازم است برای سروسامان دادن به بازار انجام بدهند. (2/4)
1431- اعتبارنامه آقای تاجگردون نماینده مجلس چرا آنقدر مسئله‌ساز و حاشیه‌ساز شده است؟ چرا قبلا این موضوع مطرح نشده بود؟ (2/4)
1417- آقای جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور گفتند از توان مدیریتی بالایی در کشور برخوردار هستیم. امیدوارم ایشان با این حرف خود را چشم نزنند. آقای ذاکری هم در مورد این سخن ایشان یک مطلبی بنویسند! (2/4)
1314- با اینکه استاندار تهران و مسئولان بهداشت از بازگشت محدودیت‌ها به علت عدم رعایت فاصله‌گذاری خبر می‌دهند اما متاسفانه کمتر کسی توجه می‌کند. (2/4)
1302- این خانم رویا نونهالی داور برنامه عصر جدید چرا آنقدر تند با یک شرکت‌کننده برخورد کرد؟ مراقب باشند تو ذوق بچه مردم نزنند. (2/4)
1241- می‌گویند کرونا رکورد شکسته هر ثانیه 2 بیمار کرونایی. واقعا
حیرت زده‌ایم این چه ویروس مرموزی بود به جان ملت‌های دنیا افتاد؟ (2/4)
1210- اولین جلسه ستاد انتخاباتی ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا تقریبا خالی بوده که همین باعث عصبانیت ترامپ شده است. اما او باید این پیام را از این ستاد خالی متوجه شود که محبوبیتش رو به افول است. ظلم پایدار نمی‌ماند. (2/4)
1201- پرونده آقای طبری هم مثل پرونده بابک زنجانی پیچیده و طولانی خواهد بود؟ (2/4)
1141- آقای قوامی‌گفته‌اند اصلاح طلبان
فعلا فردی در قد و قواره ریاست جمهوری ندارند. خواستم به ایشان بگویم در اصولگرایان چه؟ در کجا
آدمی‌در قد و قواره رئیس‌جمهوری داریم؟ (2/4)
1127- وقتی از دولت خواسته شد برای بهبود معیشتی افراد کم درآمد ارزاق عمومی‌را از طریق کوپن و سهمیه‌بندی تامین کند. آقایان فرمودند نمی‌خواهیم به گذشته برگردیم. اما در مورد سهمیه‌بندی بنزین و فروش و قرعه‌کشی خودرو اشکالی ندارد به گذشته برگردیم! (2/4)
1122- در تمام دنیا قیمت خودرو به شدت سقوط کرد. آن هم به علت فضای رقابتی و نبود انحصار. آنها که به خودروهای خارجی خودروی لاکچری می‌گویند به آنها باید گفت چه عواملی باعث شد این خودروها لوکس شوند؟ یکی از علل آن ممنوعیت واردات خودرو بود. (2/4)
0314- حکایت این گورهای اشرافی در لواسان هم واقعا عجیب است این همه تجمل‌گرایی برای چه؟ (2/4)


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام